Back Barud (BRUD) Railway Station

Train name (no.) Arrives Departs Stop time M T W T F S S
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Kushinagar Express (11015) 09:37 09:37 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Kushinagar Express (11016) 15:55 15:55 - Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - H S NANDED Humsafar Express (12752) 09:23 09:23 - Y N N N N N N
PUNE - HABIBGANJ Humsafar Express (22171) 01:08 01:08 - Y N N N N N N
HABIBGANJ - PUNE Humsafar Express (22172) 20:55 20:55 - N N N N N Y N
JABALPUR - MUMBAI CSMT Garib Rath Express (12187) 01:29 01:29 - N Y N Y N N Y
MUMBAI CSMT - JABALPUR Garib Rath Express (12188) 23:56 23:56 - N Y N Y N N Y
JAYNAGAR - UDHNA Antyodaya Express (15563) 04:12 04:12 - N N N N N Y N
KOLHAPUR CSMT - DELHI H NIZAMUDDIN SF Exp (12147) 03:01 03:01 - N N Y N N N N
DELHI H NIZAMUDDIN - KOLHAPUR CSMT SF Exp (12148) 20:57 20:57 - N N N Y N N N
MUMBAI LTT - BHOPAL HABIBGANJ SF Express (12153) 01:45 01:45 - N N N N Y N N
BHOPAL HABIBGANJ - MUMBAI LTT SF Express (12154) 21:31 21:31 - N N N N Y N N
AGRA CANTT - MUMBAI LTT Lashkar SF Exp (12162) 11:52 11:52 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - HARIDWAR AC SF Express (12171) 17:03 17:03 - Y N N Y N N N
HARIDWAR - MUMBAI LTT AC SF Express (12172) 13:54 13:54 - N N Y N N Y N
PRATAPGARH - MUMBAI LTT Udyog Nagri SF Express (12174) 20:02 20:02 - N Y N Y N N N
AMRITSAR - HAZUR SAHIB NANDED SF Express (12422) 14:28 14:28 - N Y N N N N N
SHRI GANGANAGAR - H S NANDED SF Express (12440) 14:28 14:28 - N N N N N Y N
JAIPUR - HYDERABAD DECCAN Weekly Express (17019) 10:21 10:21 - N N Y N N N N
HYDERABAD DECCAN - JAIPUR Weekly Express (17020) 10:21 10:21 - N N N N N N Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Sant Kabir Dham SF Exp (12541) 17:17 17:17 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Sant Kabir Dham SF Exp (12542) 21:49 21:49 - Y Y Y Y Y Y Y
HUBLI - LONDA - DELHI H NIZAMUDDIN Goa Link SF Exp (17305) 15:35 15:35 - Y Y Y Y Y Y Y
AMRITSAR - H SAHIB NANDED Sachkhand SF Express (12716) 03:36 03:36 - Y Y Y Y Y Y Y
SAINAGAR SHIRDI - KALKA SF Express (22455) 16:55 16:55 - N Y N N N Y N
KALKA - SAINAGAR SHIRDI SF Express (22456) 14:17 14:17 - Y N N N Y N N
H S NANDED - AMB ANDAURA SF Express (22457) 20:56 20:56 - N N N N N Y N
RAJKOT - REWA SF Express (22937) 07:18 07:18 - Y N N N N N N
REWA - RAJKOT SF Express (22938) 04:20 04:20 - N Y N N N N N
MUMBAI LTT - BAREILLY Weekly Express (14313) 18:05 18:05 - Y N N N N N N
BAREILLY - MUMBAI LTT Weekly Express (14314) 09:01 09:01 - N N N N N N Y
BHUSAVAL - NAGPUR Intercity SF Exp (via Itarsi) (22111) 08:12 08:12 - N N Y N Y N Y
NAGPUR - BHUSAVAL Intercity SF Exp (via Itarsi) (22112) 14:34 14:34 - Y N N Y N Y N
H S NANDED - H NIZAMUDDIN Marathwada Sampark Kranti Exp (12753) 20:44 20:44 - N Y N N N N N
H NIZAMUDDIN - H SAHIB NANDED Marathwada Sampark Kranti Exp (12754) 11:52 11:52 - N N N Y N N N
PUNE - JAMMU TAWI Jhelum Express (11077) 05:12 05:12 - Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - PUNE Jhelum Express (11078) 02:00 02:00 - Y Y Y Y Y Y Y
