Back Harda (HD) Railway Station

Train name (no.) Arrives Departs Stop time M T W T F S S
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Kushinagar Express (11015) 10:15 10:17 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Kushinagar Express (11016) 14:58 15:00 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - H S NANDED Humsafar Express (12752) 08:37 08:37 - Y N N N N N N
PUNE - HABIBGANJ Humsafar Express (22171) 01:50 01:50 - Y N N N N N N
HABIBGANJ - PUNE Humsafar Express (22172) 20:04 20:04 - N N N N N Y N
JABALPUR - MUMBAI CSMT Garib Rath Express (12187) 00:35 00:37 2 mins N Y N Y N N Y
MUMBAI CSMT - JABALPUR Garib Rath Express (12188) 00:29 00:31 2 mins Y N Y N Y N N
JAYNAGAR - UDHNA Antyodaya Express (15563) 03:16 03:18 2 mins N N N N N Y N
KOLHAPUR CSMT - DELHI H NIZAMUDDIN SF Exp (12147) 03:39 03:39 - N N Y N N N N
DELHI H NIZAMUDDIN - KOLHAPUR CSMT SF Exp (12148) 20:07 20:07 - N N N Y N N N
MUMBAI LTT - BHOPAL HABIBGANJ SF Express (12153) 02:18 02:20 2 mins N N N N Y N N
BHOPAL HABIBGANJ - MUMBAI LTT SF Express (12154) 20:41 20:43 2 mins N N N N Y N N
AGRA CANTT - MUMBAI LTT Lashkar SF Exp (12162) 10:48 10:50 2 mins N N N N N N Y
MUMBAI LTT - HARIDWAR AC SF Express (12171) 17:53 17:53 - Y N N Y N N N
HARIDWAR - MUMBAI LTT AC SF Express (12172) 13:05 13:05 - N N Y N N Y N
PRATAPGARH - MUMBAI LTT Udyog Nagri SF Express (12174) 19:12 19:12 - N Y N Y N N N
AMRITSAR - HAZUR SAHIB NANDED SF Express (12422) 13:44 13:44 - N Y N N N N N
SHRI GANGANAGAR - H S NANDED SF Express (12440) 13:44 13:44 - N N N N N Y N
JAIPUR - HYDERABAD DECCAN Weekly Express (17019) 09:23 09:25 2 mins N N Y N N N N
HYDERABAD DECCAN - JAIPUR Weekly Express (17020) 10:54 10:56 2 mins N N N N N N Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Sant Kabir Dham SF Exp (12541) 16:31 16:31 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Sant Kabir Dham SF Exp (12542) 22:30 22:30 - Y Y Y Y Y Y Y
HUBLI - LONDA - DELHI H NIZAMUDDIN Goa Link SF Exp (17305) 16:08 16:10 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
AMRITSAR - H SAHIB NANDED Sachkhand SF Express (12716) 02:56 02:56 - Y Y Y Y Y Y Y
SAINAGAR SHIRDI - KALKA SF Express (22455) 17:42 17:42 - N Y N N N Y N
KALKA - SAINAGAR SHIRDI SF Express (22456) 13:35 13:35 - Y N N N Y N N
H S NANDED - AMB ANDAURA SF Express (22457) 21:34 21:34 - N N N N N Y N
RAJKOT - REWA SF Express (22937) 08:04 08:04 - Y N N N N N N
REWA - RAJKOT SF Express (22938) 03:33 03:33 - N Y N N N N N
MUMBAI LTT - BAREILLY Weekly Express (14313) 18:38 18:40 2 mins Y N N N N N N
BAREILLY - MUMBAI LTT Weekly Express (14314) 08:08 08:10 2 mins N N N N N N Y
BHUSAVAL - NAGPUR Intercity SF Exp (via Itarsi) (22111) 08:54 08:56 2 mins N N Y N Y N Y
NAGPUR - BHUSAVAL Intercity SF Exp (via Itarsi) (22112) 13:48 13:50 2 mins Y N N Y N Y N
H S NANDED - H NIZAMUDDIN Marathwada Sampark Kranti Exp (12753) 21:37 21:37 - N Y N N N N N
H NIZAMUDDIN - H SAHIB NANDED Marathwada Sampark Kranti Exp (12754) 10:59 10:59 - N N N Y N N N
PUNE - JAMMU TAWI Jhelum Express (11077) 05:45 05:47 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - PUNE Jhelum Express (11078) 01:20 01:22 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
