Back Bharwari (BRE) Railway Station

Train name (no.) Arrives Departs Stop time M T W T F S S
ANAND VIHAR T - AGARTALA Rajdhani Express (20502) 02:22 02:22 - N N N Y N N N
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani Exp (Via Adra) (22812) 23:39 23:39 - Y N N N Y N N
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani Express (22824) 23:39 23:39 - N Y Y Y N Y N
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani Express (20818) 23:39 23:39 - N N N N N N Y
RANCHI - NEW DELHI Rajdhani Exp (20839) 03:57 03:57 - N N N Y N N Y
HOWRAH - NEW DELHI Duronto Express (12273) 22:44 22:44 - Y N N N Y N N
NEW DELHI - HOWRAH Duronto Express (12274) 19:49 19:49 - N Y N N N Y N
RANCHI - ANAND VIHAR T Jharkhand Sampark Kranti Exp (12825) 11:36 11:36 - N Y N N Y N N
ANAND VIHAR T - RANCHI Jharkhand Sampark Kranti Exp (12826) 15:56 15:56 - N N Y N N Y N
KANPUR CENTRAL - SUBEDARGANJ MEMU (64592) 18:42 18:43 1 min Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA - AGRA CANTT SF Weekly Express (12319) 01:46 01:46 - N N N Y N N N
NEW DELHI - KOLKATA SEALDAH Rajdhani Express (12314) 23:14 23:14 - Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA SEALDAH - NEW DELHI Rajdhani Express (12313) 03:22 03:22 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RANCHI Rajdhani Express (20840) 22:54 22:54 - Y N N N Y N N
SILCHAR - NEW DELHI Express (Starts 6 April) (14037) 04:46 04:46 - N N Y N N N N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani Exp (Via Adra) (22811) 03:27 03:27 - Y N N Y N N N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani Express (22823) 03:32 03:32 - N Y Y N Y Y N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani Express (20817) 03:32 03:32 - N N N N N N Y
AGARTALA - ANAND VIHAR T Rajdhani Express (20501) 04:38 04:38 - N N Y N N N N
SEALDAH - ANAND VIHAR West Bengal Sampark Kranti Exp (12329) 01:44 01:44 - N N Y N N N N
ANAND VIHAR - SEALDAH West Bengal Sampark Kranti Exp (12330) 03:48 03:48 - N N N Y N N N
BHUBANESWAR - ANAND VIHAR Odisha Sampark Kranti Exp (12819) 11:36 11:36 - Y N N Y N N N
ANAND VIHAR T - BHUBANESWAR Odisha Sampark Kranti Exp (12820) 15:56 15:56 - N Y N N Y N N
AGRA CANTT - KOLKATA SF Weekly Express (12320) 03:42 03:42 - N N N N Y N N
AMRITSAR - KOLKATA SEALDAH Jallianwalabagh SF Exp (12380) 03:48 03:48 - Y N N N N N N
RAJENDRANAGAR - NEW DELHI Sampoorna Kranti SF Exp (12393) 00:50 00:50 - Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA SEALDAH - AMRITSAR Jallianwalabagh SF Exp (12379) 01:44 01:44 - N N N N N Y N
ALLAHABAD - KANPUR CENTRAL MEMU (64591) 06:49 06:50 1 min Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - BHUBANESWAR Duronto Express (12282) 19:40 19:40 - N N N Y N N N
NEW DELHI - RAJENDRANAGAR Sampoorna Kranti SF Exp (12394) 00:14 00:14 - Y Y Y Y Y Y Y
BHUBANESWAR - NEW DELHI Duronto Express (12281) 23:03 23:03 - N N Y N N N N
GUWAHATI - NEW DELHI Poorvottar Sampark Kranti Exp (Train No change from 12501) (22449) 04:46 04:46 - N N N Y N N Y