CHHAPRA - MUMBAI CSMT Antyodaya Express (15101) 20:08 20:08 - N N Y N N N N
ITARSI - BHUSAVAL Passenger (UnReserved) (51158) 22:01 22:03 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BHUSAVAL - ITARSI Passenger (UnReserved) (51157) 01:51 01:53 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BHUSAVAL - KATNI Passenger (51187) 13:53 13:55 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
KATNI - BHUSAVAL Passenger (51188) 10:49 10:51 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
VADODARA - REWA Mahamana SF Express (20905) 07:03 07:03 - N N N N N N Y
REWA - VADODARA Mahamana SF Express (20906) 04:19 04:19 - Y N N N N N N
LUCKNOW - MUMBAI LTT SF Express (12108) 11:48 11:48 - Y N Y N Y N N
MUMBAI LTT - SULTANPUR SF Express (12143) 03:30 03:30 - Y N N N N N N
SULTANPUR - MUMBAI LTT SF Express (12144) 17:48 17:48 - N Y N N N N N
MUMBAI LTT - PRATAPGARH Udyog Nagri SF Express (12173) 01:39 01:39 - Y N Y N N N N
GORAKHPUR - MUMBAI CSMT Antyodaya Express (12597) 02:44 02:44 - N N Y N N N N
MUMBAI CSMT - GORAKHPUR Antyodaya Express (12598) 23:17 23:17 - N N Y N N N N
MUMBAI LTT - LUCKNOW AC SF Express (22121) 23:20 23:20 - N N N N N Y N
LUCKNOW - MUMBAI LTT AC SF Express (22122) 07:29 07:29 - Y N N N N N N
MUMBAI CSMT - CHHAPRA Antyodaya Express (15102) 03:20 03:20 - N N N N N Y N
MUMBAI CSMT - FIROZPUR CANTT SF Punjab Mail (12137) 05:37 05:37 - Y Y Y Y Y Y Y
H S NANDED - JAMMU TAWI Humsafar Express (12751) 20:31 20:31 - N N N N Y N N
KANPUR CENTRAL - VALSAD Udyogkarmi SF Express (12944) 20:08 20:08 - N N N N Y N N
VALSAD - KANPUR CENTRAL Udyogkarmi SF Express (12943) 07:12 07:12 - N N N Y N N N
MUMBAI LTT - DELHI H NIZAMUDDIN AC SF Exp (22109) 22:59 22:59 - N Y N N N N N
JAIPUR - HYDERABAD DECCAN SF Express (12719) 10:24 10:24 - N N N Y N Y N
HYDERABAD DECCAN - JAIPUR SF Express (12720) 10:26 10:26 - N Y N Y N N N
NEW DELHI - BANGALORE CITY Karnataka SF Exp (12628) 10:12 10:12 - Y Y Y Y Y Y Y
BANGALORE CITY - NEW DELHI Karnataka SF Exp (12627) 20:14 20:14 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - AMRITSAR Express (11057) 10:17 10:17 - Y Y Y Y Y Y Y
LUCKNOW - MUMBAI CST Pushpak SF Express (12533) 09:34 09:34 - Y Y Y Y Y Y Y
PUNE - GORAKHPUR Weekly Exp (Via Lucknow) (15030) 00:27 00:27 - N N N N N N Y
FIROZPUR CANTT - MUMBAI CSMT SF Punjab Mail (12138) 20:34 20:34 - Y Y Y Y Y Y Y
VASCO DA GAMA - DELHI H NIZAMUDDIN Goa SF Express (12779) 15:35 15:35 - Y Y Y Y Y Y Y
DELHI H NIZAMUDDIN - VASCO DA GAMA Goa SF Express (12780) 04:45 04:45 - Y Y Y Y Y Y Y
AMRITSAR - MUMBAI CSTM Express (11058) 15:05 15:05 - Y Y Y Y Y Y Y
DELHI H NIZAMUDDIN - MYSORE Swarna Jayanthi SF Exp (12782) 21:04 21:04 - Y N N N N N N
MYSORE - DELHI H NIZAMUDDIN Swarna Jayanthi SF Exp (12781) 03:01 03:01 - N N N N N N Y
MUMBAI CSMT - LUCKNOW Pushpak SF Express (12534) 17:53 17:53 - Y Y Y Y Y Y Y
YESVANTPUR - DELHI H NIZAMUDDIN Karnataka S Kranti Exp (12629) 20:53 20:53 - N N Y N Y N N
DELHI H NIZAMUDDIN - YESVANTPUR Karnataka S Kranti Exp (12630) 22:51 22:51 - N N Y N Y N N
DELHI H NIZAMUDDIN - MUMBAI CSMT Rajdhani Express (22222) 03:52 03:52 - Y N Y N Y N Y
