Back Sirsaul (SSL) Railway Station

Train name (no.) Arrives Departs Stop time M T W T F S S
ANAND VIHAR T - AGARTALA Rajdhani Express (20502) 00:50 00:50 - N N N Y N N N
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani Exp (Via Adra) (22812) 22:03 22:03 - Y N N N Y N N
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani Express (22824) 22:03 22:03 - N Y Y Y N Y N
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani Express (20818) 22:03 22:03 - N N N N N N Y
RANCHI - NEW DELHI Rajdhani Exp (20839) 05:27 05:27 - N N N Y N N Y
HOWRAH - NEW DELHI Duronto Express (12273) 00:23 00:23 - N Y N N N Y N
NEW DELHI - HOWRAH Duronto Express (12274) 18:10 18:10 - N Y N N N Y N
RANCHI - ANAND VIHAR T Jharkhand Sampark Kranti Exp (12825) 13:26 13:26 - N Y N N Y N N
ANAND VIHAR T - RANCHI Jharkhand Sampark Kranti Exp (12826) 13:47 13:47 - N N Y N N Y N
KANPUR CENTRAL - SUBEDARGANJ MEMU (64592) 15:16 15:17 1 min Y Y Y Y Y Y Y
FATEHPUR - KANPUR CENTRAL MEMU (64593) 08:24 08:25 1 min Y Y Y Y Y Y Y
KANPUR CENTRAL - FATEHPUR MEMU (64594) 19:02 19:03 1 min Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA - AGRA CANTT SF Weekly Express (12319) 03:36 03:36 - N N N Y N N N
NEW DELHI - KOLKATA SEALDAH Rajdhani Express (12314) 21:34 21:34 - Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA SEALDAH - NEW DELHI Rajdhani Express (12313) 04:52 04:52 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RANCHI Rajdhani Express (20840) 21:14 21:14 - Y N N N Y N N
SILCHAR - NEW DELHI Express (Starts 6 April) (14037) 06:28 06:28 - N N Y N N N N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani Exp (Via Adra) (22811) 05:01 05:01 - Y N N Y N N N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani Express (22823) 05:02 05:02 - N Y Y N Y Y N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani Express (20817) 05:02 05:02 - N N N N N N Y
AGARTALA - ANAND VIHAR T Rajdhani Express (20501) 06:10 06:10 - N N Y N N N N
SEALDAH - ANAND VIHAR West Bengal Sampark Kranti Exp (12329) 03:36 03:36 - N N Y N N N N
ANAND VIHAR - SEALDAH West Bengal Sampark Kranti Exp (12330) 01:54 01:54 - N N N Y N N N
BHUBANESWAR - ANAND VIHAR Odisha Sampark Kranti Exp (12819) 13:26 13:26 - Y N N Y N N N
ANAND VIHAR T - BHUBANESWAR Odisha Sampark Kranti Exp (12820) 13:47 13:47 - N Y N N Y N N
AGRA CANTT - KOLKATA SF Weekly Express (12320) 01:45 01:45 - N N N N Y N N
AMRITSAR - KOLKATA SEALDAH Jallianwalabagh SF Exp (12380) 01:54 01:54 - Y N N N N N N
RAJENDRANAGAR - NEW DELHI Sampoorna Kranti SF Exp (12393) 02:16 02:16 - Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA SEALDAH - AMRITSAR Jallianwalabagh SF Exp (12379) 03:36 03:36 - N N N N N Y N
ALLAHABAD - KANPUR CENTRAL MEMU (64591) 10:12 10:13 1 min Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - BHUBANESWAR Duronto Express (12282) 18:09 18:09 - N N N Y N N N
NEW DELHI - RAJENDRANAGAR Sampoorna Kranti SF Exp (12394) 22:43 22:43 - Y Y Y Y Y Y Y
BHUBANESWAR - NEW DELHI Duronto Express (12281) 00:35 00:35 - N N N Y N N N