PRAYAGRAJ - MEERUT CITY Sangam Express (14163) 18:45 18:47 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
OLD DELHI - DIBRUGARH Brahmaputra Mail Express (15956) 07:56 07:56 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - KAMAKHYA North East SF Exp (12506) 15:08 15:08 - Y Y Y Y Y Y Y
KAMAKHYA - ANAND VIHAR T North East SF Exp (12505) 10:14 10:14 - Y Y Y Y Y Y Y
TATANAGAR - JAMMU TAWI Link Express (18101) 10:00 10:00 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - PURI Nandan Kanan SF Express (12816) 14:35 14:35 - Y N Y Y N Y N
SEALDAH - AJMER SF Express (12987) 12:33 12:33 - Y Y Y Y Y Y Y
JOGBANI - ANAND VIHAR T Seemanchal SF Express (12487) 12:22 12:22 - Y Y Y Y Y Y Y
REWA - DELHI ANAND VIHAR SF Express (12427) 21:02 21:02 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - JAYNAGAR Swatantrata Senani SF Exp (12562) 04:58 04:58 - Y Y Y Y Y Y Y
GHAZIPUR CITY - MUMBAI BANDRA T Express (19042) 01:25 01:25 - Y N Y N N N N
BARMER - GUWAHATI Express (15631) 21:06 21:06 - Y N Y N N N N
RAJENDRA NAGAR PATNA - NEW DELHI Rajdhani Express (12309) 00:37 00:37 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - JAYNAGAR Garib Rath Express (12436) 23:51 23:51 - N Y N N N Y N
ANAND VIHAR T - BHAGALPUR Garib Rath Express (22406) 23:51 23:51 - Y N Y N Y N N
ANAND VIHAR T - MADHUPUR Humsafar Express (12236) 23:52 23:52 - N N N Y N N N
NEW DELHI - RAJENDRA NAGAR PATNA Rajdhani Exp (12310) 23:37 23:37 - Y Y Y Y Y Y Y
BHAGALPUR - ANAND VIHAR T Garib Rath Exp (22405) 01:05 01:05 - N N Y N Y N Y
JAYNAGAR - ANAND VIHAR T Garib Rath Express (12435) 01:08 01:08 - N Y N N N Y N
ISLAMPUR - NEW DELHI SF Express (20801) 01:24 01:24 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - OKHA SF Express (22970) 01:25 01:25 - N N N N N N Y
KOLKATA - JHANSI Pratham Swatantrata Sangram Exp (11105) 01:43 01:43 - Y N N N N N N
RAJENDRA NAGAR BIHAR - AJMER Ziyarat SF Express (12395) 01:47 01:47 - N N N Y N N N
HALDIA - ANAND VIHAR T SF Express (12443) 01:58 01:58 - N N N N Y N N
GAYA - ANAND VIHAR T Garib Rath Express (22409) 01:58 01:58 - Y N N N N N N
MANDUADIH - NEW DELHI SF Express (12581) 02:05 02:05 - Y Y Y Y Y Y Y
AJMER - SEALDAH SF Express (12988) 01:20 01:20 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - HOWRAH Poorva SF Exp (via Gaya) (12382) 01:38 01:38 - N Y Y N N Y N
INDORE - VARANASI Humsafar Express (Via Allahabad) (Start 24 Feb) (82404) 01:53 01:53 - N Y N N N N N
ANAND VIHAR T - SITAMARHI Lichchavi Express (14006) 01:59 01:59 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani Exp (via Gaya) (12301) 03:06 03:06 - N Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH TOWN - NEW DELHI Rajdhani Express (12423) 03:16 03:16 - Y Y Y Y Y Y Y
JAYNAGAR - NEW DELHI Swatantrata Senani SF Exp (12561) 04:06 04:06 - Y Y Y Y Y Y Y
RANCHI - NEW DELHI Rajdhani Exp (via Daltonganj) (12453) 04:05 04:05 - Y N N N Y N N