CHHAPRA - MUMBAI CSMT Antyodaya Express (15101) 19:22 19:22 - N N Y N N N N
ITARSI - BHUSAVAL Passenger (UnReserved) (51158) 20:58 21:00 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BHUSAVAL - ITARSI Passenger (UnReserved) (51157) 02:53 02:55 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BHUSAVAL - KATNI Passenger (51187) 14:58 15:00 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
KATNI - BHUSAVAL Passenger (51188) 08:53 08:55 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
VADODARA - REWA Mahamana SF Express (20905) 07:48 07:48 - N N N N N N Y
REWA - VADODARA Mahamana SF Express (20906) 03:32 03:32 - Y N N N N N N
LUCKNOW - MUMBAI LTT SF Express (12108) 10:56 10:56 - Y N Y N Y N N
MUMBAI LTT - SULTANPUR SF Express (12143) 04:23 04:23 - Y N N N N N N
SULTANPUR - MUMBAI LTT SF Express (12144) 17:03 17:03 - N Y N N N N N
MUMBAI LTT - PRATAPGARH Udyog Nagri SF Express (12173) 02:26 02:26 - Y N Y N N N N
GORAKHPUR - MUMBAI CSMT Antyodaya Express (12597) 02:02 02:02 - N N Y N N N N
MUMBAI CSMT - GORAKHPUR Antyodaya Express (12598) 00:07 00:07 - N N N Y N N N
MUMBAI LTT - LUCKNOW AC SF Express (22121) 00:15 00:15 - N N N N N N Y
LUCKNOW - MUMBAI LTT AC SF Express (22122) 06:38 06:38 - Y N N N N N N
MUMBAI CSMT - CHHAPRA Antyodaya Express (15102) 04:03 04:03 - N N N N N Y N
MUMBAI CSMT - FIROZPUR CANTT SF Punjab Mail (12137) 06:14 06:16 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
H S NANDED - JAMMU TAWI Humsafar Express (12751) 21:20 21:20 - N N N N Y N N
KANPUR CENTRAL - VALSAD Udyogkarmi SF Express (12944) 19:22 19:22 - N N N N Y N N
VALSAD - KANPUR CENTRAL Udyogkarmi SF Express (12943) 07:52 07:52 - N N N Y N N N
MUMBAI LTT - DELHI H NIZAMUDDIN AC SF Exp (22109) 23:40 23:40 - N Y N N N N N
JAIPUR - HYDERABAD DECCAN SF Express (12719) 09:31 09:31 - N N N Y N Y N
HYDERABAD DECCAN - JAIPUR SF Express (12720) 11:04 11:04 - N Y N Y N N N
NEW DELHI - BANGALORE CITY Karnataka SF Exp (12628) 09:31 09:31 - Y Y Y Y Y Y Y
BANGALORE CITY - NEW DELHI Karnataka SF Exp (12627) 20:51 20:51 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - AMRITSAR Express (11057) 11:05 11:07 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
LUCKNOW - MUMBAI CST Pushpak SF Express (12533) 08:50 08:50 - Y Y Y Y Y Y Y
PUNE - GORAKHPUR Weekly Exp (Via Lucknow) (15030) 01:07 01:07 - N N N N N N Y
FIROZPUR CANTT - MUMBAI CSMT SF Punjab Mail (12138) 19:43 19:45 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
VASCO DA GAMA - DELHI H NIZAMUDDIN Goa SF Express (12779) 16:08 16:10 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
DELHI H NIZAMUDDIN - VASCO DA GAMA Goa SF Express (12780) 04:04 04:06 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
AMRITSAR - MUMBAI CSTM Express (11058) 14:24 14:26 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
DELHI H NIZAMUDDIN - MYSORE Swarna Jayanthi SF Exp (12782) 20:15 20:15 - Y N N N N N N
MYSORE - DELHI H NIZAMUDDIN Swarna Jayanthi SF Exp (12781) 03:39 03:39 - N N N N N N Y
MUMBAI CSMT - LUCKNOW Pushpak SF Express (12534) 18:28 18:28 - Y Y Y Y Y Y Y
YESVANTPUR - DELHI H NIZAMUDDIN Karnataka S Kranti Exp (12629) 21:43 21:43 - N N Y N Y N N
DELHI H NIZAMUDDIN - YESVANTPUR Karnataka S Kranti Exp (12630) 22:03 22:03 - N N Y N Y N N
