Back Karbigwan (KBN) Railway Station

Train name (no.) Arrives Departs Stop time M T W T F S S
ANAND VIHAR T - AGARTALA Rajdhani Express (20502) 00:57 00:57 - N N N Y N N N
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani Exp (Via Adra) (22812) 22:11 22:11 - Y N N N Y N N
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani Express (22824) 22:11 22:11 - N Y Y Y N Y N
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani Express (20818) 22:11 22:11 - N N N N N N Y
RANCHI - NEW DELHI Rajdhani Exp (20839) 05:19 05:19 - N N N Y N N Y
HOWRAH - NEW DELHI Duronto Express (12273) 00:15 00:15 - N Y N N N Y N
NEW DELHI - HOWRAH Duronto Express (12274) 18:18 18:18 - N Y N N N Y N
RANCHI - ANAND VIHAR T Jharkhand Sampark Kranti Exp (12825) 13:17 13:17 - N Y N N Y N N
ANAND VIHAR T - RANCHI Jharkhand Sampark Kranti Exp (12826) 13:58 13:58 - N N Y N N Y N
KANPUR CENTRAL - SUBEDARGANJ MEMU (64592) 15:32 15:33 1 min Y Y Y Y Y Y Y
FATEHPUR - KANPUR CENTRAL MEMU (64593) 08:09 08:10 1 min Y Y Y Y Y Y Y
KANPUR CENTRAL - FATEHPUR MEMU (64594) 19:19 19:20 1 min Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA - AGRA CANTT SF Weekly Express (12319) 03:27 03:27 - N N N Y N N N
NEW DELHI - KOLKATA SEALDAH Rajdhani Express (12314) 21:42 21:42 - Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA SEALDAH - NEW DELHI Rajdhani Express (12313) 04:44 04:44 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RANCHI Rajdhani Express (20840) 21:22 21:22 - Y N N N Y N N
SILCHAR - NEW DELHI Express (Starts 6 April) (14037) 06:19 06:19 - N N Y N N N N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani Exp (Via Adra) (22811) 04:53 04:53 - Y N N Y N N N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani Express (22823) 04:54 04:54 - N Y Y N Y Y N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani Express (20817) 04:54 04:54 - N N N N N N Y
AGARTALA - ANAND VIHAR T Rajdhani Express (20501) 06:02 06:02 - N N Y N N N N
SEALDAH - ANAND VIHAR West Bengal Sampark Kranti Exp (12329) 03:27 03:27 - N N Y N N N N
ANAND VIHAR - SEALDAH West Bengal Sampark Kranti Exp (12330) 02:04 02:04 - N N N Y N N N
BHUBANESWAR - ANAND VIHAR Odisha Sampark Kranti Exp (12819) 13:17 13:17 - Y N N Y N N N
ANAND VIHAR T - BHUBANESWAR Odisha Sampark Kranti Exp (12820) 13:58 13:58 - N Y N N Y N N
AGRA CANTT - KOLKATA SF Weekly Express (12320) 01:55 01:55 - N N N N Y N N
AMRITSAR - KOLKATA SEALDAH Jallianwalabagh SF Exp (12380) 02:04 02:04 - Y N N N N N N
RAJENDRANAGAR - NEW DELHI Sampoorna Kranti SF Exp (12393) 02:08 02:08 - Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA SEALDAH - AMRITSAR Jallianwalabagh SF Exp (12379) 03:27 03:27 - N N N N N Y N
ALLAHABAD - KANPUR CENTRAL MEMU (64591) 09:58 09:59 1 min Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - BHUBANESWAR Duronto Express (12282) 18:16 18:16 - N N N Y N N N
NEW DELHI - RAJENDRANAGAR Sampoorna Kranti SF Exp (12394) 22:51 22:51 - Y Y Y Y Y Y Y
BHUBANESWAR - NEW DELHI Duronto Express (12281) 00:27 00:27 - N N N Y N N N
GUWAHATI - NEW DELHI Poorvottar Sampark Kranti Exp (Train No change from 12501) (22449) 06:19 06:19 - N N N Y N N Y
PRAYAGRAJ - NEW DELHI SF Express (12417) 23:37 23:37 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - PRAYAGRAJ SF Express (12418) 04:09 04:09 - Y Y Y Y Y Y Y