GUWAHATI - NEW DELHI Poorvottar Sampark Kranti Exp (Train No change from 12501) (22449) 06:28 06:28 - N N N Y N N Y
PRAYAGRAJ - NEW DELHI SF Express (12417) 23:49 23:49 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - PRAYAGRAJ SF Express (12418) 04:00 04:00 - Y Y Y Y Y Y Y
PRAYAGRAJ - NEW DELHI Humsafar Express (12275) 00:28 00:28 - Y N Y N Y Y N
NEW DELHI - PRAYAGRAJ Humsafar Express (12276) 04:09 04:09 - N Y N Y N Y Y
PRAYAGRAJ - MEERUT CITY Sangam Express (14163) 20:59 20:59 - Y Y Y Y Y Y Y
OLD DELHI - DIBRUGARH Brahmaputra Mail Express (15956) 06:13 06:13 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - KAMAKHYA North East SF Exp (12506) 13:14 13:14 - Y Y Y Y Y Y Y
KAMAKHYA - ANAND VIHAR T North East SF Exp (12505) 12:19 12:19 - Y Y Y Y Y Y Y
TATANAGAR - JAMMU TAWI Link Express (18101) 12:08 12:08 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - PURI Nandan Kanan SF Express (12816) 12:44 12:44 - Y N Y Y N Y N
SEALDAH - AJMER SF Express (12987) 14:13 14:13 - Y Y Y Y Y Y Y
JOGBANI - ANAND VIHAR T Seemanchal SF Express (12487) 13:59 13:59 - Y Y Y Y Y Y Y
REWA - DELHI ANAND VIHAR SF Express (12427) 22:57 22:57 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - JAYNAGAR Swatantrata Senani SF Exp (12562) 03:04 03:04 - Y Y Y Y Y Y Y
GHAZIPUR CITY - MUMBAI BANDRA T Express (19042) 03:12 03:12 - Y N Y N N N N
BARMER - GUWAHATI Express (15631) 19:23 19:23 - Y N Y N N N N
RAJENDRA NAGAR PATNA - NEW DELHI Rajdhani Express (12309) 02:01 02:01 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - JAYNAGAR Garib Rath Express (12436) 22:29 22:29 - N Y N N N Y N
ANAND VIHAR T - BHAGALPUR Garib Rath Express (22406) 22:29 22:29 - Y N Y N Y N N
ANAND VIHAR T - MADHUPUR Humsafar Express (12236) 22:31 22:31 - N N N Y N N N
NEW DELHI - RAJENDRA NAGAR PATNA Rajdhani Exp (12310) 22:12 22:12 - Y Y Y Y Y Y Y
BHAGALPUR - ANAND VIHAR T Garib Rath Exp (22405) 02:32 02:32 - N N Y N Y N Y
JAYNAGAR - ANAND VIHAR T Garib Rath Express (12435) 02:35 02:35 - N Y N N N Y N
ISLAMPUR - NEW DELHI SF Express (20801) 03:03 03:03 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - OKHA SF Express (22970) 03:12 03:12 - N N N N N N Y
KOLKATA - JHANSI Pratham Swatantrata Sangram Exp (11105) 03:23 03:23 - Y N N N N N N
RAJENDRA NAGAR BIHAR - AJMER Ziyarat SF Express (12395) 03:24 03:24 - N N N Y N N N
HALDIA - ANAND VIHAR T SF Express (12443) 03:38 03:38 - N N N N Y N N
GAYA - ANAND VIHAR T Garib Rath Express (22409) 03:38 03:38 - Y N N N N N N
MANDUADIH - NEW DELHI SF Express (12581) 03:52 03:52 - Y Y Y Y Y Y Y
AJMER - SEALDAH SF Express (12988) 23:33 23:33 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - HOWRAH Poorva SF Exp (via Gaya) (12382) 23:23 23:23 - Y Y N N Y N N
INDORE - VARANASI Humsafar Express (Via Allahabad) (Start 24 Feb) (82404) 23:59 23:59 - Y N N N N N N