MUMBAI CSMT - DELHI H NIZAMUDDIN Rajdhani Express (22221) 23:34 23:34 - Y N Y N Y Y N
GORAKHPUR - PUNE Weekly Express (Via Lucknow) (15029) 13:49 13:49 - N N N N Y N N
PUNE - LUCKNOW Express (11407) 10:27 10:27 - N N Y N N N N
LUCKNOW - PUNE Express (11408) 23:03 23:03 - N N N Y N N N
CHANDIGARH - YESVANTPUR Karnataka S Kranti Exp (22686) 22:51 22:51 - N Y N N N Y N
H S NANDED - AMRITSAR Sachkhand SF Express (12715) 21:36 21:36 - Y Y Y Y Y Y Y
H S NANDED - SHRI GANGANAGAR SF Express (12485) 20:56 20:56 - Y N N Y N N N
H S NANDED - SHRI GANGANAGAR SF Express (12439) 20:56 20:56 - N N N N N N Y
YESVANTPUR - CHANDIGARH Karnataka S Kranti Exp (22685) 20:53 20:53 - N N N Y N N Y
HAZUR SAHIB NANDED - AMRITSAR SF Express (12421) 20:56 20:56 - N N Y N N N N
SHRI GANGANAGAR - H S NANDED SF Express (12486) 14:28 14:28 - N N Y N N N Y
AMB ANDAURA - H S NANDED SF Express (22458) 14:28 14:28 - N N N N Y N N
DELHI H NIZAMUDDIN - MUMBAI LTT AC SF Exp (22110) 02:50 02:50 - N N N Y N N N
DELHI H NIZAMUDDIN - ERNAKULAM Mangala Lakshadweep SF Exp (12618) 23:19 23:19 - Y Y Y Y Y Y Y
ERNAKULAM - HAZRAT NIZAMUDDIN Mangala Lakshadweep SF Exp (12617) 23:17 23:17 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - PANVEL Express (via Barhni) (15065) 05:57 05:57 - Y N Y N Y Y N
PANVEL - GORAKHPUR Express (via Barhni) (15066) 03:30 03:30 - N Y N Y N Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Lokmanya Exp (Via Barhni) (11080) 05:57 05:57 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Lokmanya Exp (Via Barhni) (11079) 02:42 02:42 - N N N N Y N N
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Express (via Barhni) (15063) 05:58 05:58 - N Y N N N N N
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Express (via Barhni) (15064) 03:31 03:31 - N N Y N N N N
GORAKHPUR - MUMBAI BANDRA T Express (via Barhni) (15067) 05:58 05:58 - N N N Y N N N
MUMBAI BANDRA T - GORAKHPUR Express (via Barhni) (15068) 15:16 15:16 - N N N N Y N N
VARANASI - MUMBAI CSTM Mahanagari Express (11094) 03:10 03:10 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - VARANASI Mahanagari Express (11093) 10:46 10:46 - Y Y Y Y Y Y Y
CHHAPRA - SURAT Tapti Ganga Express (19046) 08:33 08:33 - Y N Y Y N Y Y
SURAT - CHHAPRA Tapti Ganga Express (19045) 18:24 18:24 - Y N Y Y Y N Y
DARBHANGA - MUMBAI LTT Pawan Express (11062) 15:59 15:59 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Kashi Express (15018) 06:16 06:17 1 min Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Godan Express (11055) 20:23 20:23 - Y N Y N Y N Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Godan Express (11056) 05:22 05:22 - Y N Y Y N Y N
AZAMGARH - MUMBAI LTT Weekly Express (11054) 01:26 01:26 - N N N N N Y N
ALLAHABAD - MUMBAI LTT Tulsi SF Express (22130) 10:45 10:45 - N Y N Y N N N
FAIZABAD - MUMBAI LTT Saket Express (11068) 10:19 10:19 - Y N N N Y N N
ALLAHABAD - AHMEDABAD Weekly SF Exp (22968) 10:31 10:31 - N N N N N Y N
GORAKHPUR - PUNE Express (11038) 14:49 14:49 - N N N N N N Y
DANAPUR - UDHNA Express (19064) 14:20 14:20 - Y N N Y N N N
VASCO DA GAMA - PATNA SF Express (12741) 17:30 17:30 - N N N Y N N N