PRAYAGRAJ - NEW DELHI Humsafar Express (12275) 00:20 00:20 - Y N Y N Y Y N
NEW DELHI - PRAYAGRAJ Humsafar Express (12276) 04:17 04:17 - N Y N Y N Y Y
PRAYAGRAJ - MEERUT CITY Sangam Express (14163) 20:49 20:49 - Y Y Y Y Y Y Y
OLD DELHI - DIBRUGARH Brahmaputra Mail Express (15956) 06:21 06:21 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - KAMAKHYA North East SF Exp (12506) 13:23 13:23 - Y Y Y Y Y Y Y
KAMAKHYA - ANAND VIHAR T North East SF Exp (12505) 12:06 12:06 - Y Y Y Y Y Y Y
TATANAGAR - JAMMU TAWI Link Express (18101) 11:55 11:55 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - PURI Nandan Kanan SF Express (12816) 12:53 12:53 - Y N Y Y N Y N
SEALDAH - AJMER SF Express (12987) 14:05 14:05 - Y Y Y Y Y Y Y
JOGBANI - ANAND VIHAR T Seemanchal SF Express (12487) 13:51 13:51 - Y Y Y Y Y Y Y
REWA - DELHI ANAND VIHAR SF Express (12427) 22:45 22:45 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - JAYNAGAR Swatantrata Senani SF Exp (12562) 03:14 03:14 - Y Y Y Y Y Y Y
GHAZIPUR CITY - MUMBAI BANDRA T Express (19042) 03:03 03:03 - Y N Y N N N N
BARMER - GUWAHATI Express (15631) 19:31 19:31 - Y N Y N N N N
RAJENDRA NAGAR PATNA - NEW DELHI Rajdhani Express (12309) 01:54 01:54 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - JAYNAGAR Garib Rath Express (12436) 22:36 22:36 - N Y N N N Y N
ANAND VIHAR T - BHAGALPUR Garib Rath Express (22406) 22:36 22:36 - Y N Y N Y N N
ANAND VIHAR T - MADHUPUR Humsafar Express (12236) 22:37 22:37 - N N N Y N N N
NEW DELHI - RAJENDRA NAGAR PATNA Rajdhani Exp (12310) 22:19 22:19 - Y Y Y Y Y Y Y
BHAGALPUR - ANAND VIHAR T Garib Rath Exp (22405) 02:25 02:25 - N N Y N Y N Y
JAYNAGAR - ANAND VIHAR T Garib Rath Express (12435) 02:28 02:28 - N Y N N N Y N
ISLAMPUR - NEW DELHI SF Express (20801) 02:55 02:55 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - OKHA SF Express (22970) 03:03 03:03 - N N N N N N Y
KOLKATA - JHANSI Pratham Swatantrata Sangram Exp (11105) 03:15 03:15 - Y N N N N N N
RAJENDRA NAGAR BIHAR - AJMER Ziyarat SF Express (12395) 03:16 03:16 - N N N Y N N N
HALDIA - ANAND VIHAR T SF Express (12443) 03:30 03:30 - N N N N Y N N
GAYA - ANAND VIHAR T Garib Rath Express (22409) 03:30 03:30 - Y N N N N N N
MANDUADIH - NEW DELHI SF Express (12581) 03:43 03:43 - Y Y Y Y Y Y Y
AJMER - SEALDAH SF Express (12988) 23:42 23:42 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - HOWRAH Poorva SF Exp (via Gaya) (12382) 23:34 23:34 - Y Y N N Y N N
INDORE - VARANASI Humsafar Express (Via Allahabad) (Start 24 Feb) (82404) 00:09 00:09 - N Y N N N N N
ANAND VIHAR T - SITAMARHI Lichchavi Express (14006) 23:58 23:58 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani Exp (via Gaya) (12301) 04:25 04:25 - N Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH TOWN - NEW DELHI Rajdhani Express (12423) 04:35 04:35 - Y Y Y Y Y Y Y
JAYNAGAR - NEW DELHI Swatantrata Senani SF Exp (12561) 05:47 05:47 - Y Y Y Y Y Y Y
RANCHI - NEW DELHI Rajdhani Exp (via Daltonganj) (12453) 05:21 05:21 - Y N N N Y N N
RANCHI - NEW DELHI Garib Rath Express (12877) 05:21 05:21 - N Y Y N N Y N
NEW DELHI - MANDUADIH Shiv Ganga SF Exp (12560) 01:34 01:34 - Y Y Y Y Y Y Y
BALLIA - DELHI ANAND VIHAR Bhrigu SF Express (22427) 06:17 06:17 - Y N N N N N N
ANAND VIHAR T - HALDIA SF Express (12444) 02:00 02:00 - N N Y N N N N
