Back Manihari (MHI) Railway Station

Train name (no.) Arrives Departs Stop time M T W T F S S
TEJNARAYANPUR - KATIHAR Passenger Special (UnReserved) (05755) 08:05 08:10 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
KATIHAR - TEJNARAYANPUR Passenger Special (UnReserved) (05756) 06:25 06:30 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
MANIHARI - JAYNAGAR Janaki Express (15283) START 22:00 - Y Y Y Y Y Y Y
JAYNAGAR - MANIHARI Janaki Express (15284) 16:45 ENDS - Y Y Y Y Y Y Y
TEJNARAYANPUR - KATIHAR DEMU (75733) 08:50 08:55 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
KATIHAR - TEJNARAYANPUR DEMU (75734) 07:20 07:25 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
TEJNARAYANPUR - KATIHAR DEMU (75735) 12:50 12:55 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
KATIHAR - TEJNARAYANPUR DEMU (75736) 11:20 11:25 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
TEJNARAYANPUR - KATIHAR DEMU (75737) 16:50 16:55 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
KATIHAR - TEJNARAYANPUR DEMU (75738) 15:10 15:15 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
TEJNARAYANPUR - KATIHAR DEMU (75739) 21:50 21:55 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
KATIHAR - TEJNARAYANPUR DEMU (75740) 20:20 20:25 5 mins Y Y Y Y Y Y Y