Back Ahraura Road (ARW) Railway Station

Train name (no.) Arrives Departs Stop time M T W T F S S
ANAND VIHAR T - AGARTALA Rajdhani Express (20502) 04:24 04:24 - N N N Y N N N
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani Exp (Via Adra) (22812) 01:45 01:45 - N Y N N N Y N
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani Express (22824) 01:45 01:45 - N N Y Y Y N Y
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani Express (20818) 01:45 01:45 - Y N N N N N N
RANCHI - NEW DELHI Rajdhani Exp (20839) 01:59 01:59 - N N N Y N N Y
HOWRAH - NEW DELHI Duronto Express (12273) 20:33 20:33 - Y N N N Y N N
NEW DELHI - HOWRAH Duronto Express (12274) 22:00 22:00 - N Y N N N Y N
RANCHI - ANAND VIHAR T Jharkhand Sampark Kranti Exp (12825) 09:11 09:11 - N Y N N Y N N
ANAND VIHAR T - RANCHI Jharkhand Sampark Kranti Exp (12826) 18:45 18:45 - N N Y N N Y N
JAYNAGAR - UDHNA Antyodaya Express (15563) 14:08 14:08 - N N N N Y N N
VARANASI - SINGRAULI Intercity Express (13345) 15:03 15:03 - Y Y Y Y Y Y Y
SINGRAULI - VARANASI Intercity Express (13346) 11:55 11:55 - Y Y Y Y Y Y Y
SHAKTINAGAR - VARANASI Link Intercity Express (23346) 11:55 11:55 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - SHAKTINAGAR Link Express (23345) 15:03 15:03 - Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA - AGRA CANTT SF Weekly Express (12319) 23:21 23:21 - N N Y N N N N
NEW DELHI - KOLKATA SEALDAH Rajdhani Express (12314) 01:25 01:25 - Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA SEALDAH - NEW DELHI Rajdhani Express (12313) 01:24 01:24 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RANCHI Rajdhani Express (20840) 01:05 01:05 - N Y N N N Y N
SILCHAR - NEW DELHI Express (Starts 6 April) (14037) 02:09 02:09 - N N Y N N N N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani Exp (Via Adra) (22811) 01:25 01:25 - Y N N Y N N N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani Express (22823) 01:34 01:34 - N Y Y N Y Y N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani Express (20817) 01:34 01:34 - N N N N N N Y
AGARTALA - ANAND VIHAR T Rajdhani Express (20501) 02:39 02:39 - N N Y N N N N
SEALDAH - ANAND VIHAR West Bengal Sampark Kranti Exp (12329) 23:16 23:16 - N Y N N N N N
ANAND VIHAR - SEALDAH West Bengal Sampark Kranti Exp (12330) 06:16 06:16 - N N N Y N N N
BHUBANESWAR - ANAND VIHAR Odisha Sampark Kranti Exp (12819) 09:11 09:11 - Y N N Y N N N
ANAND VIHAR T - BHUBANESWAR Odisha Sampark Kranti Exp (12820) 18:45 18:45 - N Y N N Y N N
AGRA CANTT - KOLKATA SF Weekly Express (12320) 06:16 06:16 - N N N N Y N N
AMRITSAR - KOLKATA SEALDAH Jallianwalabagh SF Exp (12380) 06:16 06:16 - Y N N N N N N
RAJENDRANAGAR - NEW DELHI Sampoorna Kranti SF Exp (12393) 22:43 22:43 - Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA SEALDAH - AMRITSAR Jallianwalabagh SF Exp (12379) 23:16 23:16 - N N N N Y N N
NEW DELHI - BHUBANESWAR Duronto Express (12282) 21:41 21:41 - N N N Y N N N
NEW DELHI - RAJENDRANAGAR Sampoorna Kranti SF Exp (12394) 03:05 03:05 - Y Y Y Y Y Y Y
