Back Chhanera (CAER) Railway Station

Train name (no.) Arrives Departs Stop time M T W T F S S
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Kushinagar Express (11015) 09:30 09:30 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Kushinagar Express (11016) 16:09 16:09 - Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - H S NANDED Humsafar Express (12752) 09:31 09:31 - Y N N N N N N
PUNE - HABIBGANJ Humsafar Express (22171) 01:00 01:00 - Y N N N N N N
HABIBGANJ - PUNE Humsafar Express (22172) 21:05 21:05 - N N N N N Y N
JABALPUR - MUMBAI CSMT Garib Rath Express (12187) 01:40 01:40 - N Y N Y N N Y
MUMBAI CSMT - JABALPUR Garib Rath Express (12188) 23:49 23:49 - N Y N Y N N Y
JAYNAGAR - UDHNA Antyodaya Express (15563) 04:23 04:23 - N N N N N Y N
KOLHAPUR CSMT - DELHI H NIZAMUDDIN SF Exp (12147) 02:53 02:53 - N N Y N N N N
DELHI H NIZAMUDDIN - KOLHAPUR CSMT SF Exp (12148) 21:07 21:07 - N N N Y N N N
MUMBAI LTT - BHOPAL HABIBGANJ SF Express (12153) 01:39 01:39 - N N N N Y N N
BHOPAL HABIBGANJ - MUMBAI LTT SF Express (12154) 21:40 21:40 - N N N N Y N N
AGRA CANTT - MUMBAI LTT Lashkar SF Exp (12162) 12:04 12:04 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - HARIDWAR AC SF Express (12171) 16:54 16:54 - Y N N Y N N N
HARIDWAR - MUMBAI LTT AC SF Express (12172) 14:03 14:03 - N N Y N N Y N
PRATAPGARH - MUMBAI LTT Udyog Nagri SF Express (12174) 20:11 20:11 - N Y N Y N N N
AMRITSAR - HAZUR SAHIB NANDED SF Express (12422) 14:37 14:37 - N Y N N N N N
SHRI GANGANAGAR - H S NANDED SF Express (12440) 14:37 14:37 - N N N N N Y N
JAIPUR - HYDERABAD DECCAN Weekly Express (17019) 10:32 10:32 - N N Y N N N N
HYDERABAD DECCAN - JAIPUR Weekly Express (17020) 10:14 10:14 - N N N N N N Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Sant Kabir Dham SF Exp (12541) 17:25 17:25 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Sant Kabir Dham SF Exp (12542) 21:41 21:41 - Y Y Y Y Y Y Y
HUBLI - LONDA - DELHI H NIZAMUDDIN Goa Link SF Exp (17305) 15:29 15:29 - Y Y Y Y Y Y Y
AMRITSAR - H SAHIB NANDED Sachkhand SF Express (12716) 03:43 03:43 - Y Y Y Y Y Y Y
SAINAGAR SHIRDI - KALKA SF Express (22455) 16:46 16:46 - N Y N N N Y N
KALKA - SAINAGAR SHIRDI SF Express (22456) 14:25 14:25 - Y N N N Y N N
H S NANDED - AMB ANDAURA SF Express (22457) 20:48 20:48 - N N N N N Y N
RAJKOT - REWA SF Express (22937) 07:10 07:10 - Y N N N N N N
REWA - RAJKOT SF Express (22938) 04:29 04:29 - N Y N N N N N
MUMBAI LTT - BAREILLY Weekly Express (14313) 17:59 17:59 - Y N N N N N N
BAREILLY - MUMBAI LTT Weekly Express (14314) 09:11 09:11 - N N N N N N Y
BHUSAVAL - NAGPUR Intercity SF Exp (via Itarsi) (22111) 08:02 08:04 2 mins N N Y N Y N Y
NAGPUR - BHUSAVAL Intercity SF Exp (via Itarsi) (22112) 14:43 14:45 2 mins Y N N Y N Y N
H S NANDED - H NIZAMUDDIN Marathwada Sampark Kranti Exp (12753) 20:34 20:34 - N Y N N N N N
H NIZAMUDDIN - H SAHIB NANDED Marathwada Sampark Kranti Exp (12754) 12:03 12:03 - N N N Y N N N
PUNE - JAMMU TAWI Jhelum Express (11077) 05:03 05:05 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - PUNE Jhelum Express (11078) 02:07 02:09 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