DANAPUR - PUNE SF Express (12150) 16:58 16:58 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - BHAGALPUR SF Express (12336) 18:05 18:05 - N Y N Y N N Y
MUMBAI LTT - FAIZABAD Saket Express (11067) 15:07 15:07 - N N Y N N Y N
MUMBAI LTT - GUWAHATI Express (via Malda Town) (15647) 18:05 18:05 - N N N N Y N N
RAXAUL - MUMBAI LTT Karmabhoomi SF Exp (UnReserved) (12545) 19:48 19:48 - N N N N Y N N
JAYNAGAR - MUMBAI LTT Antyodaya Express (15547) 19:48 19:48 - N Y N N N N N
UDHNA - JAYNAGAR Antyodaya Express (15564) 18:51 18:51 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - RAXAUL Karmabhoomi SF Exp (UnReserved) (12546) 21:24 21:24 - Y N N N N N N
MUMBAI LTT - JAYNAGAR Antyodaya Express (15548) 21:24 21:24 - N N N Y N N N
MUMBAI CSMT - ASANSOL SF Express (12362) 21:24 21:24 - N N Y N N N N
UDHNA - DANAPUR Express (19063) 16:07 16:07 - N Y N N N Y N
MANDUADIH - MUMBAI LTT SF Express (12168) 01:50 01:50 - Y Y Y Y Y Y Y
FAIZABAD - MUMBAI LTT SF Express (22104) 19:03 19:03 - N N Y N N N N
RAXAUL - MUMBAI LTT Antyodaya Express (15267) 19:48 19:48 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Weekly Exp (via Varanasi) (11081) 03:01 03:01 - N N N Y N N N
PATLIPUTRA - MUMBAI LTT SF Express (12142) 04:57 04:57 - Y Y Y Y Y Y Y
PATNA - MUMBAI CSMT Suvidha SF Express (82355) 06:26 06:26 - Y N N Y N N N
MUMBAI BANDRA T - PATNA SF Express (22971) 07:09 07:09 - N Y N N N N N
VALSAD - MUZAFFARPUR Shramik Express (19051) 07:09 07:09 - N N N N N N Y
BHAGALPUR - MUMBAI LTT SF Express (12335) 09:01 09:01 - Y N Y N N Y N
GUWAHATI - MUMBAI LTT Express (via Malda Town) (15648) 09:01 09:01 - N N N Y N N N
PATNA - VASCO DA GAMA SF Express (12742) 10:19 10:19 - N N N N N N Y
BHAGALPUR - SURAT Tapti Ganga SF Exp (22948) 08:33 08:33 - N Y N N Y N N
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Weekly Exp (via Varanasi) (11082) 11:35 11:35 - N N N N N Y N
MANDUADIH - PUNE Gyan Ganga SF Express (22132) 19:42 19:42 - N N Y N N N N
MUMBAI LTT - MANDUADIH SF Express (12167) 11:02 11:02 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - ALLAHABAD Tulsi SF Express (22129) 14:56 14:56 - N Y N N N N Y
MUMBAI LTT - FAIZABAD SF Express (22103) 23:11 23:11 - Y N N N N N N
RANCHI - MUMBAI LTT Express (18609) 01:37 01:37 - N N N N Y N N
MUMBAI LTT - ALLAHABAD AC Duronto Express (12293) 01:17 01:17 - N Y N N N Y N
GUWAHATI - MUMBAI LTT Express (via Katihar) (15646) 09:01 09:01 - N Y N N Y N N
AHMEDABAD - DARBHANGA Jansadharan Weekly Exp (UnReserved) (15560) 10:21 10:21 - N N N N N Y N
MUMBAI LTT - VARANASI Kamayani Express (11071) 22:32 22:32 - Y Y Y Y Y Y Y
PUNE - GORAKHPUR Express (11037) 03:17 03:17 - N N N N Y N N
MUMBAI LTT - RAXAUL Antyodaya Express (15268) 03:22 03:22 - N N Y N N N N
MUMBAI LTT - RANCHI Weekly Express (18610) 03:17 03:17 - N N N N N N Y
PUNE - MANDUADIH Gyan Ganga SF Express (22131) 03:13 03:13 - N Y N N N N N
PUNE - DARBHANGA Express (11033) 03:17 03:17 - N N N Y N N N
DARBHANGA - PUNE Express (11034) 19:55 19:55 - N N N N N Y N
DARBHANGA - AHMEDABAD Jansadharan Weekly Exp (UnReserved) (15559) 19:47 19:47 - N N N Y N N N