BHUBANESWAR - NEW DELHI Duronto Express (12281) 21:04 21:04 - N N Y N N N N
AJMER - BHAGALPUR Express (13424) 07:51 07:51 - N N N N N N Y
GUWAHATI - NEW DELHI Poorvottar Sampark Kranti Exp (Train No change from 12501) (22449) 02:09 02:09 - N N N Y N N Y
VARANASI - MUMBAI CSTM Mahanagari Express (11094) 12:00 12:00 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - VARANASI Mahanagari Express (11093) 03:28 03:28 - Y Y Y Y Y Y Y
CHHAPRA - SURAT Tapti Ganga Express (19046) 18:15 18:15 - N Y Y N Y Y Y
SURAT - CHHAPRA Tapti Ganga Express (19045) 09:17 09:17 - Y Y N Y Y Y N
OLD DELHI - DIBRUGARH Brahmaputra Mail Express (15956) 11:06 11:06 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - KAMAKHYA North East SF Exp (12506) 17:56 17:56 - Y Y Y Y Y Y Y
KAMAKHYA - ANAND VIHAR T North East SF Exp (12505) 07:29 07:29 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - PURI Nandan Kanan SF Express (12816) 17:38 17:38 - Y N Y Y N Y N
SEALDAH - AJMER SF Express (12987) 09:53 09:53 - Y Y Y Y Y Y Y
JOGBANI - ANAND VIHAR T Seemanchal SF Express (12487) 09:43 09:43 - Y Y Y Y Y Y Y
BARMER - GUWAHATI Express (15631) 00:31 00:31 - N Y N Y N N N
RAJENDRA NAGAR PATNA - NEW DELHI Rajdhani Express (12309) 22:32 22:32 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - JAYNAGAR Garib Rath Express (12436) 02:09 02:09 - N N Y N N N Y
ANAND VIHAR T - BHAGALPUR Garib Rath Express (22406) 02:07 02:07 - N Y N Y N Y N
ANAND VIHAR T - MADHUPUR Humsafar Express (12236) 02:09 02:09 - N N N N Y N N
NEW DELHI - RAJENDRA NAGAR PATNA Rajdhani Exp (12310) 01:52 01:52 - Y Y Y Y Y Y Y
BHAGALPUR - ANAND VIHAR T Garib Rath Exp (22405) 22:55 22:55 - N Y N Y N Y N
JAYNAGAR - ANAND VIHAR T Garib Rath Express (12435) 22:53 22:53 - Y N N N Y N N
ISLAMPUR - NEW DELHI SF Express (20801) 22:18 22:18 - Y Y Y Y Y Y Y
BHAGALPUR - AJMER Express (13423) 23:18 23:18 - N N N Y N N N
BANGALORE CITY - DANAPUR Sanghamitra SF Express (12295) 04:37 04:37 - Y Y Y Y Y Y Y
DARBHANGA - MYSORE Bagmati SF Express (12577) 00:02 00:02 - N N Y N N N N
PATNA - BANASWADI Humsafar Express (22353) 00:02 00:02 - N N N N Y N N
KOLKATA - JHANSI Pratham Swatantrata Sangram Exp (11105) 23:17 23:17 - N N N N N N Y
RAJENDRA NAGAR BIHAR - AJMER Ziyarat SF Express (12395) 23:18 23:18 - N N Y N N N N
HALDIA - ANAND VIHAR T SF Express (12443) 23:18 23:18 - N N N Y N N N
GAYA - ANAND VIHAR T Garib Rath Express (22409) 23:18 23:18 - N N N N N N Y
AJMER - SEALDAH SF Express (12988) 04:37 04:37 - Y Y Y Y Y Y Y
YESVANTPUR - PATLIPUTRA SF Express (22352) 05:49 05:49 - N N Y N N N N
VASCO DA GAMA - PATNA SF Express (12741) 07:50 07:50 - N N N N Y N N
MYSORE - DARBHANGA Bagmati SF Express (12578) 05:49 05:49 - Y N N N N N N
DANAPUR - PUNE SF Express (12150) 03:04 03:04 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - BHAGALPUR SF Express (12336) 08:31 08:31 - Y N Y N Y N N
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani Exp (via Gaya) (12301) 01:04 01:04 - N Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH TOWN - NEW DELHI Rajdhani Express (12423) 01:14 01:14 - Y Y Y Y Y Y Y
