Back Bhiringi (BRI) Railway Station

Train name (no.) Arrives Departs Stop time M T W T F S S
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Kushinagar Express (11015) 10:03 10:03 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Kushinagar Express (11016) 15:13 15:13 - Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - H S NANDED Humsafar Express (12752) 08:51 08:51 - Y N N N N N N
PUNE - HABIBGANJ Humsafar Express (22171) 01:37 01:37 - Y N N N N N N
HABIBGANJ - PUNE Humsafar Express (22172) 20:20 20:20 - N N N N N Y N
JABALPUR - MUMBAI CSMT Garib Rath Express (12187) 00:53 00:53 - N Y N Y N N Y
MUMBAI CSMT - JABALPUR Garib Rath Express (12188) 00:19 00:19 - Y N Y N Y N N
JAYNAGAR - UDHNA Antyodaya Express (15563) 03:35 03:35 - N N N N N Y N
KOLHAPUR CSMT - DELHI H NIZAMUDDIN SF Exp (12147) 03:27 03:27 - N N Y N N N N
DELHI H NIZAMUDDIN - KOLHAPUR CSMT SF Exp (12148) 20:23 20:23 - N N N Y N N N
MUMBAI LTT - BHOPAL HABIBGANJ SF Express (12153) 02:08 02:08 - N N N N Y N N
BHOPAL HABIBGANJ - MUMBAI LTT SF Express (12154) 20:58 20:58 - N N N N Y N N
AGRA CANTT - MUMBAI LTT Lashkar SF Exp (12162) 11:09 11:09 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - HARIDWAR AC SF Express (12171) 17:37 17:37 - Y N N Y N N N
HARIDWAR - MUMBAI LTT AC SF Express (12172) 13:21 13:21 - N N Y N N Y N
PRATAPGARH - MUMBAI LTT Udyog Nagri SF Express (12174) 19:28 19:28 - N Y N Y N N N
AMRITSAR - HAZUR SAHIB NANDED SF Express (12422) 13:58 13:58 - N Y N N N N N
SHRI GANGANAGAR - H S NANDED SF Express (12440) 13:58 13:58 - N N N N N Y N
JAIPUR - HYDERABAD DECCAN Weekly Express (17019) 09:42 09:42 - N N Y N N N N
HYDERABAD DECCAN - JAIPUR Weekly Express (17020) 10:44 10:44 - N N N N N N Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Sant Kabir Dham SF Exp (12541) 16:45 16:45 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Sant Kabir Dham SF Exp (12542) 22:17 22:17 - Y Y Y Y Y Y Y
HUBLI - LONDA - DELHI H NIZAMUDDIN Goa Link SF Exp (17305) 15:58 15:58 - Y Y Y Y Y Y Y
AMRITSAR - H SAHIB NANDED Sachkhand SF Express (12716) 03:09 03:09 - Y Y Y Y Y Y Y
SAINAGAR SHIRDI - KALKA SF Express (22455) 17:28 17:28 - N Y N N N Y N
KALKA - SAINAGAR SHIRDI SF Express (22456) 13:48 13:48 - Y N N N Y N N
H S NANDED - AMB ANDAURA SF Express (22457) 21:22 21:22 - N N N N N Y N
RAJKOT - REWA SF Express (22937) 07:50 07:50 - Y N N N N N N
REWA - RAJKOT SF Express (22938) 03:48 03:48 - N Y N N N N N
MUMBAI LTT - BAREILLY Weekly Express (14313) 18:28 18:28 - Y N N N N N N
BAREILLY - MUMBAI LTT Weekly Express (14314) 08:26 08:26 - N N N N N N Y
BHUSAVAL - NAGPUR Intercity SF Exp (via Itarsi) (22111) 08:41 08:41 - N N Y N Y N Y
NAGPUR - BHUSAVAL Intercity SF Exp (via Itarsi) (22112) 14:03 14:03 - Y N N Y N Y N
H S NANDED - H NIZAMUDDIN Marathwada Sampark Kranti Exp (12753) 21:20 21:20 - N Y N N N N N
H NIZAMUDDIN - H SAHIB NANDED Marathwada Sampark Kranti Exp (12754) 11:16 11:16 - N N N Y N N N
PUNE - JAMMU TAWI Jhelum Express (11077) 05:35 05:35 - Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - PUNE Jhelum Express (11078) 01:34 01:34 - Y Y Y Y Y Y Y