DELHI H NIZAMUDDIN - MUMBAI CSMT Rajdhani Express (22222) 03:11 03:11 - Y N Y N Y N Y
MUMBAI CSMT - DELHI H NIZAMUDDIN Rajdhani Express (22221) 00:11 00:11 - N Y N Y N Y Y
GORAKHPUR - PUNE Weekly Express (Via Lucknow) (15029) 13:00 13:00 - N N N N Y N N
PUNE - LUCKNOW Express (11407) 11:07 11:07 - N N Y N N N N
LUCKNOW - PUNE Express (11408) 22:21 22:21 - N N N Y N N N
CHANDIGARH - YESVANTPUR Karnataka S Kranti Exp (22686) 22:03 22:03 - N Y N N N Y N
H S NANDED - AMRITSAR Sachkhand SF Express (12715) 22:14 22:14 - Y Y Y Y Y Y Y
H S NANDED - SHRI GANGANAGAR SF Express (12485) 21:34 21:34 - Y N N Y N N N
H S NANDED - SHRI GANGANAGAR SF Express (12439) 21:34 21:34 - N N N N N N Y
YESVANTPUR - CHANDIGARH Karnataka S Kranti Exp (22685) 21:43 21:43 - N N N Y N N Y
HAZUR SAHIB NANDED - AMRITSAR SF Express (12421) 21:34 21:34 - N N Y N N N N
SHRI GANGANAGAR - H S NANDED SF Express (12486) 13:44 13:44 - N N Y N N N Y
AMB ANDAURA - H S NANDED SF Express (22458) 13:44 13:44 - N N N N Y N N
DELHI H NIZAMUDDIN - MUMBAI LTT AC SF Exp (22110) 02:06 02:06 - N N N Y N N N
DELHI H NIZAMUDDIN - ERNAKULAM Mangala Lakshadweep SF Exp (12618) 22:34 22:34 - Y Y Y Y Y Y Y
ERNAKULAM - HAZRAT NIZAMUDDIN Mangala Lakshadweep SF Exp (12617) 23:57 23:57 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - PANVEL Express (via Barhni) (15065) 05:11 05:13 2 mins Y N Y N Y Y N
PANVEL - GORAKHPUR Express (via Barhni) (15066) 04:05 04:07 2 mins N Y N Y N Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Lokmanya Exp (Via Barhni) (11080) 05:11 05:13 2 mins N N N N N N Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Lokmanya Exp (Via Barhni) (11079) 03:18 03:20 2 mins N N N N Y N N
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Express (via Barhni) (15063) 05:11 05:13 2 mins N Y N N N N N
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Express (via Barhni) (15064) 04:05 04:07 2 mins N N Y N N N N
GORAKHPUR - MUMBAI BANDRA T Express (via Barhni) (15067) 05:11 05:13 2 mins N N N Y N N N
MUMBAI BANDRA T - GORAKHPUR Express (via Barhni) (15068) 15:50 15:52 2 mins N N N N Y N N
VARANASI - MUMBAI CSTM Mahanagari Express (11094) 02:29 02:29 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - VARANASI Mahanagari Express (11093) 11:30 11:30 - Y Y Y Y Y Y Y
CHHAPRA - SURAT Tapti Ganga Express (19046) 07:31 07:33 2 mins Y N Y Y N Y Y
SURAT - CHHAPRA Tapti Ganga Express (19045) 18:58 19:00 2 mins Y N Y Y Y N Y
DARBHANGA - MUMBAI LTT Pawan Express (11062) 15:10 15:10 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Kashi Express (15018) 05:30 05:32 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Godan Express (11055) 21:11 21:11 - Y N Y N Y N Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Godan Express (11056) 04:34 04:34 - Y N Y Y N Y N
AZAMGARH - MUMBAI LTT Weekly Express (11054) 00:35 00:37 2 mins N N N N N Y N
ALLAHABAD - MUMBAI LTT Tulsi SF Express (22130) 09:45 09:47 2 mins N Y N Y N N N
FAIZABAD - MUMBAI LTT Saket Express (11068) 09:22 09:22 - Y N N N Y N N
ALLAHABAD - AHMEDABAD Weekly SF Exp (22968) 09:29 09:29 - N N N N N Y N
GORAKHPUR - PUNE Express (11038) 14:05 14:05 - N N N N N N Y
DANAPUR - UDHNA Express (19064) 13:27 13:27 - Y N N Y N N N