RANCHI - NEW DELHI Rajdhani Exp (via Daltonganj) (12453) 02:00 02:00 - Y N N N Y N N
RANCHI - NEW DELHI Garib Rath Express (12877) 02:00 02:00 - N Y Y N N Y N
ANAND VIHAR T - HALDIA SF Express (12444) 06:15 06:15 - N N Y N N N N
PATNA - PURNA Express (17609) 03:16 03:16 - Y N N N N N N
MUMBAI LTT - GUWAHATI Express (via Malda Town) (15647) 08:31 08:31 - N N N N N Y N
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani Exp (Via Patna) (12305) 01:02 01:02 - Y N N N N N N
JHANSI - KOLKATA Pratham Swatantrata Sangram Exp (11106) 06:42 06:42 - N N N N N Y N
ANAND VIHAR T - GAYA Garib Rath Express (22410) 06:15 06:15 - N N N N N N Y
KOLKATA - UDAIPUR CITY Ananya SF Express (12315) 02:13 02:13 - N N N N Y N N
HOWRAH - AGRA CANTT Chambal SF Express (Start 17 March) (20975) 05:18 05:18 - N N Y N N N N
AGARTALA - ANAND VIHAR T Tripura Sundari Exp (14019) 02:10 02:10 - N N N N N Y N
MADHUPUR - ANAND VIHAR T Humsafar Express (12235) 02:40 02:40 - N N N N N Y N
ANAND VIHAR T - HATIA Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12818) 06:31 06:31 - N Y N N Y N Y
HOWRAH - GWALIOR Chambal SF Express (12175) 05:18 05:18 - Y N Y Y N N N
RAXAUL - MUMBAI LTT Karmabhoomi SF Exp (UnReserved) (12545) 05:43 05:43 - N N N N Y N N
JAYNAGAR - MUMBAI LTT Antyodaya Express (15547) 05:43 05:43 - N Y N N N N N
BANASWADI - PATNA Humsafar Express (22354) 08:30 08:30 - N Y N N N N N
UDHNA - JAYNAGAR Antyodaya Express (15564) 10:38 10:38 - Y N N N N N N
MUMBAI LTT - RAXAUL Karmabhoomi SF Exp (UnReserved) (12546) 11:56 11:56 - N Y N N N N N
MUMBAI LTT - JAYNAGAR Antyodaya Express (15548) 11:49 11:49 - N N N N Y N N
MUMBAI CSMT - ASANSOL SF Express (12362) 11:49 11:49 - N N N Y N N N
NEW DELHI - ISLAMPUR SF Express (20802) 07:22 07:22 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - SHRI GANGANAGAR Udyan Abha Toofan Exp (13007) 02:55 02:55 - Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - BHAVNAGAR Parasnath SF Express (12942) 03:23 03:23 - N N N N Y N N
PATNA - AHMEDABAD Azimabad SF Express (12948) 03:31 03:31 - N N N Y N Y N
CHENNAI EGMORE - GAYA SF Express (12390) 18:19 18:19 - N N Y N N N N
MANDUADIH - MUMBAI LTT SF Express (12168) 10:51 10:51 - Y Y Y Y Y Y Y
HATIA - ANAND VIHAR T Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12817) 02:18 02:18 - Y N N Y N Y N
NEW DELHI - PURI Purushottam SF Express (12802) 09:39 09:39 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Weekly Exp (via Varanasi) (11081) 19:53 19:53 - N N N Y N N N
GWALIOR - HOWRAH Chambal SF Express (12176) 19:29 19:29 - N Y N Y N Y N
MATHURA - HOWRAH Chambal SF Express (12178) 19:29 19:29 - Y N N N N N N
INDORE - HOWRAH Shipra SF Express (22911) 19:28 19:28 - N N Y N Y N Y
AGRA CANTT - HOWRAH Chambal SF Express (Start 19 March) (20976) 19:29 19:29 - N N N Y N N N
PATLIPUTRA - MUMBAI LTT SF Express (12142) 14:59 14:59 - Y Y Y Y Y Y Y