ANAND VIHAR T - SITAMARHI Lichchavi Express (14006) 23:47 23:47 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani Exp (via Gaya) (12301) 04:32 04:32 - N Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH TOWN - NEW DELHI Rajdhani Express (12423) 04:42 04:42 - Y Y Y Y Y Y Y
JAYNAGAR - NEW DELHI Swatantrata Senani SF Exp (12561) 05:56 05:56 - Y Y Y Y Y Y Y
RANCHI - NEW DELHI Rajdhani Exp (via Daltonganj) (12453) 05:28 05:28 - Y N N N Y N N
RANCHI - NEW DELHI Garib Rath Express (12877) 05:28 05:28 - N Y Y N N Y N
NEW DELHI - MANDUADIH Shiv Ganga SF Exp (12560) 01:24 01:24 - Y Y Y Y Y Y Y
BALLIA - DELHI ANAND VIHAR Bhrigu SF Express (22427) 06:26 06:26 - Y N N N N N N
ANAND VIHAR T - HALDIA SF Express (12444) 01:52 01:52 - N N Y N N N N
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani Exp (Via Patna) (12305) 04:32 04:32 - Y N N N N N N
JHANSI - KOLKATA Pratham Swatantrata Sangram Exp (11106) 01:43 01:43 - N N N N N Y N
ANAND VIHAR T - GAYA Garib Rath Express (22410) 01:52 01:52 - N N N N N N Y
KOLKATA - UDAIPUR CITY Ananya SF Express (12315) 06:28 06:28 - N N N N Y N N
AGARTALA - ANAND VIHAR T Tripura Sundari Exp (14019) 06:28 06:28 - N N N N N Y N
MADHUPUR - ANAND VIHAR T Humsafar Express (12235) 06:10 06:10 - N N N N N Y N
ANAND VIHAR T - HATIA Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12818) 02:12 02:12 - N Y N N Y N Y
ANAND VIHAR T - GHAZIPUR CITY Suhaildev SF Exp (Via Allahabad) (22434) 01:55 01:55 - N Y N N N Y N
ANAND VIHAR T - HATIA Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12874) 02:12 02:12 - N N Y Y N Y N
NEW DELHI - ISLAMPUR SF Express (20802) 02:53 02:53 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - SHRI GANGANAGAR Udyan Abha Toofan Exp (13007) 07:59 07:59 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI BANDRA T - GHAZIPUR CITY Express (19041) 01:17 01:17 - N Y N N N N Y
ASANSOL - BHAVNAGAR Parasnath SF Express (12942) 07:57 07:57 - N N N N Y N N
PATNA - AHMEDABAD Azimabad SF Express (12948) 07:57 07:57 - N N N Y N Y N
DELHI ANAND VIHAR - REWA SF Express (12428) 03:42 03:42 - Y Y Y Y Y Y Y
HATIA - ANAND VIHAR T Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12873) 06:52 06:52 - N Y Y N Y N N
HATIA - ANAND VIHAR T Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12817) 06:53 06:53 - Y N N Y N Y N
NEW DELHI - PURI Purushottam SF Express (12802) 04:21 04:21 - Y Y Y Y Y Y Y
ALIPUR DUAR - OLD DELHI Sikkim Mahananda Express (15483) 11:47 11:47 - Y Y Y Y Y Y Y
DEHRADUN - ALLAHABAD Link Express (Sangam Slip) (14114) 04:35 04:35 - Y Y Y Y Y Y Y
KANPUR CENTRAL - CHITRAKOOT InterCity SF Express (22442) 06:56 06:57 1 min Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - KALKA Kalka Mail (12311) 11:58 11:58 - Y Y Y Y Y Y Y
AJMER - RANCHI Garib Nawaz Express (18632) 07:53 07:53 - N N N N N N Y
KOLKATA - BIKANER Pratap SF Express (12496) 13:47 13:47 - N N N N N Y N
SAMBALPUR - JAMMU TAWI Express (18309) 11:59 11:59 - Y Y Y Y Y Y Y
RADHIKAPUR - ANAND VIHAR Seemanchal Link SF Exp (22487) 13:59 13:59 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - VARANASI Vande Bharat Express (22436) 10:24 10:24 - N Y Y N Y Y Y