CHHAPRA - MUMBAI CSMT Antyodaya Express (15101) 20:17 20:17 - N N Y N N N N
ITARSI - BHUSAVAL Passenger (UnReserved) (51158) 22:12 22:14 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BHUSAVAL - ITARSI Passenger (UnReserved) (51157) 01:40 01:42 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BHUSAVAL - KATNI Passenger (51187) 13:45 13:47 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
KATNI - BHUSAVAL Passenger (51188) 11:00 11:02 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
VADODARA - REWA Mahamana SF Express (20905) 06:54 06:54 - N N N N N N Y
REWA - VADODARA Mahamana SF Express (20906) 04:28 04:28 - Y N N N N N N
LUCKNOW - MUMBAI LTT SF Express (12108) 11:58 11:58 - Y N Y N Y N N
MUMBAI LTT - SULTANPUR SF Express (12143) 03:20 03:20 - Y N N N N N N
SULTANPUR - MUMBAI LTT SF Express (12144) 17:56 17:56 - N Y N N N N N
MUMBAI LTT - PRATAPGARH Udyog Nagri SF Express (12173) 01:30 01:30 - Y N Y N N N N
GORAKHPUR - MUMBAI CSMT Antyodaya Express (12597) 02:52 02:52 - N N Y N N N N
MUMBAI CSMT - GORAKHPUR Antyodaya Express (12598) 23:07 23:07 - N N Y N N N N
MUMBAI LTT - LUCKNOW AC SF Express (22121) 23:10 23:10 - N N N N N Y N
LUCKNOW - MUMBAI LTT AC SF Express (22122) 07:39 07:39 - Y N N N N N N
MUMBAI CSMT - CHHAPRA Antyodaya Express (15102) 03:12 03:12 - N N N N N Y N
MUMBAI CSMT - FIROZPUR CANTT SF Punjab Mail (12137) 05:30 05:30 - Y Y Y Y Y Y Y
H S NANDED - JAMMU TAWI Humsafar Express (12751) 20:22 20:22 - N N N N Y N N
KANPUR CENTRAL - VALSAD Udyogkarmi SF Express (12944) 20:17 20:17 - N N N N Y N N
VALSAD - KANPUR CENTRAL Udyogkarmi SF Express (12943) 07:05 07:05 - N N N Y N N N
MUMBAI LTT - DELHI H NIZAMUDDIN AC SF Exp (22109) 22:51 22:51 - N Y N N N N N
JAIPUR - HYDERABAD DECCAN SF Express (12719) 10:34 10:34 - N N N Y N Y N
HYDERABAD DECCAN - JAIPUR SF Express (12720) 10:18 10:18 - N Y N Y N N N
NEW DELHI - BANGALORE CITY Karnataka SF Exp (12628) 10:21 10:21 - Y Y Y Y Y Y Y
BANGALORE CITY - NEW DELHI Karnataka SF Exp (12627) 20:07 20:07 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - AMRITSAR Express (11057) 10:08 10:10 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
LUCKNOW - MUMBAI CST Pushpak SF Express (12533) 09:43 09:43 - Y Y Y Y Y Y Y
PUNE - GORAKHPUR Weekly Exp (Via Lucknow) (15030) 00:20 00:20 - N N N N N N Y
FIROZPUR CANTT - MUMBAI CSMT SF Punjab Mail (12138) 20:45 20:45 - Y Y Y Y Y Y Y
VASCO DA GAMA - DELHI H NIZAMUDDIN Goa SF Express (12779) 15:29 15:29 - Y Y Y Y Y Y Y
DELHI H NIZAMUDDIN - VASCO DA GAMA Goa SF Express (12780) 04:53 04:53 - Y Y Y Y Y Y Y
AMRITSAR - MUMBAI CSTM Express (11058) 15:13 15:15 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
DELHI H NIZAMUDDIN - MYSORE Swarna Jayanthi SF Exp (12782) 21:13 21:13 - Y N N N N N N
MYSORE - DELHI H NIZAMUDDIN Swarna Jayanthi SF Exp (12781) 02:53 02:53 - N N N N N N Y
MUMBAI CSMT - LUCKNOW Pushpak SF Express (12534) 17:46 17:46 - Y Y Y Y Y Y Y
YESVANTPUR - DELHI H NIZAMUDDIN Karnataka S Kranti Exp (12629) 20:43 20:43 - N N Y N Y N N
DELHI H NIZAMUDDIN - YESVANTPUR Karnataka S Kranti Exp (12630) 23:00 23:00 - N N Y N Y N N
DELHI H NIZAMUDDIN - MUMBAI CSMT Rajdhani Express (22222) 04:00 04:00 - Y N Y N Y N Y