CHHAPRA - MUMBAI CSMT Antyodaya Express (15101) 19:36 19:36 - N N Y N N N N
ITARSI - BHUSAVAL Passenger (UnReserved) (51158) 21:25 21:27 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BHUSAVAL - ITARSI Passenger (UnReserved) (51157) 02:25 02:27 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BHUSAVAL - KATNI Passenger (51187) 14:33 14:34 1 min Y Y Y Y Y Y Y
KATNI - BHUSAVAL Passenger (51188) 09:58 10:00 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
VADODARA - REWA Mahamana SF Express (20905) 07:34 07:34 - N N N N N N Y
REWA - VADODARA Mahamana SF Express (20906) 03:47 03:47 - Y N N N N N N
LUCKNOW - MUMBAI LTT SF Express (12108) 11:12 11:12 - Y N Y N Y N N
MUMBAI LTT - SULTANPUR SF Express (12143) 04:06 04:06 - Y N N N N N N
SULTANPUR - MUMBAI LTT SF Express (12144) 17:17 17:17 - N Y N N N N N
MUMBAI LTT - PRATAPGARH Udyog Nagri SF Express (12173) 02:11 02:11 - Y N Y N N N N
GORAKHPUR - MUMBAI CSMT Antyodaya Express (12597) 02:15 02:15 - N N Y N N N N
MUMBAI CSMT - GORAKHPUR Antyodaya Express (12598) 23:52 23:52 - N N Y N N N N
MUMBAI LTT - LUCKNOW AC SF Express (22121) 23:58 23:58 - N N N N N Y N
LUCKNOW - MUMBAI LTT AC SF Express (22122) 06:54 06:54 - Y N N N N N N
MUMBAI CSMT - CHHAPRA Antyodaya Express (15102) 03:50 03:50 - N N N N N Y N
MUMBAI CSMT - FIROZPUR CANTT SF Punjab Mail (12137) 06:02 06:02 - Y Y Y Y Y Y Y
H S NANDED - JAMMU TAWI Humsafar Express (12751) 21:05 21:05 - N N N N Y N N
KANPUR CENTRAL - VALSAD Udyogkarmi SF Express (12944) 19:36 19:36 - N N N N Y N N
VALSAD - KANPUR CENTRAL Udyogkarmi SF Express (12943) 07:40 07:40 - N N N Y N N N
MUMBAI LTT - DELHI H NIZAMUDDIN AC SF Exp (22109) 23:27 23:27 - N Y N N N N N
JAIPUR - HYDERABAD DECCAN SF Express (12719) 09:48 09:48 - N N N Y N Y N
HYDERABAD DECCAN - JAIPUR SF Express (12720) 10:52 10:52 - N Y N Y N N N
NEW DELHI - BANGALORE CITY Karnataka SF Exp (12628) 09:44 09:44 - Y Y Y Y Y Y Y
BANGALORE CITY - NEW DELHI Karnataka SF Exp (12627) 20:40 20:40 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - AMRITSAR Express (11057) 10:49 10:49 - Y Y Y Y Y Y Y
LUCKNOW - MUMBAI CST Pushpak SF Express (12533) 09:04 09:04 - Y Y Y Y Y Y Y
PUNE - GORAKHPUR Weekly Exp (Via Lucknow) (15030) 00:55 00:55 - N N N N N N Y
FIROZPUR CANTT - MUMBAI CSMT SF Punjab Mail (12138) 19:58 19:58 - Y Y Y Y Y Y Y
VASCO DA GAMA - DELHI H NIZAMUDDIN Goa SF Express (12779) 15:58 15:58 - Y Y Y Y Y Y Y
DELHI H NIZAMUDDIN - VASCO DA GAMA Goa SF Express (12780) 04:18 04:18 - Y Y Y Y Y Y Y
AMRITSAR - MUMBAI CSTM Express (11058) 14:37 14:37 - Y Y Y Y Y Y Y
DELHI H NIZAMUDDIN - MYSORE Swarna Jayanthi SF Exp (12782) 20:30 20:30 - Y N N N N N N
MYSORE - DELHI H NIZAMUDDIN Swarna Jayanthi SF Exp (12781) 03:27 03:27 - N N N N N N Y
MUMBAI CSMT - LUCKNOW Pushpak SF Express (12534) 18:17 18:17 - Y Y Y Y Y Y Y
YESVANTPUR - DELHI H NIZAMUDDIN Karnataka S Kranti Exp (12629) 21:28 21:28 - N N Y N Y N N
DELHI H NIZAMUDDIN - YESVANTPUR Karnataka S Kranti Exp (12630) 22:18 22:18 - N N Y N Y N N
DELHI H NIZAMUDDIN - MUMBAI CSMT Rajdhani Express (22222) 03:24 03:24 - Y N Y N Y N Y