RANCHI - AJMER Garib Nawaz Express (18631) 14:58 14:58 - N N N N Y N N
HOWRAH - GANDHIDHAM Garbha SF Express (12938) 13:47 13:47 - N Y N N N N N
GUWAHATI - BARMER Express (15632) 13:47 13:47 - N N N N Y N Y
BIKANER - HOWRAH Link SF Express (22308) 11:19 11:19 - Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - SAMBALPUR Express (18310) 13:03 13:03 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - BHUBANESWAR Weekly SF Exp (22806) 13:43 13:43 - Y N N N N N N
HOWRAH - ANAND VIHAR T SF Express (12323) 10:05 10:05 - N N Y N N Y N
PURI - ANAND VIHAR T Nandan Kanan SF Express (12815) 10:01 10:01 - N Y N Y Y N Y
NEW DELHI - MANDUADIH SF Express (12582) 05:02 05:02 - Y Y Y Y Y Y Y
MEERUT CITY - PRAYAGRAJ Sangam Express (14164) 04:35 04:35 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - KANPUR ANWARGANJ Chauri Chaura Exp (15004) 11:21 11:21 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - AGARTALA Tripura Sundari Exp (14020) 06:33 06:33 - N Y N N N N N
MADHUPUR - ANAND VIHAR T Humsafar Express (22459) 00:25 00:25 - N N Y N N N N
BHUBANESWAR - ANAND VIHAR T Weekly SF Express (22805) 13:28 13:28 - N N N N N N Y
NEW DELHI - RANCHI Garib Rath Express (12878) 21:11 21:11 - N Y N Y N N Y
OKHA - VARANASI SF Express (22969) 20:29 20:29 - N N N N Y N N
NEW DELHI - HOWRAH Rajdhani Exp (Via Patna) (12306) 21:51 21:51 - N N N N Y N N
MANDUADIH - NEW DELHI Shiv Ganga SF Exp (12559) 00:47 00:47 - Y Y Y Y Y Y Y
MADHUPUR - ANAND VIHAR T SF Express (22465) 00:25 00:25 - N N N N Y N N
CHITRAKOOT - KANPUR CENTRAL InterCity SF Express (22441) 21:07 21:08 1 min Y Y Y Y Y Y Y
SITAMARHI - ANAND VIHAR T Lichchavi Express (14005) 22:01 22:01 - Y Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH - OLD DELHI Brahmaputra Mail Express (15955) 22:17 22:17 - Y Y Y Y Y Y Y
PURI - NEW DELHI Purushottam SF Express (12801) 21:46 21:46 - Y Y Y Y Y Y Y
GAYA - NEW DELHI Mahabodhi SF Express (12397) 21:59 21:59 - Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - TATA NAGAR Express (18102) 13:03 13:03 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - NEW DELHI Vande Bharat Express (22435) 18:17 18:17 - N Y Y N Y Y Y
ANAND VIHAR T - JOGBANI Seemanchal SF Express (12488) 14:14 14:14 - Y Y Y Y Y Y Y
KALKA - HOWRAH Kalka Mail (12312) 14:48 14:48 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - INDORE Humsafar Express (Via Allahabad) (Start 23 Feb) (82403) 20:27 20:27 - N N N N N N Y
OLD DELHI - ALIPUR DUAR Sikkim Mahananda Express (15484) 15:38 15:38 - Y Y Y Y Y Y Y
KANPUR ANWARGANJ - GORAKHPUR Chauri Chaura Exp (15003) 17:22 17:22 - Y Y Y Y Y Y Y
SHRI GANGANAGAR - HOWRAH Udyan Abha Toofan Exp (13008) 19:15 19:15 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - MADHUPUR SF Express (22466) 18:07 18:07 - N N Y N N N N
ANAND VIHAR T - MADHUPUR Humsafar Express (22460) 18:07 18:07 - Y N N N N N N
AHMEDABAD - PATNA Azimabad SF Express (12947) 19:23 19:23 - N Y N Y N N N
