Back SEALDAH - KAKDWIP Local

KOLKATA SEALDAH(SDAH) KAKDWIP(KWDP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KOLKATA SEALDAH(SDAH) Starts 20:30 0 0.0
BALLYGUNGE JN(BLN) 20:37 20:38 1 5.3
DHAKURIA(DHK) 20:39 20:40 1 6.5
JADAVPUR(JDP) 20:42 20:43 1 8.0
BAGHA JATIN(BGJT) 20:44 20:45 1 9.9
NEW GARIA(NGRI) 20:48 20:49 1 11.5
GARIA(GIA) 20:49 20:50 1 12.6
NARENDRAPUR HALT(NRPR) 20:51 20:52 1 14.5
SONARPUR JN(SPR) 20:55 20:56 1 16.2
SUBHAS GRAM(SBGR) 20:59 21:00 1 19.7
MALLIKPUR(MAK) 21:02 21:03 1 21.5
BARUIPUR JUNCTION(BRP) 21:13 21:14 1 25.0
SHASAN ROAD(SSRD) 21:18 21:19 1 27.3
KRISHNAMOHAN HALT(KRXM) 21:21 21:22 1 29.7
DHAPDHAPI(DPDP) 21:24 21:25 1 31.6
SURJYAPUR(SJPR) 21:27 21:28 1 34.4
GOCHARAN(GCN) 21:30 21:31 1 36.2
HOGLA(HGA) 21:33 21:34 1 38.9
DAKSHIN BARASAT(DBT) 21:37 21:38 1 42.1
BAHARU(BARU) 21:41 21:42 1 44.7
JAYANAGAR MAJLIPUR HALT(JNM) 21:47 21:48 1 49.8
MATHURAPUR ROAD(MPRD) 21:53 21:54 1 54.0
MADHABPUR(MDBP) 21:59 22:00 1 59.0
LAKSHMIKANTPUR(LKPR) 22:06 22:08 2 61.9
UDAIRAMPUR(URP) 22:15 22:16 1 67.3
KALWAN HALT(KLW) 22:20 22:21 1 71.1
KARANJALI(KNJI) 22:25 22:26 1 75.8
NISHCHINDAPUR(NCP) 22:37 22:38 1 83.9
KASHINAGAR HALT(KHGR) 22:46 22:47 1 92.0
KAKDWIP(KWDP) 22:56 Ends 0 95.3