MUMBAI CSMT - DELHI H NIZAMUDDIN Rajdhani Express (22221) 00:00 00:00 - N Y N Y N Y Y
GORAKHPUR - PUNE Weekly Express (Via Lucknow) (15029) 13:15 13:15 - N N N N Y N N
PUNE - LUCKNOW Express (11407) 10:55 10:55 - N N Y N N N N
LUCKNOW - PUNE Express (11408) 22:34 22:34 - N N N Y N N N
CHANDIGARH - YESVANTPUR Karnataka S Kranti Exp (22686) 22:18 22:18 - N Y N N N Y N
H S NANDED - AMRITSAR Sachkhand SF Express (12715) 22:02 22:02 - Y Y Y Y Y Y Y
H S NANDED - SHRI GANGANAGAR SF Express (12485) 21:22 21:22 - Y N N Y N N N
H S NANDED - SHRI GANGANAGAR SF Express (12439) 21:22 21:22 - N N N N N N Y
YESVANTPUR - CHANDIGARH Karnataka S Kranti Exp (22685) 21:28 21:28 - N N N Y N N Y
HAZUR SAHIB NANDED - AMRITSAR SF Express (12421) 21:22 21:22 - N N Y N N N N
SHRI GANGANAGAR - H S NANDED SF Express (12486) 13:58 13:58 - N N Y N N N Y
AMB ANDAURA - H S NANDED SF Express (22458) 13:58 13:58 - N N N N Y N N
DELHI H NIZAMUDDIN - MUMBAI LTT AC SF Exp (22110) 02:20 02:20 - N N N Y N N N
DELHI H NIZAMUDDIN - ERNAKULAM Mangala Lakshadweep SF Exp (12618) 22:48 22:48 - Y Y Y Y Y Y Y
ERNAKULAM - HAZRAT NIZAMUDDIN Mangala Lakshadweep SF Exp (12617) 23:44 23:44 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - PANVEL Express (via Barhni) (15065) 05:26 05:26 - Y N Y N Y Y N
PANVEL - GORAKHPUR Express (via Barhni) (15066) 03:54 03:54 - N Y N Y N Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Lokmanya Exp (Via Barhni) (11080) 05:26 05:26 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Lokmanya Exp (Via Barhni) (11079) 03:06 03:06 - N N N N Y N N
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Express (via Barhni) (15063) 05:27 05:27 - N Y N N N N N
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Express (via Barhni) (15064) 03:54 03:54 - N N Y N N N N
GORAKHPUR - MUMBAI BANDRA T Express (via Barhni) (15067) 05:27 05:27 - N N N Y N N N
MUMBAI BANDRA T - GORAKHPUR Express (via Barhni) (15068) 15:39 15:39 - N N N N Y N N
VARANASI - MUMBAI CSTM Mahanagari Express (11094) 02:42 02:42 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - VARANASI Mahanagari Express (11093) 11:16 11:16 - Y Y Y Y Y Y Y
CHHAPRA - SURAT Tapti Ganga Express (19046) 07:52 07:52 - Y N Y Y N Y Y
SURAT - CHHAPRA Tapti Ganga Express (19045) 18:47 18:47 - Y N Y Y Y N Y
DARBHANGA - MUMBAI LTT Pawan Express (11062) 15:25 15:25 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Kashi Express (15018) 05:45 05:45 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Godan Express (11055) 20:56 20:56 - Y N Y N Y N Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Godan Express (11056) 04:49 04:49 - Y N Y Y N Y N
AZAMGARH - MUMBAI LTT Weekly Express (11054) 00:52 00:52 - N N N N N Y N
ALLAHABAD - MUMBAI LTT Tulsi SF Express (22130) 10:05 10:05 - N Y N Y N N N
FAIZABAD - MUMBAI LTT Saket Express (11068) 09:40 09:40 - Y N N N Y N N
ALLAHABAD - AHMEDABAD Weekly SF Exp (22968) 09:49 09:49 - N N N N N Y N
GORAKHPUR - PUNE Express (11038) 14:19 14:19 - N N N N N N Y
DANAPUR - UDHNA Express (19064) 13:44 13:44 - Y N N Y N N N
VASCO DA GAMA - PATNA SF Express (12741) 18:00 18:00 - N N N Y N N N