RANCHI - NEW DELHI Garib Rath Express (12877) 04:05 04:05 - N Y Y N N Y N
NEW DELHI - MANDUADIH Shiv Ganga SF Exp (12560) 03:18 03:18 - Y Y Y Y Y Y Y
BALLIA - DELHI ANAND VIHAR Bhrigu SF Express (22427) 04:36 04:36 - Y N N N N N N
ANAND VIHAR T - HALDIA SF Express (12444) 03:32 03:32 - N N Y N N N N
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani Exp (Via Patna) (12305) 03:06 03:06 - Y N N N N N N
JHANSI - KOLKATA Pratham Swatantrata Sangram Exp (11106) 03:30 03:30 - N N N N N Y N
ANAND VIHAR T - GAYA Garib Rath Express (22410) 03:32 03:32 - N N N N N N Y
KOLKATA - UDAIPUR CITY Ananya SF Express (12315) 04:47 04:47 - N N N N Y N N
AGARTALA - ANAND VIHAR T Tripura Sundari Exp (14019) 04:47 04:47 - N N N N N Y N
MADHUPUR - ANAND VIHAR T Humsafar Express (12235) 04:44 04:44 - N N N N N Y N
ANAND VIHAR T - HATIA Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12818) 03:52 03:52 - N Y N N Y N Y
ANAND VIHAR T - GHAZIPUR CITY Suhaildev SF Exp (Via Allahabad) (22434) 03:53 03:53 - N Y N N N Y N
ANAND VIHAR T - HATIA Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12874) 03:52 03:52 - N N Y Y N Y N
NEW DELHI - ISLAMPUR SF Express (20802) 04:36 04:36 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - SHRI GANGANAGAR Udyan Abha Toofan Exp (13007) 05:50 05:51 1 min Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI BANDRA T - GHAZIPUR CITY Express (19041) 04:23 04:23 - N Y N N N N Y
ASANSOL - BHAVNAGAR Parasnath SF Express (12942) 06:10 06:10 - N N N N Y N N
PATNA - AHMEDABAD Azimabad SF Express (12948) 06:10 06:10 - N N N Y N Y N
DELHI ANAND VIHAR - REWA SF Express (12428) 05:48 05:48 - Y Y Y Y Y Y Y
HATIA - ANAND VIHAR T Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12873) 05:09 05:09 - N Y Y N Y N N
HATIA - ANAND VIHAR T Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12817) 05:13 05:13 - Y N N Y N Y N
NEW DELHI - PURI Purushottam SF Express (12802) 06:29 06:29 - Y Y Y Y Y Y Y
ALIPUR DUAR - OLD DELHI Sikkim Mahananda Express (15483) 09:29 09:30 1 min Y Y Y Y Y Y Y
DEHRADUN - ALLAHABAD Link Express (Sangam Slip) (14114) 06:37 06:38 1 min Y Y Y Y Y Y Y
KANPUR CENTRAL - CHITRAKOOT InterCity SF Express (22442) 08:53 08:55 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - KALKA Kalka Mail (12311) 09:42 09:42 - Y Y Y Y Y Y Y
AJMER - RANCHI Garib Nawaz Express (18632) 09:40 09:40 - N N N N N N Y
KOLKATA - BIKANER Pratap SF Express (12496) 12:04 12:04 - N N N N N Y N
SAMBALPUR - JAMMU TAWI Express (18309) 09:42 09:42 - Y Y Y Y Y Y Y
RADHIKAPUR - ANAND VIHAR Seemanchal Link SF Exp (22487) 12:22 12:22 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - VARANASI Vande Bharat Express (22436) 11:45 11:45 - N Y Y N Y Y Y
RANCHI - AJMER Garib Nawaz Express (18631) 13:18 13:18 - N N N N Y N N
HOWRAH - GANDHIDHAM Garbha SF Express (12938) 12:04 12:04 - N Y N N N N N
GUWAHATI - BARMER Express (15632) 12:04 12:04 - N N N N Y N Y