MUMBAI CSMT - DELHI H NIZAMUDDIN Rajdhani Express (22221) 23:27 23:27 - Y N Y N Y Y N
GORAKHPUR - PUNE Weekly Express (Via Lucknow) (15029) 13:58 13:58 - N N N N Y N N
PUNE - LUCKNOW Express (11407) 10:20 10:20 - N N Y N N N N
LUCKNOW - PUNE Express (11408) 23:11 23:11 - N N N Y N N N
CHANDIGARH - YESVANTPUR Karnataka S Kranti Exp (22686) 23:00 23:00 - N Y N N N Y N
H S NANDED - AMRITSAR Sachkhand SF Express (12715) 21:28 21:28 - Y Y Y Y Y Y Y
H S NANDED - SHRI GANGANAGAR SF Express (12485) 20:48 20:48 - Y N N Y N N N
H S NANDED - SHRI GANGANAGAR SF Express (12439) 20:48 20:48 - N N N N N N Y
YESVANTPUR - CHANDIGARH Karnataka S Kranti Exp (22685) 20:43 20:43 - N N N Y N N Y
HAZUR SAHIB NANDED - AMRITSAR SF Express (12421) 20:48 20:48 - N N Y N N N N
SHRI GANGANAGAR - H S NANDED SF Express (12486) 14:37 14:37 - N N Y N N N Y
AMB ANDAURA - H S NANDED SF Express (22458) 14:37 14:37 - N N N N Y N N
DELHI H NIZAMUDDIN - MUMBAI LTT AC SF Exp (22110) 02:59 02:59 - N N N Y N N N
DELHI H NIZAMUDDIN - ERNAKULAM Mangala Lakshadweep SF Exp (12618) 23:28 23:28 - Y Y Y Y Y Y Y
ERNAKULAM - HAZRAT NIZAMUDDIN Mangala Lakshadweep SF Exp (12617) 23:09 23:09 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - PANVEL Express (via Barhni) (15065) 06:06 06:06 - Y N Y N Y Y N
PANVEL - GORAKHPUR Express (via Barhni) (15066) 03:24 03:24 - N Y N Y N Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Lokmanya Exp (Via Barhni) (11080) 06:06 06:06 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Lokmanya Exp (Via Barhni) (11079) 02:35 02:35 - N N N N Y N N
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Express (via Barhni) (15063) 06:06 06:06 - N Y N N N N N
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Express (via Barhni) (15064) 03:24 03:24 - N N Y N N N N
GORAKHPUR - MUMBAI BANDRA T Express (via Barhni) (15067) 06:06 06:06 - N N N Y N N N
MUMBAI BANDRA T - GORAKHPUR Express (via Barhni) (15068) 15:09 15:09 - N N N N Y N N
VARANASI - MUMBAI CSTM Mahanagari Express (11094) 03:18 03:18 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - VARANASI Mahanagari Express (11093) 10:38 10:38 - Y Y Y Y Y Y Y
CHHAPRA - SURAT Tapti Ganga Express (19046) 08:45 08:45 - Y N Y Y N Y Y
SURAT - CHHAPRA Tapti Ganga Express (19045) 18:18 18:18 - Y N Y Y Y N Y
DARBHANGA - MUMBAI LTT Pawan Express (11062) 16:08 16:08 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Kashi Express (15018) 06:25 06:27 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Godan Express (11055) 20:14 20:14 - Y N Y N Y N Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Godan Express (11056) 05:31 05:31 - Y N Y Y N Y N
AZAMGARH - MUMBAI LTT Weekly Express (11054) 01:36 01:36 - N N N N N Y N
ALLAHABAD - MUMBAI LTT Tulsi SF Express (22130) 10:57 10:57 - N Y N Y N N N
FAIZABAD - MUMBAI LTT Saket Express (11068) 10:31 10:31 - Y N N N Y N N
ALLAHABAD - AHMEDABAD Weekly SF Exp (22968) 10:43 10:43 - N N N N N Y N
GORAKHPUR - PUNE Express (11038) 14:58 14:58 - N N N N N N Y
DANAPUR - UDHNA Express (19064) 14:31 14:31 - Y N N Y N N N
VASCO DA GAMA - PATNA SF Express (12741) 17:22 17:22 - N N N Y N N N
DANAPUR - PUNE SF Express (12150) 17:07 17:07 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - BHAGALPUR SF Express (12336) 17:59 17:59 - N Y N Y N N Y