PATNA - MUMBAI CSMT Suvidha SF Express (82355) 16:24 16:24 - N N Y N N N Y
MUMBAI BANDRA T - PATNA SF Express (22971) 21:33 21:33 - N Y N N N N N
VALSAD - MUZAFFARPUR Shramik Express (19051) 21:46 21:46 - N N N N N N Y
BHAGALPUR - MUMBAI LTT SF Express (12335) 18:05 18:05 - N Y N N Y N Y
PURNA - PATNA Express (17610) 21:33 21:33 - N N N N N Y N
GUWAHATI - MUMBAI LTT Express (via Malda Town) (15648) 18:05 18:05 - N N Y N N N N
PATNA - VASCO DA GAMA SF Express (12742) 18:05 18:05 - N N N N N Y N
BHAGALPUR - SURAT Tapti Ganga SF Exp (22948) 18:23 18:23 - Y N N Y N N N
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Weekly Exp (via Varanasi) (11082) 19:10 19:10 - N N N N Y N N
MUMBAI LTT - MANDUADIH SF Express (12167) 02:58 02:58 - Y Y Y Y Y Y Y
ALIPUR DUAR - OLD DELHI Sikkim Mahananda Express (15483) 05:59 05:59 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - KALKA Kalka Mail (12311) 06:40 06:40 - Y Y Y Y Y Y Y
PT DEEN DAYAL UPADHYAYA - SUBEDARGANJ MEMU (63237) 05:06 05:07 1 min Y Y Y Y Y Y Y
AJMER - RANCHI Garib Nawaz Express (18632) 13:27 13:27 - N N N N N N Y
SUBEDARGANJ - PT DEEN DAYAL UPADHYAYA MEMU (64596) 10:49 10:50 1 min Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA - BIKANER Pratap SF Express (12496) 09:23 09:23 - N N N N N Y N
RADHIKAPUR - ANAND VIHAR Seemanchal Link SF Exp (22487) 09:43 09:43 - Y Y Y Y Y Y Y
RANCHI - AJMER Garib Nawaz Express (18631) 10:17 10:17 - N N N N Y N N
HOWRAH - GANDHIDHAM Garbha SF Express (12938) 09:23 09:23 - N Y N N N N N
GUWAHATI - BARMER Express (15632) 09:31 09:31 - N N N N Y N Y
GUWAHATI - MUMBAI LTT Express (via Katihar) (15646) 18:05 18:05 - Y N N Y N N N
BIKANER - HOWRAH Link SF Express (22308) 16:30 16:30 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - BHUBANESWAR Weekly SF Exp (22806) 18:42 18:42 - Y N N N N N N
HOWRAH - ANAND VIHAR T SF Express (12323) 05:29 05:29 - N N Y N N Y N
PURI - ANAND VIHAR T Nandan Kanan SF Express (12815) 05:26 05:26 - N Y N Y Y N Y
ANAND VIHAR T - AGARTALA Tripura Sundari Exp (14020) 11:28 11:28 - N Y N N N N N
MADHUPUR - ANAND VIHAR T Humsafar Express (22459) 20:34 20:34 - N Y N N N N N
BHUBANESWAR - ANAND VIHAR T Weekly SF Express (22805) 09:12 09:12 - N N N N N N Y
NEW DELHI - RANCHI Garib Rath Express (12878) 01:03 01:03 - Y N Y N Y N N
NEW DELHI - HOWRAH Rajdhani Exp (Via Patna) (12306) 01:32 01:32 - N N N N N Y N
MADHUPUR - ANAND VIHAR T SF Express (22465) 20:34 20:34 - N N N Y N N N
SUBEDARGANJ - PT DEEN DAYAL UPADHYAYA MEMU (63238) 22:10 22:11 1 min Y Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH - OLD DELHI Brahmaputra Mail Express (15955) 17:07 17:07 - Y Y Y Y Y Y Y
PURI - NEW DELHI Purushottam SF Express (12801) 17:37 17:37 - Y Y Y Y Y Y Y
GAYA - NEW DELHI Mahabodhi SF Express (12397) 17:52 17:52 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - JOGBANI Seemanchal SF Express (12488) 19:21 19:21 - Y Y Y Y Y Y Y
KALKA - HOWRAH Kalka Mail (12312) 19:47 19:47 - Y Y Y Y Y Y Y
OLD DELHI - ALIPUR DUAR Sikkim Mahananda Express (15484) 20:40 20:40 - Y Y Y Y Y Y Y