BIKANER - HOWRAH Link SF Express (22308) 13:23 13:23 - Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - SAMBALPUR Express (18310) 14:52 14:52 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - BHUBANESWAR Weekly SF Exp (22806) 15:30 15:30 - Y N N N N N N
HOWRAH - ANAND VIHAR T SF Express (12323) 08:23 08:23 - N N Y N N Y N
PURI - ANAND VIHAR T Nandan Kanan SF Express (12815) 08:19 08:19 - N Y N Y Y N Y
NEW DELHI - MANDUADIH SF Express (12582) 07:14 07:14 - Y Y Y Y Y Y Y
MEERUT CITY - PRAYAGRAJ Sangam Express (14164) 06:37 06:38 1 min Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - KANPUR ANWARGANJ Chauri Chaura Exp (15004) 09:19 09:20 1 min Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - AGARTALA Tripura Sundari Exp (14020) 08:16 08:16 - N Y N N N N N
MADHUPUR - ANAND VIHAR T Humsafar Express (22459) 22:53 22:53 - N Y N N N N N
BHUBANESWAR - ANAND VIHAR T Weekly SF Express (22805) 11:45 11:45 - N N N N N N Y
NEW DELHI - RANCHI Garib Rath Express (12878) 22:37 22:37 - N Y N Y N N Y
OKHA - VARANASI SF Express (22969) 22:51 22:51 - N N N N Y N N
NEW DELHI - HOWRAH Rajdhani Exp (Via Patna) (12306) 23:14 23:14 - N N N N Y N N
MANDUADIH - NEW DELHI Shiv Ganga SF Exp (12559) 23:00 23:00 - Y Y Y Y Y Y Y
MADHUPUR - ANAND VIHAR T SF Express (22465) 22:53 22:53 - N N N Y N N N
CHITRAKOOT - KANPUR CENTRAL InterCity SF Express (22441) 19:02 19:04 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
SITAMARHI - ANAND VIHAR T Lichchavi Express (14005) 19:39 19:39 - Y Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH - OLD DELHI Brahmaputra Mail Express (15955) 20:02 20:02 - Y Y Y Y Y Y Y
PURI - NEW DELHI Purushottam SF Express (12801) 20:12 20:12 - Y Y Y Y Y Y Y
GAYA - NEW DELHI Mahabodhi SF Express (12397) 20:27 20:28 1 min Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - TATA NAGAR Express (18102) 14:52 14:52 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - NEW DELHI Vande Bharat Express (22435) 16:59 16:59 - N Y Y N Y Y Y
ANAND VIHAR T - JOGBANI Seemanchal SF Express (12488) 16:08 16:08 - Y Y Y Y Y Y Y
KALKA - HOWRAH Kalka Mail (12312) 16:39 16:39 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - INDORE Humsafar Express (Via Allahabad) (Start 23 Feb) (82403) 18:12 18:12 - N N N N N N Y
OLD DELHI - ALIPUR DUAR Sikkim Mahananda Express (15484) 17:15 17:16 1 min Y Y Y Y Y Y Y
KANPUR ANWARGANJ - GORAKHPUR Chauri Chaura Exp (15003) 19:23 19:25 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
SHRI GANGANAGAR - HOWRAH Udyan Abha Toofan Exp (13008) 21:28 21:30 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - MADHUPUR SF Express (22466) 19:30 19:30 - N N Y N N N N
ANAND VIHAR T - MADHUPUR Humsafar Express (22460) 19:30 19:30 - Y N N N N N N
AHMEDABAD - PATNA Azimabad SF Express (12947) 21:06 21:06 - N Y N Y N N N
HOWRAH - NEW DELHI Poorva SF Exp (via Gaya) (12381) 22:08 22:08 - N N Y Y N N Y
GHAZIPUR CITY - ANAND VIHAR T Suhaildev SF Exp (Via Allahabad) (22433) 22:16 22:16 - N Y N N N Y N