MUMBAI LTT - FAIZABAD Saket Express (11067) 14:58 14:58 - N N Y N N Y N
MUMBAI LTT - GUWAHATI Express (via Malda Town) (15647) 17:59 17:59 - N N N N Y N N
RAXAUL - MUMBAI LTT Karmabhoomi SF Exp (UnReserved) (12545) 19:57 19:57 - N N N N Y N N
JAYNAGAR - MUMBAI LTT Antyodaya Express (15547) 19:57 19:57 - N Y N N N N N
UDHNA - JAYNAGAR Antyodaya Express (15564) 18:44 18:44 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - RAXAUL Karmabhoomi SF Exp (UnReserved) (12546) 21:16 21:16 - Y N N N N N N
MUMBAI LTT - JAYNAGAR Antyodaya Express (15548) 21:16 21:16 - N N N Y N N N
MUMBAI CSMT - ASANSOL SF Express (12362) 21:16 21:16 - N N Y N N N N
UDHNA - DANAPUR Express (19063) 15:58 15:58 - N Y N N N Y N
MANDUADIH - MUMBAI LTT SF Express (12168) 02:02 02:02 - Y Y Y Y Y Y Y
FAIZABAD - MUMBAI LTT SF Express (22104) 19:12 19:12 - N N Y N N N N
RAXAUL - MUMBAI LTT Antyodaya Express (15267) 19:57 19:57 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Weekly Exp (via Varanasi) (11081) 02:51 02:51 - N N N Y N N N
PATLIPUTRA - MUMBAI LTT SF Express (12142) 05:06 05:06 - Y Y Y Y Y Y Y
PATNA - MUMBAI CSMT Suvidha SF Express (82355) 06:35 06:35 - Y N N Y N N N
MUMBAI BANDRA T - PATNA SF Express (22971) 07:00 07:00 - N Y N N N N N
VALSAD - MUZAFFARPUR Shramik Express (19051) 07:00 07:00 - N N N N N N Y
BHAGALPUR - MUMBAI LTT SF Express (12335) 09:11 09:11 - Y N Y N N Y N
GUWAHATI - MUMBAI LTT Express (via Malda Town) (15648) 09:11 09:11 - N N N Y N N N
PATNA - VASCO DA GAMA SF Express (12742) 10:31 10:31 - N N N N N N Y
BHAGALPUR - SURAT Tapti Ganga SF Exp (22948) 08:45 08:45 - N Y N N Y N N
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Weekly Exp (via Varanasi) (11082) 11:49 11:49 - N N N N N Y N
MANDUADIH - PUNE Gyan Ganga SF Express (22132) 19:52 19:52 - N N Y N N N N
MUMBAI LTT - MANDUADIH SF Express (12167) 10:53 10:53 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - ALLAHABAD Tulsi SF Express (22129) 14:49 14:49 - N Y N N N N Y
MUMBAI LTT - FAIZABAD SF Express (22103) 23:02 23:02 - Y N N N N N N
RANCHI - MUMBAI LTT Express (18609) 01:45 01:45 - N N N N Y N N
MUMBAI LTT - ALLAHABAD AC Duronto Express (12293) 01:09 01:09 - N Y N N N Y N
GUWAHATI - MUMBAI LTT Express (via Katihar) (15646) 09:11 09:11 - N Y N N Y N N
AHMEDABAD - DARBHANGA Jansadharan Weekly Exp (UnReserved) (15560) 10:14 10:14 - N N N N N Y N
MUMBAI LTT - VARANASI Kamayani Express (11071) 22:23 22:25 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
PUNE - GORAKHPUR Express (11037) 03:10 03:10 - N N N N Y N N
MUMBAI LTT - RAXAUL Antyodaya Express (15268) 03:13 03:13 - N N Y N N N N
MUMBAI LTT - RANCHI Weekly Express (18610) 03:10 03:10 - N N N N N N Y
PUNE - MANDUADIH Gyan Ganga SF Express (22131) 03:06 03:06 - N Y N N N N N
PUNE - DARBHANGA Express (11033) 03:10 03:10 - N N N Y N N N
DARBHANGA - PUNE Express (11034) 20:03 20:03 - N N N N N Y N
DARBHANGA - AHMEDABAD Jansadharan Weekly Exp (UnReserved) (15559) 19:57 19:57 - N N N Y N N N
VARANASI - MUMBAI LTT Kamayani Express (11072) 11:13 11:15 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