HOWRAH - NEW DELHI Poorva SF Exp (via Gaya) (12381) 23:48 23:48 - N N Y Y N N Y
GHAZIPUR CITY - ANAND VIHAR T Suhaildev SF Exp (Via Allahabad) (22433) 00:28 00:28 - N N Y N N N Y
BIKANER - GUWAHATI Express (25631) 19:22 19:22 - Y N Y N N N N
NEW DELHI - GAYA Mahabodhi SF Express (12398) 17:54 17:54 - Y Y Y Y Y Y Y
AJMER - RAJENDRA NAGAR BIHAR Ziyarat SF Exp (12396) 14:00 14:00 - N N N N Y N N
ANAND VIHAR T - PRAYAGRAJ Humsafar Express (22438) 03:52 03:52 - Y N Y N Y N N
PRAYAGRAJ - ANAND VIHAR T Humsafar Express (22437) 00:15 00:15 - N Y N Y N N Y
PRAYAGRAJ - UDHAMPUR SF Express (22431) 18:20 18:20 - N Y N N N Y N
NEW DELHI - DIBRUGARH TOWN Rajdhani Express (12424) 21:21 21:21 - Y Y Y Y Y Y Y
SEALDAH - BIKANER AC Duronto Express (12259) 06:10 06:10 - Y Y N Y Y N N
NEW DELHI - RANCHI Rajdhani Exp (via Daltonganj) (12454) 21:11 21:11 - N N Y N N Y N
BIKANER - KOLKATA Pratap SF Express (12495) 20:23 20:23 - N N N Y N N N
DELHI ANAND VIHAR T - BALLIA Bhrigu SF Express (22428) 06:34 06:34 - N N N N N N Y
GANDHIDHAM - HOWRAH Garbha SF Express (12937) 20:22 20:22 - N N N N N N Y
BHAVNAGAR - ASANSOL Parasnath SF Express (12941) 20:23 20:23 - N N Y N N N N
UDHAMPUR - PRAYAGRAJ SF Express (22432) 12:32 12:32 - Y N N Y N N N
ANAND VIHAR T - HOWRAH SF Express (12324) 13:59 13:59 - N N N Y N N Y
NEW DELHI - GUWAHATI Poorvottar Sampark Kranti Express (22450) 06:32 06:32 - Y N N Y N N N
BIKANER - SEALDAH AC Duronto Express (12260) 00:49 00:49 - N Y Y N Y Y N
JAIPUR - PRAYAGRAJ SF Express (12404) 02:23 02:23 - Y Y Y Y Y Y Y
PRAYAGRAJ - JAIPUR SF Express (12403) 01:11 01:11 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - SILCHAR Express (Starts 2 April) (14038) 06:32 06:32 - N N N N Y N N
HOWRAH - DELHI ANAND VIHAR T Yuva Express (12249) 06:10 06:10 - N N N N N N Y
DELHI ANAND VIHAR T - HOWRAH Yuva Express (12250) 00:48 00:48 - Y N N N N N N
HOWRAH - NEW DELHI Poorva SF Exp (via Patna) (12303) 23:49 23:49 - Y Y N N Y Y N
NEW DELHI - HOWRAH Poorva SF Exp (via Patna) (12304) 23:16 23:16 - N N Y Y N Y Y
HOWRAH - JODHPUR SF Express (12307) 14:42 14:42 - Y Y Y Y Y Y Y
JODHPUR - HOWRAH SF Express (12308) 11:19 11:19 - Y Y Y Y Y Y Y
UDAIPUR - KOLKATA Ananya SF Express (12316) 20:23 20:23 - Y N N N N N N
NEW DELHI - BHAGALPUR Weekly SF Express (12350) 06:33 06:33 - N N Y N N N N
BHAGALPUR - NEW DELHI Weekly SF Express (12349) 06:28 06:28 - N Y N N N N N
BHAGALPUR - DELHI ANAND VIHAR T Vikramshila SF Exp (12367) 01:20 01:20 - Y Y Y Y Y Y Y
DELHI ANAND VIHAR - BHAGALPUR Vikramshila SF Exp (12368) 21:00 21:00 - Y Y Y Y Y Y Y
RAJENDRANAGAR T - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02309) 02:00 02:00 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RAJENDRANAGAR T Rajdhani (Covid SPL AC) (02310) 22:19 22:19 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - HOWRAH Rajdhani (Covid SPL AC) (02302) 21:50 21:50 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02301) 04:32 04:32 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani (Covid SPL AC) (02824) 22:03 22:03 - Y Y Y Y Y Y Y