VASCO DA GAMA - PATNA SF Express (12741) 18:13 18:13 - N N N Y N N N
DANAPUR - PUNE SF Express (12150) 16:12 16:12 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - BHAGALPUR SF Express (12336) 18:38 18:40 2 mins N Y N Y N N Y
MUMBAI LTT - FAIZABAD Saket Express (11067) 15:51 15:51 - N N Y N N Y N
MUMBAI LTT - GUWAHATI Express (via Malda Town) (15647) 18:38 18:40 2 mins N N N N Y N N
RAXAUL - MUMBAI LTT Karmabhoomi SF Exp (UnReserved) (12545) 19:04 19:04 - N N N N Y N N
JAYNAGAR - MUMBAI LTT Antyodaya Express (15547) 19:04 19:04 - N Y N N N N N
UDHNA - JAYNAGAR Antyodaya Express (15564) 19:24 19:26 2 mins N N N N N N Y
MUMBAI LTT - RAXAUL Karmabhoomi SF Exp (UnReserved) (12546) 22:05 22:05 - Y N N N N N N
MUMBAI LTT - JAYNAGAR Antyodaya Express (15548) 22:05 22:05 - N N N Y N N N
MUMBAI CSMT - ASANSOL SF Express (12362) 22:05 22:05 - N N Y N N N N
UDHNA - DANAPUR Express (19063) 16:51 16:51 - N Y N N N Y N
MANDUADIH - MUMBAI LTT SF Express (12168) 00:49 00:49 - Y Y Y Y Y Y Y
FAIZABAD - MUMBAI LTT SF Express (22104) 18:19 18:19 - N N Y N N N N
RAXAUL - MUMBAI LTT Antyodaya Express (15267) 19:04 19:04 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Weekly Exp (via Varanasi) (11081) 03:54 03:54 - N N N Y N N N
PATLIPUTRA - MUMBAI LTT SF Express (12142) 04:11 04:11 - Y Y Y Y Y Y Y
PATNA - MUMBAI CSMT Suvidha SF Express (82355) 05:43 05:43 - Y N N Y N N N
MUMBAI BANDRA T - PATNA SF Express (22971) 07:59 07:59 - N Y N N N N N
VALSAD - MUZAFFARPUR Shramik Express (19051) 07:59 07:59 - N N N N N N Y
BHAGALPUR - MUMBAI LTT SF Express (12335) 08:08 08:10 2 mins Y N Y N N Y N
GUWAHATI - MUMBAI LTT Express (via Malda Town) (15648) 08:08 08:10 2 mins N N N Y N N N
PATNA - VASCO DA GAMA SF Express (12742) 09:22 09:22 - N N N N N N Y
BHAGALPUR - SURAT Tapti Ganga SF Exp (22948) 07:31 07:33 2 mins N Y N N Y N N
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Weekly Exp (via Varanasi) (11082) 10:19 10:19 - N N N N N Y N
MANDUADIH - PUNE Gyan Ganga SF Express (22132) 18:50 18:52 2 mins N N Y N N N N
MUMBAI LTT - MANDUADIH SF Express (12167) 11:46 11:46 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - ALLAHABAD Tulsi SF Express (22129) 15:30 15:32 2 mins N Y N N N N Y
MUMBAI LTT - FAIZABAD SF Express (22103) 00:00 00:00 - N Y N N N N N
RANCHI - MUMBAI LTT Express (18609) 00:51 00:51 - N N N N Y N N
MUMBAI LTT - ALLAHABAD AC Duronto Express (12293) 01:55 01:55 - N Y N N N Y N
GUWAHATI - MUMBAI LTT Express (via Katihar) (15646) 08:08 08:10 2 mins N Y N N Y N N
AHMEDABAD - DARBHANGA Jansadharan Weekly Exp (UnReserved) (15560) 10:54 10:56 2 mins N N N N N Y N
MUMBAI LTT - VARANASI Kamayani Express (11071) 23:12 23:14 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
PUNE - GORAKHPUR Express (11037) 03:57 03:57 - N N N N Y N N
MUMBAI LTT - RAXAUL Antyodaya Express (15268) 04:06 04:06 - N N Y N N N N
MUMBAI LTT - RANCHI Weekly Express (18610) 03:57 03:57 - N N N N N N Y
PUNE - MANDUADIH Gyan Ganga SF Express (22131) 03:48 03:50 2 mins N Y N N N N N
PUNE - DARBHANGA Express (11033) 03:57 03:57 - N N N Y N N N
DARBHANGA - PUNE Express (11034) 19:12 19:12 - N N N N N Y N
DARBHANGA - AHMEDABAD Jansadharan Weekly Exp (UnReserved) (15559) 18:55 18:57 2 mins N N N Y N N N