SHRI GANGANAGAR - HOWRAH Udyan Abha Toofan Exp (13008) 00:38 00:38 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - MADHUPUR SF Express (22466) 21:58 21:58 - N N Y N N N N
ANAND VIHAR T - MADHUPUR Humsafar Express (22460) 21:58 21:58 - Y N N N N N N
PT DEEN DAYAL UPADHYAYA - SUBEDARGANJ MEMU (64595) 16:25 16:26 1 min Y Y Y Y Y Y Y
AHMEDABAD - PATNA Azimabad SF Express (12947) 00:31 00:31 - N N Y N Y N N
BIKANER - GUWAHATI Express (25631) 00:30 00:30 - N Y N Y N N N
NEW DELHI - GAYA Mahabodhi SF Express (12398) 23:02 23:02 - Y Y Y Y Y Y Y
AJMER - RAJENDRA NAGAR BIHAR Ziyarat SF Exp (12396) 19:08 19:08 - N N N N Y N N
BARAUNI - GONDIA Express (15231) 22:02 22:02 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - INDORE Shipra SF Express (22912) 05:18 05:18 - N Y N N Y N Y
PUNE - DANAPUR SF Express (12149) 23:55 23:55 - Y Y Y Y Y Y Y
NAUTANWA - DURG Express (via Varanasi) (18202) 19:35 19:35 - N N N N Y N Y
HOWRAH - MUMBAI CSMT SF Mail (via Gaya) (12321) 08:48 08:48 - Y Y Y Y Y Y Y
GONDIA - BARAUNI Express (15232) 18:45 18:45 - Y Y Y Y Y Y Y
DANAPUR - BANGALORE CITY Sanghamitra SF Express (12296) 23:37 23:37 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - DIBRUGARH TOWN Rajdhani Express (12424) 01:11 01:11 - Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - MUMBAI CSMT SF Express (12361) 05:43 05:43 - Y N N N N N N
MUMBAI BANDRA T - SAHARSA Humsafar Express (22913) 18:24 18:24 - Y N N N N N N
SAHARSA - MUMBAI BANDRA T Humsafar Express (22914) 03:16 03:16 - N N Y N N N N
MANDUADIH - UDHANA Bholenagari Express (19058) 05:51 05:51 - N N N N N N Y
UDHANA - MANDUADIH Bholenagari Express (19057) 00:23 00:23 - N N N N N N Y
SEALDAH - BIKANER AC Duronto Express (12259) 02:39 02:39 - Y Y N Y Y N N
GAYA - CHENNAI EGMORE SF Express (12389) 08:53 08:53 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - PATLIPUTRA SF Express (12141) 00:17 00:17 - Y Y Y Y Y Y Y
PATNA - MUMBAI BANDRA T SF Express (22972) 03:16 03:16 - N N N Y N N N
VARANASI - VADODARA Mahamana SF Express (20904) 06:46 06:46 - N N N N Y N N
VADODARA - VARANASI Mahamana SF Express (20903) 21:36 21:36 - N N N Y N N N
VARANASI - MYSORE Express (16230) 21:37 21:37 - N N N Y N Y N
MUMBAI LTT - PATNA Janta Express (13202) 02:55 02:56 1 min Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RANCHI Rajdhani Exp (via Daltonganj) (12454) 01:03 01:03 - N N N Y N N Y
MYSORE - VARANASI Express (16229) 11:07 11:07 - N N N Y N Y N
NEW DELHI - HOWRAH Rajdhani Exp (via Gaya) (12302) 01:33 01:33 - Y Y Y Y Y N Y
PATLIPUTRA - YESVANTPUR SF Express (22351) 00:02 00:02 - N N N N N Y N
BIKANER - KOLKATA Pratap SF Express (12495) 02:22 02:22 - N N N N Y N N
GANDHIDHAM - HOWRAH Garbha SF Express (12937) 02:39 02:39 - Y N N N N N N
MUMBAI LTT - GUWAHATI Express (via Katihar) (15645) 08:31 08:31 - N N N Y N N Y
MUMBAI LTT - KAMAKHYA AC SF Express (12519) 07:47 07:47 - Y N N N N N N
KAMAKHYA - MUMBAI LTT AC SF Express (12520) 17:17 17:17 - N N N N Y N N