BIKANER - GUWAHATI Express (25631) 21:02 21:02 - Y N Y N N N N
NEW DELHI - GAYA Mahabodhi SF Express (12398) 19:15 19:16 1 min Y Y Y Y Y Y Y
AJMER - RAJENDRA NAGAR BIHAR Ziyarat SF Exp (12396) 15:58 15:58 - N N N N Y N N
ANAND VIHAR T - PRAYAGRAJ Humsafar Express (22438) 05:48 05:48 - Y N Y N Y N N
PRAYAGRAJ - ANAND VIHAR T Humsafar Express (22437) 22:45 22:45 - Y N Y N N Y N
PRAYAGRAJ - UDHAMPUR SF Express (22431) 16:42 16:42 - N Y N N N Y N
NEW DELHI - DIBRUGARH TOWN Rajdhani Express (12424) 22:46 22:46 - Y Y Y Y Y Y Y
SEALDAH - BIKANER AC Duronto Express (12259) 04:38 04:38 - Y Y N Y Y N N
NEW DELHI - RANCHI Rajdhani Exp (via Daltonganj) (12454) 22:37 22:37 - N N Y N N Y N
BIKANER - KOLKATA Pratap SF Express (12495) 22:06 22:06 - N N N Y N N N
DELHI ANAND VIHAR T - BALLIA Bhrigu SF Express (22428) 08:28 08:28 - N N N N N N Y
GANDHIDHAM - HOWRAH Garbha SF Express (12937) 22:06 22:06 - N N N N N N Y
BHAVNAGAR - ASANSOL Parasnath SF Express (12941) 22:06 22:06 - N N Y N N N N
UDHAMPUR - PRAYAGRAJ SF Express (22432) 14:33 14:33 - Y N N Y N N N
ANAND VIHAR T - HOWRAH SF Express (12324) 15:57 15:57 - N N N Y N N Y
NEW DELHI - GUWAHATI Poorvottar Sampark Kranti Express (22450) 08:16 08:16 - Y N N Y N N N
BIKANER - SEALDAH AC Duronto Express (12260) 02:22 02:22 - N Y Y N Y Y N
JAIPUR - PRAYAGRAJ SF Express (12404) 04:41 04:41 - Y Y Y Y Y Y Y
PRAYAGRAJ - JAIPUR SF Express (12403) 23:26 23:26 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - SILCHAR Express (Starts 2 April) (14038) 08:16 08:16 - N N N N Y N N
HOWRAH - DELHI ANAND VIHAR T Yuva Express (12249) 04:44 04:44 - N N N N N N Y
DELHI ANAND VIHAR T - HOWRAH Yuva Express (12250) 02:11 02:11 - Y N N N N N N
HOWRAH - NEW DELHI Poorva SF Exp (via Patna) (12303) 22:12 22:12 - Y Y N N Y Y N
NEW DELHI - HOWRAH Poorva SF Exp (via Patna) (12304) 00:53 00:53 - Y N N Y Y N Y
HOWRAH - JODHPUR SF Express (12307) 12:54 12:54 - Y Y Y Y Y Y Y
JODHPUR - HOWRAH SF Express (12308) 13:23 13:23 - Y Y Y Y Y Y Y
UDAIPUR - KOLKATA Ananya SF Express (12316) 22:06 22:06 - Y N N N N N N
NEW DELHI - BHAGALPUR Weekly SF Express (12350) 08:16 08:16 - N N Y N N N N
BHAGALPUR - NEW DELHI Weekly SF Express (12349) 04:47 04:47 - N Y N N N N N
BHAGALPUR - DELHI ANAND VIHAR T Vikramshila SF Exp (12367) 23:23 23:23 - Y Y Y Y Y Y Y
DELHI ANAND VIHAR - BHAGALPUR Vikramshila SF Exp (12368) 23:30 23:30 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RAJENDRANAGAR T Rajdhani (Covid SPL AC) (02310) 23:41 23:41 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RANCHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02454) 22:29 22:29 - N N Y N N Y N
RANCHI - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02453) 03:58 03:58 - Y N N N Y N N
NEW DELHI - AGARTALA Rajdhani (Covid SPL AC) (02502) 02:26 02:26 - N N N Y N N N
AGARTALA - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02501) 04:43 04:43 - N N Y N N N N