DANAPUR - PUNE SF Express (12150) 16:26 16:26 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - BHAGALPUR SF Express (12336) 18:28 18:28 - N Y N Y N N Y
MUMBAI LTT - FAIZABAD Saket Express (11067) 15:37 15:37 - N N Y N N Y N
MUMBAI LTT - GUWAHATI Express (via Malda Town) (15647) 18:28 18:28 - N N N N Y N N
RAXAUL - MUMBAI LTT Karmabhoomi SF Exp (UnReserved) (12545) 19:18 19:18 - N N N N Y N N
JAYNAGAR - MUMBAI LTT Antyodaya Express (15547) 19:18 19:18 - N Y N N N N N
UDHNA - JAYNAGAR Antyodaya Express (15564) 19:14 19:14 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - RAXAUL Karmabhoomi SF Exp (UnReserved) (12546) 21:52 21:52 - Y N N N N N N
MUMBAI LTT - JAYNAGAR Antyodaya Express (15548) 21:52 21:52 - N N N Y N N N
MUMBAI CSMT - ASANSOL SF Express (12362) 21:52 21:52 - N N Y N N N N
UDHNA - DANAPUR Express (19063) 16:37 16:37 - N Y N N N Y N
MANDUADIH - MUMBAI LTT SF Express (12168) 01:08 01:08 - Y Y Y Y Y Y Y
FAIZABAD - MUMBAI LTT SF Express (22104) 18:33 18:33 - N N Y N N N N
RAXAUL - MUMBAI LTT Antyodaya Express (15267) 19:18 19:18 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Weekly Exp (via Varanasi) (11081) 03:37 03:37 - N N N Y N N N
PATLIPUTRA - MUMBAI LTT SF Express (12142) 04:26 04:26 - Y Y Y Y Y Y Y
PATNA - MUMBAI CSMT Suvidha SF Express (82355) 05:56 05:56 - Y N N Y N N N
MUMBAI BANDRA T - PATNA SF Express (22971) 07:43 07:43 - N Y N N N N N
VALSAD - MUZAFFARPUR Shramik Express (19051) 07:43 07:43 - N N N N N N Y
BHAGALPUR - MUMBAI LTT SF Express (12335) 08:26 08:26 - Y N Y N N Y N
GUWAHATI - MUMBAI LTT Express (via Malda Town) (15648) 08:26 08:26 - N N N Y N N N
PATNA - VASCO DA GAMA SF Express (12742) 09:40 09:40 - N N N N N N Y
BHAGALPUR - SURAT Tapti Ganga SF Exp (22948) 07:52 07:52 - N Y N N Y N N
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Weekly Exp (via Varanasi) (11082) 10:43 10:43 - N N N N N Y N
MANDUADIH - PUNE Gyan Ganga SF Express (22132) 19:08 19:08 - N N Y N N N N
MUMBAI LTT - MANDUADIH SF Express (12167) 11:32 11:32 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - ALLAHABAD Tulsi SF Express (22129) 15:19 15:19 - N Y N N N N Y
MUMBAI LTT - FAIZABAD SF Express (22103) 23:45 23:45 - Y N N N N N N
RANCHI - MUMBAI LTT Express (18609) 01:05 01:05 - N N N N Y N N
MUMBAI LTT - ALLAHABAD AC Duronto Express (12293) 01:43 01:43 - N Y N N N Y N
GUWAHATI - MUMBAI LTT Express (via Katihar) (15646) 08:26 08:26 - N Y N N Y N N
AHMEDABAD - DARBHANGA Jansadharan Weekly Exp (UnReserved) (15560) 10:44 10:44 - N N N N N Y N
MUMBAI LTT - VARANASI Kamayani Express (11071) 23:00 23:00 - Y Y Y Y Y Y Y
PUNE - GORAKHPUR Express (11037) 03:45 03:45 - N N N N Y N N
MUMBAI LTT - RAXAUL Antyodaya Express (15268) 03:52 03:52 - N N Y N N N N
MUMBAI LTT - RANCHI Weekly Express (18610) 03:45 03:45 - N N N N N N Y
PUNE - MANDUADIH Gyan Ganga SF Express (22131) 03:37 03:37 - N Y N N N N N
PUNE - DARBHANGA Express (11033) 03:45 03:45 - N N N Y N N N
DARBHANGA - PUNE Express (11034) 19:25 19:25 - N N N N N Y N
DARBHANGA - AHMEDABAD Jansadharan Weekly Exp (UnReserved) (15559) 19:13 19:13 - N N N Y N N N