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02823) 05:01 05:01 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RANCHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02454) 20:47 20:47 - N N Y N N Y N
RANCHI - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02453) 05:30 05:30 - Y N N N Y N N
NEW DELHI - AGARTALA Rajdhani (Covid SPL AC) (02502) 00:50 00:50 - N N N Y N N N
AGARTALA - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02501) 06:17 06:17 - N N Y N N N N
NEW DELHI - DIBRUGARH Rajdhani (Covid SPL AC) (02424) 21:48 21:48 - Y Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02423) 04:49 04:49 - Y Y Y Y Y Y Y
PURI - NEW DELHI Purushottam Covid SF Special (02801) 21:45 21:45 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - PURI Purushottam Covid SF Special (02802) 04:20 04:20 - Y Y Y Y Y Y Y
ALIPUR DUAR - OLD DELHI Sikkim Mahananda Exp Covid SPL (05483) 11:46 11:46 - Y Y Y Y Y Y Y
OLD DELHI - ALIPUR DUAR Sikkim Mahananda Exp Covid SPL (05484) 15:37 15:37 - Y Y Y Y Y Y Y
JODHPUR - HOWRAH Exp Covid SF Special (02308) 11:18 11:18 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - NEW DELHI Poorva Exp Covid SF Special (02381) 23:48 23:48 - N N Y Y N N Y
NEW DELHI - HOWRAH Poorva Exp Covid SF Special (02382) 23:22 23:22 - Y Y N N Y N N
HOWRAH - NEW DELHI Poorva Exp Covid SF Special (02303) 23:48 23:48 - Y Y N N Y Y N
MUMBAI BANDRA T - GHAZIPUR Exp Covid Special (09041) 01:16 01:16 - N Y N N N N Y
GHAZIPUR - MUMBAI BANDRA T Exp Covid Special (09042) 03:12 03:12 - Y N Y N N N N
RAJENDRA NAGAR T - NEW DELHI Sampoorna Kranti Covid SF SPL (02393) 02:15 02:15 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RAJENDRA NAGAR T Sampoorna Kranti Covid SF SPL (02394) 22:43 22:43 - Y Y Y Y Y Y Y
PRAYAGRAJ - NEW DELHI Prayagraj Covid SF Special (02417) 23:50 23:50 - Y Y Y Y Y Y Y
MANDUADIH - NEW DELHI Shiv Ganga Covid SF Special (02559) 00:47 00:47 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - MANDUADIH Shiv Ganga Covid SF Special (02560) 01:24 01:24 - Y Y Y Y Y Y Y
AHMEDABAD - PATNA Covid Special (02947) 19:22 19:22 - N Y N Y N N N
PATNA - AHMEDABAD Covid Special (02948) 07:56 07:56 - N N N Y N Y N
BIKANER - HOWRAH Covid Special (03112) 11:18 11:18 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - GHAZIPUR CITY Suhaildev Covid SF Special (02234) 01:54 01:54 - N Y N N N Y N
NEW DELHI - PRAYAGRAJ JUNCTION Prayagraj Exp Covid SPL (02418) 03:59 03:59 - Y Y Y Y Y Y Y
GHAZIPUR CITY - ANAND VIHAR T Suhaildev Covid SF Special (02233) 00:28 00:28 - N N Y N N N Y
HOWRAH - JODHPUR Exp Covid SF Special (02307) 14:41 14:41 - Y Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH - OLD DELHI Brahmaputra Mail Covid Special (05955) 22:17 22:17 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - HOWRAH Poorva Exp Covid SF Special (02304) 23:16 23:16 - Y Y Y Y Y Y Y
OLD DELHI - DIBRUGARH Brahmaputra Mail Covid Special (05956) 06:12 06:12 - Y Y Y Y Y Y Y