Back NAMKHANA - SEALDAH Local

NAMKHANA(NMKA) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
NAMKHANA(NMKA) Starts 16:33 0 0.0
UKILERHAT HALT(UKLR) 16:37 16:38 1 6.0
KAKDWIP(KWDP) 16:46 16:50 4 13.4
KASHINAGAR HALT(KHGR) 16:53 16:54 1 16.7
NISHCHINDAPUR(NCP) 17:02 17:03 1 24.8
NISHCHINDAPUR MARKET HALT(NCPM) 17:05 17:06 1 26.7
KARANJALI(KNJI) 17:12 17:13 1 32.9
KALWAN HALT(KLW) 17:17 17:18 1 37.7
UDAIRAMPUR(URP) 17:22 17:23 1 41.4
LAKSHMIKANTPUR(LKPR) 17:35 17:37 2 46.9
MADHABPUR(MDBP) 17:39 17:40 1 49.8
MATHURAPUR ROAD(MPRD) 17:44 17:45 1 54.8
JAYANAGAR MAJLIPUR HALT(JNM) 17:49 17:50 1 59.0
BAHARU(BARU) 17:55 17:56 1 64.1
DAKSHIN BARASAT(DBT) 17:58 17:59 1 66.6
HOGLA(HGA) 18:02 18:03 1 69.8
GOCHARAN(GCN) 18:05 18:06 1 72.5
SURJYAPUR(SJPR) 18:08 18:09 1 74.4
DHAPDHAPI(DPDP) 18:11 18:12 1 77.1
KRISHNAMOHAN HALT(KRXM) 18:14 18:15 1 79.0
SHASAN ROAD(SSRD) 18:16 18:17 1 81.4
BARUIPUR JUNCTION(BRP) 18:29 18:30 1 83.8
MALLIKPUR(MAK) 18:34 18:35 1 87.3
SUBHAS GRAM(SBGR) 18:37 18:38 1 89.1
SONARPUR JN(SPR) 18:42 18:43 1 92.5
NARENDRAPUR HALT(NRPR) 18:45 18:46 1 94.3
GARIA(GIA) 18:47 18:48 1 96.2
NEW GARIA(NGRI) 18:49 18:50 1 97.2
BAGHA JATIN(BGJT) 18:52 18:53 1 98.8
JADAVPUR(JDP) 18:55 18:56 1 100.7
DHAKURIA(DHK) 18:58 18:59 1 102.3
BALLYGUNGE JN(BLN) 19:02 19:03 1 103.4
PARK CIRCUS(PQS) 19:07 19:08 1 105.8
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 19:18 Ends 0 108.7