VARANASI - MUMBAI LTT Kamayani Express (11072) 10:36 10:36 - Y Y Y Y Y Y Y
CHHAPRA - MUMBAI LTT Godan Express (11060) 04:49 04:49 - N Y N N Y N Y
AHMEDABAD - ALLAHABAD Weekly SF Exp (22967) 04:15 04:15 - N N N N Y N N
RAE BARELI - MUMBAI LTT Link Express (21068) 09:40 09:40 - Y N N N Y N N
MUMBAI LTT - AZAMGARH Weekly Express (11053) 03:19 03:19 - N N N Y N N N
PUNE - DANAPUR SF Express (12149) 08:27 08:27 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - MUMBAI CSMT SF Mail (via Gaya) (12321) 23:28 23:28 - Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - MUMBAI CSMT SF Express (12361) 19:20 19:20 - Y N N N N N N
MUMBAI BANDRA T - SAHARSA Humsafar Express (22913) 04:10 04:10 - Y N N N N N N
SAHARSA - MUMBAI BANDRA T Humsafar Express (22914) 16:09 16:09 - N N Y N N N N
MANDUADIH - UDHANA Bholenagari Express (19058) 23:44 23:44 - N N N N N N Y
UDHANA - MANDUADIH Bholenagari Express (19057) 07:50 07:50 - N N N N N Y N
MUMBAI LTT - PATLIPUTRA SF Express (12141) 09:31 09:31 - Y Y Y Y Y Y Y
PATNA - MUMBAI BANDRA T SF Express (22972) 16:09 16:09 - N N N Y N N N
VARANASI - VADODARA Mahamana SF Express (20904) 22:13 22:13 - N N N N Y N N
VADODARA - VARANASI Mahamana SF Express (20903) 07:37 07:37 - N N N Y N N N
VARANASI - MYSORE Express (16230) 11:40 11:40 - N N N N Y N Y
MUMBAI LTT - PATNA Janta Express (13202) 09:20 09:20 - Y Y Y Y Y Y Y
MYSORE - VARANASI Express (16229) 19:47 19:47 - N N Y N Y N N
MUMBAI LTT - GUWAHATI Express (via Katihar) (15645) 18:28 18:28 - N N Y N N Y N
MUMBAI LTT - KAMAKHYA AC SF Express (12519) 17:30 17:30 - N N N N N N Y
KAMAKHYA - MUMBAI LTT AC SF Express (12520) 06:46 06:46 - N N N N N Y N
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Kashi Express (15017) 17:58 17:58 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - PATNA Suvidha Express (82356) 21:38 21:38 - N Y N N Y N N
VARANASI - HUBBALLI Weekly Express (17324) 11:40 11:40 - Y N N N N N N
HUBBALLI - VARANASI Weekly Express (17323) 19:47 19:47 - N N N N N Y N
MUZAFFARPUR - VALSAD Shramik Express (19052) 16:09 16:09 - N Y N N N N N
MUMBAI CSMT - HOWRAH SF Mail (via Gaya) (12322) 08:00 08:00 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - DARBHANGA Pawan Express (11061) 22:42 22:42 - Y Y Y Y Y Y Y
SURAT - BHAGALPUR Tapti Ganga SF Exp (22947) 18:48 18:48 - N Y N N N Y N
PRAYAGRAJ - MUMBAI LTT AC Duronto Express (12294) 05:44 05:44 - N N Y N N N Y
MUMBAI LTT - CHHAPRA Godan Express (11059) 20:56 20:56 - N Y N N N Y N
PATNA - MUMBAI LTT Janta Express (13201) 22:21 22:21 - Y Y Y Y Y Y Y
PUNE - LUCKNOW SF Express (12103) 03:35 03:35 - N N N N N Y N
LUCKNOW - PUNE SF Express (12104) 19:36 19:36 - N N N N N N Y
MUMBAI LTT - LUCKNOW SF Express (12107) 02:11 02:11 - N Y N Y N N Y
MUMBAI LTT - MANDUADIH Ratnagiri SF Express (12165) 15:28 15:28 - Y N N Y Y N N
MANDUADIH - MUMBAI LTT Ratnagiri SF Express (12166) 10:24 10:24 - N N Y N N Y Y
MUMBAI LTT - AGRA CANTT Lashkar SF Exp (12161) 02:08 02:08 - N N N N N Y N
HAZUR SAHIB NANDED - AMRITSAR Sachkhand Covid SF Special (02715) 22:02 22:02 - Y Y Y Y Y Y Y