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani Exp (Via Patna) (12305) 04:25 04:25 - Y N N N N N N
JHANSI - KOLKATA Pratham Swatantrata Sangram Exp (11106) 01:52 01:52 - N N N N N Y N
ANAND VIHAR T - GAYA Garib Rath Express (22410) 02:00 02:00 - N N N N N N Y
KOLKATA - UDAIPUR CITY Ananya SF Express (12315) 06:19 06:19 - N N N N Y N N
AGARTALA - ANAND VIHAR T Tripura Sundari Exp (14019) 06:19 06:19 - N N N N N Y N
MADHUPUR - ANAND VIHAR T Humsafar Express (12235) 06:03 06:03 - N N N N N Y N
ANAND VIHAR T - HATIA Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12818) 02:20 02:20 - N Y N N Y N Y
ANAND VIHAR T - GHAZIPUR CITY Suhaildev SF Exp (Via Allahabad) (22434) 02:05 02:05 - N Y N N N Y N
ANAND VIHAR T - HATIA Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12874) 02:20 02:20 - N N Y Y N Y N
NEW DELHI - ISLAMPUR SF Express (20802) 03:01 03:01 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - SHRI GANGANAGAR Udyan Abha Toofan Exp (13007) 07:45 07:45 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI BANDRA T - GHAZIPUR CITY Express (19041) 01:32 01:32 - N Y N N N N Y
ASANSOL - BHAVNAGAR Parasnath SF Express (12942) 07:48 07:48 - N N N N Y N N
PATNA - AHMEDABAD Azimabad SF Express (12948) 07:48 07:48 - N N N Y N Y N
DELHI ANAND VIHAR - REWA SF Express (12428) 03:50 03:50 - Y Y Y Y Y Y Y
HATIA - ANAND VIHAR T Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12873) 06:44 06:44 - N Y Y N Y N N
HATIA - ANAND VIHAR T Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12817) 06:45 06:45 - Y N N Y N Y N
NEW DELHI - PURI Purushottam SF Express (12802) 04:31 04:31 - Y Y Y Y Y Y Y
ALIPUR DUAR - OLD DELHI Sikkim Mahananda Express (15483) 11:33 11:33 - Y Y Y Y Y Y Y
DEHRADUN - ALLAHABAD Link Express (Sangam Slip) (14114) 04:44 04:44 - Y Y Y Y Y Y Y
KANPUR CENTRAL - CHITRAKOOT InterCity SF Express (22442) 07:06 07:06 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - KALKA Kalka Mail (12311) 11:44 11:44 - Y Y Y Y Y Y Y
AJMER - RANCHI Garib Nawaz Express (18632) 08:02 08:02 - N N N N N N Y
KOLKATA - BIKANER Pratap SF Express (12496) 13:39 13:39 - N N N N N Y N
SAMBALPUR - JAMMU TAWI Express (18309) 11:46 11:46 - Y Y Y Y Y Y Y
RADHIKAPUR - ANAND VIHAR Seemanchal Link SF Exp (22487) 13:51 13:51 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - VARANASI Vande Bharat Express (22436) 10:31 10:31 - N Y Y N Y Y Y
RANCHI - AJMER Garib Nawaz Express (18631) 14:50 14:50 - N N N N Y N N
HOWRAH - GANDHIDHAM Garbha SF Express (12938) 13:39 13:39 - N Y N N N N N
GUWAHATI - BARMER Express (15632) 13:39 13:39 - N N N N Y N Y
BIKANER - HOWRAH Link SF Express (22308) 11:28 11:28 - Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - SAMBALPUR Express (18310) 13:11 13:11 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - BHUBANESWAR Weekly SF Exp (22806) 13:52 13:52 - Y N N N N N N
HOWRAH - ANAND VIHAR T SF Express (12323) 09:56 09:56 - N N Y N N Y N
PURI - ANAND VIHAR T Nandan Kanan SF Express (12815) 09:51 09:51 - N Y N Y Y N Y
NEW DELHI - MANDUADIH SF Express (12582) 05:13 05:13 - Y Y Y Y Y Y Y
MEERUT CITY - PRAYAGRAJ Sangam Express (14164) 04:44 04:44 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - KANPUR ANWARGANJ Chauri Chaura Exp (15004) 11:07 11:07 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - AGARTALA Tripura Sundari Exp (14020) 06:41 06:41 - N Y N N N N N