MUMBAI BANDRA T - GHAZIPUR Exp Covid Special (09041) 04:23 04:23 - N Y N N N N Y
GHAZIPUR - MUMBAI BANDRA T Exp Covid Special (09042) 01:24 01:24 - Y N Y N N N N
RAJENDRA NAGAR T - NEW DELHI Sampoorna Kranti Covid SF SPL (02393) 00:47 00:47 - Y Y Y Y Y Y Y
PRAYAGRAJ - NEW DELHI Prayagraj Covid SF Special (02417) 21:54 21:54 - Y Y Y Y Y Y Y
MANDUADIH - NEW DELHI Shiv Ganga Covid SF Special (02559) 22:59 22:59 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - MANDUADIH Shiv Ganga Covid SF Special (02560) 03:18 03:18 - Y Y Y Y Y Y Y
PATNA - AHMEDABAD Covid Special (02948) 06:09 06:09 - N N N Y N Y N
OLD DELHI - DIBRUGARH Brahmaputra Mail Covid Special (05956) 07:56 07:56 - Y Y Y Y Y Y Y
OLD DELHI - GHAZIPUR CITY Suhaildev Covid SF Special (02234) 03:52 03:52 - N Y N N N Y N
GHAZIPUR CITY - OLD DELHI Suhaildev Covid SF Special (02233) 22:16 22:16 - N Y N N N Y N
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02301) 03:05 03:05 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - HOWRAH Rajdhani (Covid SPL AC) (02302) 23:21 23:21 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - NEW DELHI Poorva Exp Covid SF Special (02303) 22:11 22:11 - Y Y N N Y Y N
NEW DELHI - HOWRAH Poorva Exp Covid SF Special (02304) 00:53 00:53 - Y N N Y Y N Y
HOWRAH - NEW DELHI Poorva Exp Covid SF Special (02381) 22:07 22:07 - N N Y Y N N Y
NEW DELHI - HOWRAH Poorva Exp Covid SF Special (02382) 01:38 01:38 - N Y Y N N Y N
HOWRAH - JODHPUR Covid SF Special (02307) 12:53 12:53 - Y Y Y Y Y Y Y
JODHPUR - HOWRAH Exp Covid SF Special (02308) 13:23 13:23 - Y Y Y Y Y Y Y
AHMEDABAD - PATNA Covid Special (02947) 21:06 21:06 - N Y N Y N N N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Purushottam Covid Special (02801) 20:11 20:11 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - BHUBANESWAR Purushottam Covid Special (02802) 06:28 06:28 - Y Y Y Y Y Y Y
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02823) 03:31 03:31 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani (Covid SPL AC) (02824) 23:52 23:52 - Y Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH - DELHI Brahmaputra Mail Covid (05955) 20:02 20:02 - Y Y Y Y Y Y Y
KATIHAR - OLD DELHI Sikkim Mahananda Exp Covid SPL (05483) 09:29 09:30 1 min Y Y Y Y Y Y Y
DELHI - KATIHAR Sikkim Mahananda Exp Covid SPL (05484) 17:15 17:16 1 min Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - PRAYAGRAJ JUNCTION Prayagraj Exp Covid SPL (02418) 06:27 06:27 - Y Y Y Y Y Y Y
BIKANER - HOWRAH Covid Special (03112) 13:23 13:23 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RAJENDRA NAGAR T Sampoorna Kranti Covid SF SPL (02394) 00:14 00:14 - Y Y Y Y Y Y Y
RAJENDRANAGAR T - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02309) 00:36 00:36 - Y Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02423) 03:08 03:08 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - DIBRUGARH Rajdhani (Covid SPL AC) (02424) 22:45 22:45 - Y Y Y Y Y Y Y