AMRITSAR - HAZUR SAHIB NANDED Sachkhand Covid Special (02716) 03:08 03:08 - Y Y Y Y Y Y Y
CHHAPRA - SURAT Tapti Ganga Covid Special (09046) 07:51 07:51 - Y N Y Y N Y Y
PATNA - MUMBAI LTT Janta Exp Covid Special (03201) 22:21 22:21 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - PATNA Janta Exp Covid Special (03202) 09:29 09:29 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Kushinagar Covid Special (01016) 15:13 15:13 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - MUMBAI LTT Kamayani Covid Special (01072) 10:35 10:35 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI CSMT - VARANASI Mahanagri Covid Special (01093) 11:17 11:17 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - MUMBAI CSMT Mahanagri Covid Special (01094) 02:42 02:42 - Y Y Y Y Y Y Y
LUCKNOW - MUMBA CSMT Pushpak Covid SF Special (02533) 09:03 09:03 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBA CSMT - LUCKNOW Pushpak Covid SF Special (02534) 18:17 18:17 - Y Y Y Y Y Y Y
H NIZAMUDDIN - YASVANTPUR Karnataka Sampark Kranti Covid SPL (02630) 22:18 22:18 - N N Y N Y N N
GORAKHPUR - MUMBAI LTT Sant Kabir Dham Covid Special (02541) 16:45 16:45 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Sant Kabir Dham Covid Special (02542) 22:17 22:17 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GORAKHPUR Kushinagar Exp Covid SPL (01015) 10:02 10:02 - Y Y Y Y Y Y Y
HUBALI - DELHI H NIZAMUDDIN Covid Special (07305) 15:57 15:57 - Y Y Y Y Y Y Y
SURAT - CHHAPRA Tapti Ganga Exp Covid Special (09045) 18:47 18:47 - Y N Y Y Y N Y
PATLIPUTRA - MUMBAI LTT Exp Covid Special (02142) 04:17 04:17 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - VARANASI Kamayani Covid Special (01071) 22:59 22:59 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - PATLIPUTRA Exp Covid Special (02141) 09:31 09:31 - Y Y Y Y Y Y Y
GUWAHATI - MUMBAI LTT Covid Special (05646) 08:25 08:25 - N Y N N Y N N
PUNE - DANAPUR Covid Special (02149) 08:27 08:27 - Y Y Y Y Y Y Y
DELHI H NIZAMUDDIN - MADGAON Goa Exp Covid Special (02780) 04:18 04:18 - Y Y Y Y Y Y Y
DARBHANGA - MUMBAI LTT Pawan Covid Special (01062) 15:25 15:25 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - DARBHANGA Pawan Exp Covid Special (01061) 10:37 10:37 - Y Y Y Y Y Y Y
ERNAKULAM - HAZRAT NIZAMUDDIN Mangala Lakshadweep Covid SF SPL (02617) 23:44 23:44 - Y Y Y Y Y Y Y
HAZRAT NIZAMUDDIN - ERNAKULAM Mangala Lakshadweep Covid SF SPL (02618) 22:48 22:48 - Y Y Y Y Y Y Y
DANAPUR - PUNE Covid Special (02150) 16:26 16:26 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI LTT - GUWAHATI Covid Special (05645) 18:27 18:27 - N N Y N N Y N
MADGAON - DELHI H NIZAMUDDIN Goa Exp Covid Special (02779) 15:57 15:57 - Y Y Y Y Y Y Y
AHMEDABAD - MUZAFFARPUR Covid SF Special (09083) 08:48 08:48 - Y Y Y Y Y Y Y
MUZAFFARPUR - AHMEDABAD Covid SF Special (09084) 03:20 03:20 - Y Y Y Y Y Y Y
AHMEDABAD - GORAKHPUR Covid SF Special (09089) 10:49 10:49 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - AHMEDABAD Covid SF Special (09090) 03:25 03:25 - Y Y Y Y Y Y Y
YASVANTPUR - H NIZAMUDDIN Karnataka Sampark Kranti Covid SF SPL (02629) 21:27 21:27 - N N Y N Y N N