CHHAPRA - MUMBAI LTT Godan Express (11060) 05:31 05:31 - N Y N N Y N Y
AHMEDABAD - ALLAHABAD Weekly SF Exp (22967) 03:35 03:35 - N N N N Y N N
RAE BARELI - MUMBAI LTT Link Express (21068) 10:31 10:31 - Y N N N Y N N
MUMBAI LTT - AZAMGARH Weekly Express (11053) 02:38 02:38 - N N N Y N N N
PUNE - DANAPUR SF Express (12149) 07:51 07:51 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - MUMBAI CSMT SF Mail (via Gaya) (12321) 00:13 00:13 - Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - MUMBAI CSMT SF Express (12361) 20:00 20:00 - Y N N N N N N
MUMBAI BANDRA T - SAHARSA Humsafar Express (22913) 03:27 03:27 - Y N N N N N N
SAHARSA - MUMBAI BANDRA T Humsafar Express (22914) 16:51 16:51 - N N Y N N N N
MANDUADIH - UDHANA Bholenagari Express (19058) 00:36 00:36 - Y N N N N N N
UDHANA - MANDUADIH Bholenagari Express (19057) 07:10 07:10 - N N N N N Y N
MUMBAI LTT - PATLIPUTRA SF Express (12141) 08:51 08:51 - Y Y Y Y Y Y Y
PATNA - MUMBAI BANDRA T SF Express (22972) 16:51 16:51 - N N N Y N N N
VARANASI - VADODARA Mahamana SF Express (20904) 22:52 22:52 - N N N N Y N N
VADODARA - VARANASI Mahamana SF Express (20903) 06:51 06:51 - N N N Y N N N
VARANASI - MYSORE Express (16230) 12:38 12:38 - N N N N Y N Y
MUMBAI LTT - PATNA Janta Express (13202) 08:44 08:46 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MYSORE - VARANASI Express (16229) 19:01 19:01 - N N Y N Y N N
MUMBAI LTT - GUWAHATI Express (via Katihar) (15645) 17:59 17:59 - N N Y N N Y N
MUMBAI LTT - KAMAKHYA AC SF Express (12519) 16:55 16:55 - N N N N N N Y
KAMAKHYA - MUMBAI LTT AC SF Express (12520) 07:40 07:40 - N N N N N Y N
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Kashi Express (15017) 17:16 17:18 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - PATNA Suvidha Express (82356) 20:55 20:55 - N Y N N Y N N
VARANASI - HUBBALLI Weekly Express (17324) 12:38 12:38 - Y N N N N N N
HUBBALLI - VARANASI Weekly Express (17323) 19:01 19:01 - N N N N N Y N
MUZAFFARPUR - VALSAD Shramik Express (19052) 16:51 16:51 - N Y N N N N N
MUMBAI CSMT - HOWRAH SF Mail (via Gaya) (12322) 07:27 07:27 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - DARBHANGA Pawan Express (11061) 22:06 22:06 - Y Y Y Y Y Y Y
SURAT - BHAGALPUR Tapti Ganga SF Exp (22947) 18:19 18:19 - N Y N N N Y N
PRAYAGRAJ - MUMBAI LTT AC Duronto Express (12294) 06:25 06:25 - N N Y N N N Y
MUMBAI LTT - CHHAPRA Godan Express (11059) 20:14 20:14 - N Y N N N Y N
PATNA - MUMBAI LTT Janta Express (13201) 23:31 23:33 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
PUNE - LUCKNOW SF Express (12103) 02:57 02:57 - N N N N N Y N
LUCKNOW - PUNE SF Express (12104) 20:17 20:17 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - LUCKNOW SF Express (12107) 01:30 01:30 - N Y N Y N N Y
MUMBAI LTT - MANDUADIH Ratnagiri SF Express (12165) 14:45 14:45 - Y N N Y Y N N
MANDUADIH - MUMBAI LTT Ratnagiri SF Express (12166) 11:06 11:06 - N N Y N N Y Y
MUMBAI LTT - AGRA CANTT Lashkar SF Exp (12161) 01:39 01:39 - N N N N N Y N
PATNA - MUMBAI LTT Janta Exp Covid Special (03201) 23:31 23:33 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - PATNA Janta Exp Covid Special (03202) 08:54 08:56 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MUMBA CSMT - LUCKNOW Pushpak Covid SF Special (02534) 17:46 17:46 - Y Y Y Y Y Y Y