MUMBAI CSMT - PATNA Suvidha Express (82356) 11:56 11:56 - N N Y N N Y N
VARANASI - HUBBALLI Weekly Express (17324) 21:37 21:37 - N N N N N N Y
HUBBALLI - VARANASI Weekly Express (17323) 11:07 11:07 - N N N N N N Y
BHAVNAGAR - ASANSOL Parasnath SF Express (12941) 02:22 02:22 - N N N Y N N N
MUZAFFARPUR - VALSAD Shramik Express (19052) 02:49 02:49 - N Y N N N N N
MUMBAI CSMT - HOWRAH SF Mail (via Gaya) (12322) 22:41 22:41 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - HOWRAH SF Express (12324) 19:08 19:08 - N N N Y N N Y
NEW DELHI - GUWAHATI Poorvottar Sampark Kranti Express (22450) 11:28 11:28 - Y N N Y N N N
HOWRAH - MATHURA Chambal SF Express (12177) 05:18 05:18 - N N N N N Y N
SURAT - BHAGALPUR Tapti Ganga SF Exp (22947) 09:03 09:03 - N N Y N N N Y
DURG - NAUTANWA Express (via Varanasi) (18201) 13:10 13:10 - N N N Y N Y N
BIKANER - SEALDAH AC Duronto Express (12260) 04:23 04:23 - N Y Y N Y Y N
PATNA - MUMBAI LTT Janta Express (13201) 04:44 04:45 1 min Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - SILCHAR Express (Starts 2 April) (14038) 11:27 11:27 - N N N N Y N N
HOWRAH - DELHI ANAND VIHAR T Yuva Express (12249) 02:40 02:40 - N N N N N N Y
DELHI ANAND VIHAR T - HOWRAH Yuva Express (12250) 04:23 04:23 - Y N N N N N N
HOWRAH - NEW DELHI Poorva SF Exp (via Patna) (12303) 19:54 19:54 - Y Y N N Y Y N
NEW DELHI - HOWRAH Poorva SF Exp (via Patna) (12304) 04:02 04:02 - Y N N Y Y N Y
HOWRAH - JODHPUR SF Express (12307) 10:09 10:09 - Y Y Y Y Y Y Y
JODHPUR - HOWRAH SF Express (12308) 16:30 16:30 - Y Y Y Y Y Y Y
UDAIPUR - KOLKATA Ananya SF Express (12316) 02:22 02:22 - N Y N N N N N
NEW DELHI - BHAGALPUR Weekly SF Express (12350) 11:28 11:28 - N N Y N N N N
BHAGALPUR - NEW DELHI Weekly SF Express (12349) 02:10 02:10 - N Y N N N N N
BHAGALPUR - DELHI ANAND VIHAR T Vikramshila SF Exp (12367) 20:50 20:50 - Y Y Y Y Y Y Y
DELHI ANAND VIHAR - BHAGALPUR Vikramshila SF Exp (12368) 02:45 02:45 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RAJENDRANAGAR T Rajdhani (Covid SPL AC) (02310) 02:03 02:03 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RANCHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02454) 00:43 00:43 - N N N Y N N Y
RANCHI - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02453) 01:59 01:59 - Y N N N Y N N
NEW DELHI - AGARTALA Rajdhani (Covid SPL AC) (02502) 04:31 04:31 - N N N Y N N N
AGARTALA - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02501) 02:39 02:39 - N N Y N N N N
PATNA - MUMBAI LTT Janta Exp Covid Special (03201) 04:44 04:45 1 min Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - PATNA Janta Exp Covid Special (03202) 02:54 02:55 1 min Y Y Y Y Y Y Y
RAJENDRA NAGAR T - NEW DELHI Sampoorna Kranti Covid SF SPL (02393) 22:43 22:43 - Y Y Y Y Y Y Y
PATNA - AHMEDABAD Covid Special (02948) 03:31 03:31 - N N N Y N Y N
OLD DELHI - DIBRUGARH Brahmaputra Mail Covid Special (05956) 11:05 11:05 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - HOWRAH Rajdhani (Covid SPL AC) (02302) 01:43 01:43 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - JODHPUR Covid SF Special (02307) 10:09 10:09 - Y Y Y Y Y Y Y