MADHUPUR - ANAND VIHAR T Humsafar Express (22459) 00:17 00:17 - N N Y N N N N
BHUBANESWAR - ANAND VIHAR T Weekly SF Express (22805) 13:19 13:19 - N N N N N N Y
NEW DELHI - RANCHI Garib Rath Express (12878) 21:19 21:19 - N Y N Y N N Y
OKHA - VARANASI SF Express (22969) 20:41 20:41 - N N N N Y N N
NEW DELHI - HOWRAH Rajdhani Exp (Via Patna) (12306) 21:58 21:58 - N N N N Y N N
MANDUADIH - NEW DELHI Shiv Ganga SF Exp (12559) 00:38 00:38 - Y Y Y Y Y Y Y
MADHUPUR - ANAND VIHAR T SF Express (22465) 00:17 00:17 - N N N N Y N N
CHITRAKOOT - KANPUR CENTRAL InterCity SF Express (22441) 20:58 20:58 - Y Y Y Y Y Y Y
SITAMARHI - ANAND VIHAR T Lichchavi Express (14005) 21:49 21:49 - Y Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH - OLD DELHI Brahmaputra Mail Express (15955) 22:06 22:06 - Y Y Y Y Y Y Y
PURI - NEW DELHI Purushottam SF Express (12801) 21:37 21:37 - Y Y Y Y Y Y Y
GAYA - NEW DELHI Mahabodhi SF Express (12397) 21:52 21:52 - Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - TATA NAGAR Express (18102) 13:11 13:11 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - NEW DELHI Vande Bharat Express (22435) 18:10 18:10 - N Y Y N Y Y Y
ANAND VIHAR T - JOGBANI Seemanchal SF Express (12488) 14:24 14:24 - Y Y Y Y Y Y Y
KALKA - HOWRAH Kalka Mail (12312) 14:56 14:56 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - INDORE Humsafar Express (Via Allahabad) (Start 23 Feb) (82403) 20:16 20:16 - N N N N N N Y
OLD DELHI - ALIPUR DUAR Sikkim Mahananda Express (15484) 15:46 15:46 - Y Y Y Y Y Y Y
KANPUR ANWARGANJ - GORAKHPUR Chauri Chaura Exp (15003) 17:32 17:32 - Y Y Y Y Y Y Y
SHRI GANGANAGAR - HOWRAH Udyan Abha Toofan Exp (13008) 19:24 19:24 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - MADHUPUR SF Express (22466) 18:14 18:14 - N N Y N N N N
ANAND VIHAR T - MADHUPUR Humsafar Express (22460) 18:14 18:14 - Y N N N N N N
AHMEDABAD - PATNA Azimabad SF Express (12947) 19:31 19:31 - N Y N Y N N N
HOWRAH - NEW DELHI Poorva SF Exp (via Gaya) (12381) 23:40 23:40 - N N Y Y N N Y
GHAZIPUR CITY - ANAND VIHAR T Suhaildev SF Exp (Via Allahabad) (22433) 00:17 00:17 - N N Y N N N Y
BIKANER - GUWAHATI Express (25631) 19:30 19:30 - Y N Y N N N N
NEW DELHI - GAYA Mahabodhi SF Express (12398) 18:01 18:01 - Y Y Y Y Y Y Y
AJMER - RAJENDRA NAGAR BIHAR Ziyarat SF Exp (12396) 14:10 14:10 - N N N N Y N N
ANAND VIHAR T - PRAYAGRAJ Humsafar Express (22438) 04:01 04:01 - Y N Y N Y N N
PRAYAGRAJ - ANAND VIHAR T Humsafar Express (22437) 00:07 00:07 - N Y N Y N N Y
PRAYAGRAJ - UDHAMPUR SF Express (22431) 18:10 18:10 - N Y N N N Y N
NEW DELHI - DIBRUGARH TOWN Rajdhani Express (12424) 21:28 21:28 - Y Y Y Y Y Y Y
SEALDAH - BIKANER AC Duronto Express (12259) 06:02 06:02 - Y Y N Y Y N N
NEW DELHI - RANCHI Rajdhani Exp (via Daltonganj) (12454) 21:19 21:19 - N N Y N N Y N
BIKANER - KOLKATA Pratap SF Express (12495) 20:31 20:31 - N N N Y N N N
DELHI ANAND VIHAR T - BALLIA Bhrigu SF Express (22428) 06:44 06:44 - N N N N N N Y
GANDHIDHAM - HOWRAH Garbha SF Express (12937) 20:31 20:31 - N N N N N N Y
BHAVNAGAR - ASANSOL Parasnath SF Express (12941) 20:31 20:31 - N N Y N N N N
UDHAMPUR - PRAYAGRAJ SF Express (22432) 12:41 12:41 - Y N N Y N N N