VARANASI - MUMBAI LTT Kamayani Express (11072) 11:05 11:05 - Y Y Y Y Y Y Y
CHHAPRA - MUMBAI LTT Godan Express (11060) 05:22 05:22 - N Y N N Y N Y
AHMEDABAD - ALLAHABAD Weekly SF Exp (22967) 03:43 03:43 - N N N N Y N N
RAE BARELI - MUMBAI LTT Link Express (21068) 10:19 10:19 - Y N N N Y N N
MUMBAI LTT - AZAMGARH Weekly Express (11053) 02:47 02:47 - N N N Y N N N
PUNE - DANAPUR SF Express (12149) 07:59 07:59 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - MUMBAI CSMT SF Mail (via Gaya) (12321) 00:03 00:03 - Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - MUMBAI CSMT SF Express (12361) 19:52 19:52 - Y N N N N N N
MUMBAI BANDRA T - SAHARSA Humsafar Express (22913) 03:36 03:36 - Y N N N N N N
SAHARSA - MUMBAI BANDRA T Humsafar Express (22914) 16:42 16:42 - N N Y N N N N
MANDUADIH - UDHANA Bholenagari Express (19058) 00:24 00:24 - Y N N N N N N
UDHANA - MANDUADIH Bholenagari Express (19057) 07:18 07:18 - N N N N N Y N
MUMBAI LTT - PATLIPUTRA SF Express (12141) 09:00 09:00 - Y Y Y Y Y Y Y
PATNA - MUMBAI BANDRA T SF Express (22972) 16:42 16:42 - N N N Y N N N
VARANASI - VADODARA Mahamana SF Express (20904) 22:43 22:43 - N N N N Y N N
VADODARA - VARANASI Mahamana SF Express (20903) 07:01 07:01 - N N N Y N N N
VARANASI - MYSORE Express (16230) 12:25 12:25 - N N N N Y N Y
MUMBAI LTT - PATNA Janta Express (13202) 08:53 08:53 - Y Y Y Y Y Y Y
MYSORE - VARANASI Express (16229) 19:11 19:11 - N N Y N Y N N
MUMBAI LTT - GUWAHATI Express (via Katihar) (15645) 18:05 18:05 - N N Y N N Y N
MUMBAI LTT - KAMAKHYA AC SF Express (12519) 17:02 17:02 - N N N N N N Y
KAMAKHYA - MUMBAI LTT AC SF Express (12520) 07:28 07:28 - N N N N N Y N
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Kashi Express (15017) 17:27 17:28 1 min Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - PATNA Suvidha Express (82356) 21:04 21:04 - N Y N N Y N N
VARANASI - HUBBALLI Weekly Express (17324) 12:25 12:25 - Y N N N N N N
HUBBALLI - VARANASI Weekly Express (17323) 19:11 19:11 - N N N N N Y N
MUZAFFARPUR - VALSAD Shramik Express (19052) 16:42 16:42 - N Y N N N N N
MUMBAI CSMT - HOWRAH SF Mail (via Gaya) (12322) 07:34 07:34 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - DARBHANGA Pawan Express (11061) 22:14 22:14 - Y Y Y Y Y Y Y
SURAT - BHAGALPUR Tapti Ganga SF Exp (22947) 18:25 18:25 - N Y N N N Y N
PRAYAGRAJ - MUMBAI LTT AC Duronto Express (12294) 06:16 06:16 - N N Y N N N Y
MUMBAI LTT - CHHAPRA Godan Express (11059) 20:23 20:23 - N Y N N N Y N
PATNA - MUMBAI LTT Janta Express (13201) 23:12 23:12 - Y Y Y Y Y Y Y
PUNE - LUCKNOW SF Express (12103) 03:05 03:05 - N N N N N Y N
LUCKNOW - PUNE SF Express (12104) 20:08 20:08 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - LUCKNOW SF Express (12107) 01:39 01:39 - N Y N Y N N Y
MUMBAI LTT - MANDUADIH Ratnagiri SF Express (12165) 14:54 14:54 - Y N N Y Y N N
MANDUADIH - MUMBAI LTT Ratnagiri SF Express (12166) 10:57 10:57 - N N Y N N Y Y
MUMBAI LTT - AGRA CANTT Lashkar SF Exp (12161) 01:45 01:45 - N N N N N Y N
HAZUR SAHIB NANDED - AMRITSAR Sachkhand Covid SF Special (02715) 21:35 21:35 - Y Y Y Y Y Y Y
