Back NAGPUR - RAMTEK MEMU

NAGPUR(NGP) RAMTEK(RTK) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
NAGPUR(NGP) Starts 5:40 0 0.0
ITWARI(ITR) 5:51 5:53 2 4.2
KALAMNA(KAV) 6:06 6:08 2 6.8
KAMPTEE(KP) 6:17 6:19 2 14.6
KANTHAN JN(KNHN) 6:23 6:25 2 19.0
DUMRI KHURD(DKU) 6:40 6:42 2 30.8
AMDI HALT(AMDI) 6:48 6:49 1 36.5
RAMTEK(RTK) 7:10 Ends 0 42.3