VARANASI - MUMBAI LTT Kamayani Express (11072) 10:21 10:23 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
CHHAPRA - MUMBAI LTT Godan Express (11060) 04:34 04:34 - N Y N N Y N Y
AHMEDABAD - ALLAHABAD Weekly SF Exp (22967) 04:29 04:29 - N N N N Y N N
RAE BARELI - MUMBAI LTT Link Express (21068) 09:22 09:22 - Y N N N Y N N
MUMBAI LTT - AZAMGARH Weekly Express (11053) 03:34 03:36 2 mins N N N Y N N N
PUNE - DANAPUR SF Express (12149) 08:40 08:40 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - MUMBAI CSMT SF Mail (via Gaya) (12321) 23:10 23:12 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - MUMBAI CSMT SF Express (12361) 19:06 19:06 - Y N N N N N N
MUMBAI BANDRA T - SAHARSA Humsafar Express (22913) 04:25 04:25 - Y N N N N N N
SAHARSA - MUMBAI BANDRA T Humsafar Express (22914) 15:54 15:54 - N N Y N N N N
MANDUADIH - UDHANA Bholenagari Express (19058) 23:25 23:25 - N N N N N N Y
UDHANA - MANDUADIH Bholenagari Express (19057) 08:04 08:04 - N N N N N Y N
MUMBAI LTT - PATLIPUTRA SF Express (12141) 09:45 09:45 - Y Y Y Y Y Y Y
PATNA - MUMBAI BANDRA T SF Express (22972) 15:54 15:54 - N N N Y N N N
VARANASI - VADODARA Mahamana SF Express (20904) 21:59 21:59 - N N N N Y N N
VADODARA - VARANASI Mahamana SF Express (20903) 07:54 07:54 - N N N Y N N N
VARANASI - MYSORE Express (16230) 11:20 11:20 - N N N N Y N Y
MUMBAI LTT - PATNA Janta Express (13202) 09:32 09:34 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MYSORE - VARANASI Express (16229) 20:04 20:04 - N N Y N Y N N
MUMBAI LTT - GUWAHATI Express (via Katihar) (15645) 18:38 18:40 2 mins N N Y N N Y N
MUMBAI LTT - KAMAKHYA AC SF Express (12519) 17:42 17:42 - N N N N N N Y
KAMAKHYA - MUMBAI LTT AC SF Express (12520) 06:27 06:27 - N N N N N Y N
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Kashi Express (15017) 18:13 18:15 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - PATNA Suvidha Express (82356) 21:54 21:54 - N Y N N Y N N
VARANASI - HUBBALLI Weekly Express (17324) 11:20 11:20 - Y N N N N N N
HUBBALLI - VARANASI Weekly Express (17323) 20:04 20:04 - N N N N N Y N
MUZAFFARPUR - VALSAD Shramik Express (19052) 15:54 15:54 - N Y N N N N N
MUMBAI CSMT - HOWRAH SF Mail (via Gaya) (12322) 08:12 08:14 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - DARBHANGA Pawan Express (11061) 22:55 22:55 - Y Y Y Y Y Y Y
SURAT - BHAGALPUR Tapti Ganga SF Exp (22947) 18:58 19:00 2 mins N Y N N N Y N
PRAYAGRAJ - MUMBAI LTT AC Duronto Express (12294) 05:29 05:29 - N N Y N N N Y
MUMBAI LTT - CHHAPRA Godan Express (11059) 21:10 21:10 - N Y N N N Y N
PATNA - MUMBAI LTT Janta Express (13201) 22:08 22:10 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
PUNE - LUCKNOW SF Express (12103) 03:48 03:48 - N N N N N Y N
LUCKNOW - PUNE SF Express (12104) 19:22 19:22 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - LUCKNOW SF Express (12107) 02:26 02:26 - N Y N Y N N Y
MUMBAI LTT - MANDUADIH Ratnagiri SF Express (12165) 15:44 15:44 - Y N N Y Y N N
MANDUADIH - MUMBAI LTT Ratnagiri SF Express (12166) 10:09 10:09 - N N Y N N Y Y
MUMBAI LTT - AGRA CANTT Lashkar SF Exp (12161) 02:18 02:20 2 mins N N N N N Y N