HUBALI - DELHI H NIZAMUDDIN Covid Special (07305) 15:28 15:28 - Y Y Y Y Y Y Y
DELHI H NIZAMUDDIN - MADGAON Goa Exp Covid Special (02780) 04:52 04:52 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - VARANASI Mahanagri Covid Special (01093) 10:30 10:30 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - PATLIPUTRA Exp Covid Special (02141) 08:51 08:51 - Y Y Y Y Y Y Y
PATLIPUTRA - MUMBAI LTT Exp Covid Special (02142) 04:39 04:39 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GUWAHATI Covid Special (05645) 17:52 17:52 - N N Y N N Y N
GUWAHATI - MUMBAI LTT Covid Special (05646) 08:53 08:53 - N Y N N Y N N
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Kushinagar Exp Covid SPL (01015) 09:25 09:25 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Kushinagar Covid Special (01016) 15:56 15:56 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - VARANASI Kamayani Covid Special (01071) 22:23 22:25 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - MUMBAI LTT Kamayani Covid Special (01072) 11:13 11:15 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
DARBHANGA - MUMBAI LTT Pawan Covid Special (01062) 15:43 15:43 - Y Y Y Y Y Y Y
ERNAKULAM - HAZRAT NIZAMUDDIN Mangala Lakshadweep Covid SF SPL (02617) 23:02 23:02 - Y Y Y Y Y Y Y
HAZRAT NIZAMUDDIN - ERNAKULAM Mangala Lakshadweep Covid SF SPL (02618) 23:05 23:05 - Y Y Y Y Y Y Y
YASVANTPUR - H NIZAMUDDIN Karnataka Sampark Kranti Covid SF SPL (02629) 20:37 20:37 - N N Y N Y N N
H NIZAMUDDIN - YASVANTPUR Karnataka Sampark Kranti Covid SPL (02630) 22:43 22:43 - N N Y N Y N N
HAZUR SAHIB NANDED - AMRITSAR Sachkhand Covid SF Special (02715) 21:20 21:20 - Y Y Y Y Y Y Y
AMRITSAR - HAZUR SAHIB NANDED Sachkhand Covid Special (02716) 03:20 03:20 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Sant Kabir Dham Covid SF Special (02542) 21:33 21:33 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Sant Kabir Dham Covid SF Special (02541) 17:03 17:03 - Y Y Y Y Y Y Y
PUNE - DANAPUR Covid Special (02149) 07:43 07:43 - Y Y Y Y Y Y Y
DANAPUR - PUNE Covid Special (02150) 16:44 16:44 - Y Y Y Y Y Y Y
AHMEDABAD - MUZAFFARPUR Covid SF Special (09083) 08:03 08:03 - Y Y Y Y Y Y Y
MUZAFFARPUR - AHMEDABAD Covid SF Special (09084) 03:51 03:51 - Y Y Y Y Y Y Y
AHMEDABAD - GORAKHPUR Covid SF Special (09089) 10:07 10:07 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - AHMEDABAD Covid SF Special (09090) 05:46 05:46 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - MUMBAI CSTM Mahanagri Covid Special (01094) 02:56 02:56 - Y Y Y Y Y Y Y
LUCKNOW - MUMBA CSMT Pushpak Covid SF Special (02533) 09:20 09:20 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - DARBHANGA Pawan Exp Covid Special (01061) 03:53 03:53 - Y Y Y Y Y Y Y
SURAT - CHHAPRA Tapti Ganga Exp Covid Special (09045) 18:12 18:12 - Y N Y Y Y N Y
CHHAPRA - SURAT Tapti Ganga Covid Special (09046) 08:45 08:45 - Y N Y Y N Y Y
LONDA - DELHI H NIZAMUDDIN Covid Goa Exp Covid Special (02779) 15:22 15:22 - Y Y Y Y Y Y Y
MADGAON - DELHI H NIZAMUDDIN Covid Goa Exp Covid Special (02779) 15:22 15:22 - Y Y Y Y Y Y Y