Back NAGPUR - RAMTEK MEMU

NAGPUR(NGP) RAMTEK(RTK) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
NAGPUR(NGP) Starts 5:40 0 0.0
ITWARI(ITR) 5:48 5:50 2 4.0
KALAMNA(KAV) 6:03 6:05 2 7.0
KAMPTEE(KP) 6:12 6:14 2 15.0
KANTHAN JN(KNHN) 6:17 6:19 2 19.0
DUMRI KHURD(DKU) 6:31 6:33 2 30.0
AMDI HALT(AMDI) 6:37 6:38 1 34.0
RAMTEK(RTK) 6:53 Ends 0 42.0