PATNA - MUMBAI LTT Janta Exp Covid Special (03201) 22:08 22:10 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - PATNA Janta Exp Covid Special (03202) 09:42 09:44 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MUMBA CSMT - LUCKNOW Pushpak Covid SF Special (02534) 18:28 18:28 - Y Y Y Y Y Y Y
HUBALI - DELHI H NIZAMUDDIN Covid Special (07305) 16:08 16:10 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
SURAT - CHHAPRA Tapti Ganga Exp Covid Special (09045) 18:58 19:00 2 mins Y N Y Y Y N Y
DELHI H NIZAMUDDIN - MADGAON Goa Exp Covid Special (02780) 04:04 04:06 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MADGAON - DELHI H NIZAMUDDIN Goa Exp Covid Special (02779) 16:08 16:10 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - VARANASI Mahanagri Covid Special (01093) 11:26 11:26 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - PATLIPUTRA Exp Covid Special (02141) 09:46 09:46 - Y Y Y Y Y Y Y
PATLIPUTRA - MUMBAI LTT Exp Covid Special (02142) 03:45 03:45 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GUWAHATI Covid Special (05645) 18:38 18:40 2 mins N N Y N N Y N
GUWAHATI - MUMBAI LTT Covid Special (05646) 08:08 08:10 2 mins N Y N N Y N N
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Kushinagar Exp Covid SPL (01015) 10:15 10:17 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Kushinagar Covid Special (01016) 14:58 15:00 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - VARANASI Kamayani Covid Special (01071) 23:12 23:14 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - MUMBAI LTT Kamayani Covid Special (01072) 10:21 10:23 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - DARBHANGA Pawan Exp Covid Special (01061) 12:54 12:54 - Y Y Y Y Y Y Y
DARBHANGA - MUMBAI LTT Pawan Covid Special (01062) 14:56 14:56 - Y Y Y Y Y Y Y
ERNAKULAM - HAZRAT NIZAMUDDIN Mangala Lakshadweep Covid SF SPL (02617) 23:53 23:53 - Y Y Y Y Y Y Y
HAZRAT NIZAMUDDIN - ERNAKULAM Mangala Lakshadweep Covid SF SPL (02618) 22:22 22:22 - Y Y Y Y Y Y Y
YASVANTPUR - H NIZAMUDDIN Karnataka Sampark Kranti Covid SF SPL (02629) 21:38 21:38 - N N Y N Y N N
H NIZAMUDDIN - YASVANTPUR Karnataka Sampark Kranti Covid SPL (02630) 21:50 21:50 - N N Y N Y N N
HAZUR SAHIB NANDED - AMRITSAR Sachkhand Covid SF Special (02715) 22:09 22:09 - Y Y Y Y Y Y Y
AMRITSAR - HAZUR SAHIB NANDED Sachkhand Covid Special (02716) 02:43 02:43 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Sant Kabir Dham Covid SF Special (02542) 22:25 22:25 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Sant Kabir Dham Covid SF Special (02541) 16:18 16:18 - Y Y Y Y Y Y Y
CHHAPRA - SURAT Tapti Ganga Covid Special (09046) 07:31 07:33 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
PUNE - DANAPUR Covid Special (02149) 08:35 08:35 - Y Y Y Y Y Y Y
DANAPUR - PUNE Covid Special (02150) 15:59 15:59 - Y Y Y Y Y Y Y
AHMEDABAD - MUZAFFARPUR Covid SF Special (09083) 08:55 08:55 - Y Y Y Y Y Y Y
MUZAFFARPUR - AHMEDABAD Covid SF Special (09084) 02:59 02:59 - Y Y Y Y Y Y Y
AHMEDABAD - GORAKHPUR Covid SF Special (09089) 10:58 10:58 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - AHMEDABAD Covid SF Special (09090) 05:00 05:00 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - MUMBAI CSTM Mahanagri Covid Special (01094) 02:17 02:17 - Y Y Y Y Y Y Y
LUCKNOW - MUMBA CSMT Pushpak Covid SF Special (02533) 08:37 08:37 - Y Y Y Y Y Y Y