JODHPUR - HOWRAH Exp Covid SF Special (02308) 16:30 16:30 - Y Y Y Y Y Y Y
AHMEDABAD - PATNA Covid Special (02947) 00:30 00:30 - N N Y N Y N N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Purushottam Covid Special (02801) 17:37 17:37 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - BHUBANESWAR Purushottam Covid Special (02802) 09:40 09:40 - Y Y Y Y Y Y Y
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02823) 01:34 01:34 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani (Covid SPL AC) (02824) 02:03 02:03 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - VARANASI Mahanagri Covid Special (01093) 03:28 03:28 - Y Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH - DELHI Brahmaputra Mail Covid (05955) 17:06 17:06 - Y Y Y Y Y Y Y
KATIHAR - OLD DELHI Sikkim Mahananda Exp Covid SPL (05483) 05:58 05:58 - Y Y Y Y Y Y Y
DELHI - KATIHAR Sikkim Mahananda Exp Covid SPL (05484) 20:40 20:40 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - PATLIPUTRA Exp Covid Special (02141) 00:15 00:15 - Y Y Y Y Y Y Y
PATLIPUTRA - MUMBAI LTT Exp Covid Special (02142) 14:58 14:58 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GUWAHATI Covid Special (05645) 08:30 08:30 - N N N Y N N Y
GUWAHATI - MUMBAI LTT Covid Special (05646) 18:05 18:05 - Y N N Y N N N
BIKANER - HOWRAH Covid Special (03112) 16:30 16:30 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RAJENDRA NAGAR T Sampoorna Kranti Covid SF SPL (02394) 03:05 03:05 - Y Y Y Y Y Y Y
PUNE - DANAPUR Covid Special (02149) 23:55 23:55 - Y Y Y Y Y Y Y
DANAPUR - PUNE Covid Special (02150) 03:03 03:03 - Y Y Y Y Y Y Y
AHMEDABAD - MUZAFFARPUR Covid SF Special (09083) 22:09 22:09 - Y Y Y Y Y Y Y
MUZAFFARPUR - AHMEDABAD Covid SF Special (09084) 12:56 12:56 - Y Y Y Y Y Y Y
AHMEDABAD - GORAKHPUR Covid SF Special (09089) 02:03 02:03 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - AHMEDABAD Covid SF Special (09090) 15:41 15:41 - Y Y Y Y Y Y Y
RAJENDRANAGAR T - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02309) 22:31 22:31 - Y Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02423) 01:04 01:04 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - DIBRUGARH Rajdhani (Covid SPL AC) (02424) 01:21 01:21 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - MUMBAI CSTM Mahanagri Covid Special (01094) 12:00 12:00 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02301) 01:04 01:04 - Y Y Y Y Y Y Y
DANAPUR - KSR BENGALURU Sanghamitra Covid SF Special (02296) 23:37 23:37 - Y Y Y Y Y Y Y
SURAT - CHHAPRA Tapti Ganga Exp Covid Special (09045) 09:17 09:17 - Y Y N Y Y Y N
CHHAPRA - SURAT Tapti Ganga Covid Special (09046) 18:15 18:15 - N Y Y N Y Y Y
HOWRAH - NEW DELHI Poorva Exp Covid SF Special (02303) 19:54 19:54 - N N N N N Y N
NEW DELHI - HOWRAH Poorva Exp Covid SF Special (02304) 04:03 04:03 - N Y N N N N N
KSR BENGALURU - DANAPUR Sanghamitra Covid SF Special (02295) 04:37 04:37 - Y Y Y Y Y Y Y