AMRITSAR - HAZUR SAHIB NANDED Sachkhand Covid Special (02716) 03:35 03:35 - Y Y Y Y Y Y Y
CHHAPRA - SURAT Tapti Ganga Covid Special (09046) 08:32 08:32 - Y N Y Y N Y Y
PATNA - MUMBAI LTT Janta Exp Covid Special (03201) 23:13 23:13 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - PATNA Janta Exp Covid Special (03202) 09:02 09:02 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Kushinagar Covid Special (01016) 15:54 15:54 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - MUMBAI LTT Kamayani Covid Special (01072) 11:05 11:05 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - VARANASI Mahanagri Covid Special (01093) 10:47 10:47 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - MUMBAI CSMT Mahanagri Covid Special (01094) 03:10 03:10 - Y Y Y Y Y Y Y
LUCKNOW - MUMBA CSMT Pushpak Covid SF Special (02533) 09:34 09:34 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBA CSMT - LUCKNOW Pushpak Covid SF Special (02534) 17:52 17:52 - Y Y Y Y Y Y Y
H NIZAMUDDIN - YASVANTPUR Karnataka Sampark Kranti Covid SPL (02630) 22:51 22:51 - N N Y N Y N N
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Sant Kabir Dham Covid Special (02541) 17:16 17:16 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Sant Kabir Dham Covid Special (02542) 21:49 21:49 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Kushinagar Exp Covid SPL (01015) 09:36 09:36 - Y Y Y Y Y Y Y
HUBALI - DELHI H NIZAMUDDIN Covid Special (07305) 15:34 15:34 - Y Y Y Y Y Y Y
SURAT - CHHAPRA Tapti Ganga Exp Covid Special (09045) 18:24 18:24 - Y N Y Y Y N Y
PATLIPUTRA - MUMBAI LTT Exp Covid Special (02142) 04:50 04:50 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - VARANASI Kamayani Covid Special (01071) 22:32 22:32 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - PATLIPUTRA Exp Covid Special (02141) 09:00 09:00 - Y Y Y Y Y Y Y
GUWAHATI - MUMBAI LTT Covid Special (05646) 09:00 09:00 - N Y N N Y N N
PUNE - DANAPUR Covid Special (02149) 07:58 07:58 - Y Y Y Y Y Y Y
DELHI H NIZAMUDDIN - MADGAON Goa Exp Covid Special (02780) 04:45 04:45 - Y Y Y Y Y Y Y
DARBHANGA - MUMBAI LTT Pawan Covid Special (01062) 15:58 15:58 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - DARBHANGA Pawan Exp Covid Special (01061) 05:28 05:28 - Y Y Y Y Y Y Y
ERNAKULAM - HAZRAT NIZAMUDDIN Mangala Lakshadweep Covid SF SPL (02617) 23:17 23:17 - Y Y Y Y Y Y Y
HAZRAT NIZAMUDDIN - ERNAKULAM Mangala Lakshadweep Covid SF SPL (02618) 23:19 23:19 - Y Y Y Y Y Y Y
DANAPUR - PUNE Covid Special (02150) 16:58 16:58 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GUWAHATI Covid Special (05645) 18:04 18:04 - N N Y N N Y N
MADGAON - DELHI H NIZAMUDDIN Goa Exp Covid Special (02779) 15:34 15:34 - Y Y Y Y Y Y Y
AHMEDABAD - MUZAFFARPUR Covid SF Special (09083) 08:20 08:20 - Y Y Y Y Y Y Y
MUZAFFARPUR - AHMEDABAD Covid SF Special (09084) 03:53 03:53 - Y Y Y Y Y Y Y
AHMEDABAD - GORAKHPUR Covid SF Special (09089) 10:22 10:22 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - AHMEDABAD Covid SF Special (09090) 03:56 03:56 - Y Y Y Y Y Y Y
YASVANTPUR - H NIZAMUDDIN Karnataka Sampark Kranti Covid SF SPL (02629) 20:52 20:52 - N N Y N Y N N