ANAND VIHAR T - HOWRAH SF Express (12324) 14:09 14:09 - N N N Y N N Y
NEW DELHI - GUWAHATI Poorvottar Sampark Kranti Express (22450) 06:41 06:41 - Y N N Y N N N
BIKANER - SEALDAH AC Duronto Express (12260) 00:57 00:57 - N Y Y N Y Y N
JAIPUR - PRAYAGRAJ SF Express (12404) 02:31 02:31 - Y Y Y Y Y Y Y
PRAYAGRAJ - JAIPUR SF Express (12403) 01:01 01:01 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - SILCHAR Express (Starts 2 April) (14038) 06:41 06:41 - N N N N Y N N
HOWRAH - DELHI ANAND VIHAR T Yuva Express (12249) 06:03 06:03 - N N N N N N Y
DELHI ANAND VIHAR T - HOWRAH Yuva Express (12250) 00:55 00:55 - Y N N N N N N
HOWRAH - NEW DELHI Poorva SF Exp (via Patna) (12303) 23:41 23:41 - Y Y N N Y Y N
NEW DELHI - HOWRAH Poorva SF Exp (via Patna) (12304) 23:24 23:24 - N N Y Y N Y Y
HOWRAH - JODHPUR SF Express (12307) 14:30 14:30 - Y Y Y Y Y Y Y
JODHPUR - HOWRAH SF Express (12308) 11:28 11:28 - Y Y Y Y Y Y Y
UDAIPUR - KOLKATA Ananya SF Express (12316) 20:31 20:31 - Y N N N N N N
NEW DELHI - BHAGALPUR Weekly SF Express (12350) 06:41 06:41 - N N Y N N N N
BHAGALPUR - NEW DELHI Weekly SF Express (12349) 06:19 06:19 - N Y N N N N N
BHAGALPUR - DELHI ANAND VIHAR T Vikramshila SF Exp (12367) 01:10 01:10 - Y Y Y Y Y Y Y
DELHI ANAND VIHAR - BHAGALPUR Vikramshila SF Exp (12368) 21:13 21:13 - Y Y Y Y Y Y Y
RAJENDRANAGAR T - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02309) 01:53 01:53 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RAJENDRANAGAR T Rajdhani (Covid SPL AC) (02310) 22:25 22:25 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - HOWRAH Rajdhani (Covid SPL AC) (02302) 21:57 21:57 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02301) 04:25 04:25 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani (Covid SPL AC) (02824) 22:12 22:12 - Y Y Y Y Y Y Y
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02823) 04:54 04:54 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RANCHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02454) 20:55 20:55 - N N Y N N Y N
RANCHI - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02453) 05:22 05:22 - Y N N N Y N N
NEW DELHI - AGARTALA Rajdhani (Covid SPL AC) (02502) 00:58 00:58 - N N N Y N N N
AGARTALA - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02501) 06:09 06:09 - N N Y N N N N
NEW DELHI - DIBRUGARH Rajdhani (Covid SPL AC) (02424) 21:55 21:55 - Y Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02423) 04:44 04:44 - Y Y Y Y Y Y Y
PURI - NEW DELHI Purushottam Covid SF Special (02801) 21:36 21:36 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - PURI Purushottam Covid SF Special (02802) 04:30 04:30 - Y Y Y Y Y Y Y
ALIPUR DUAR - OLD DELHI Sikkim Mahananda Exp Covid SPL (05483) 11:33 11:33 - Y Y Y Y Y Y Y
OLD DELHI - ALIPUR DUAR Sikkim Mahananda Exp Covid SPL (05484) 15:46 15:46 - Y Y Y Y Y Y Y
JODHPUR - HOWRAH Exp Covid SF Special (02308) 11:27 11:27 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - NEW DELHI Poorva Exp Covid SF Special (02381) 23:39 23:39 - N N Y Y N N Y
NEW DELHI - HOWRAH Poorva Exp Covid SF Special (02382) 23:34 23:34 - Y Y N N Y N N
HOWRAH - NEW DELHI Poorva Exp Covid SF Special (02303) 23:40 23:40 - Y Y N N Y Y N
MUMBAI BANDRA T - GHAZIPUR Exp Covid Special (09041) 01:32 01:32 - N Y N N N N Y
GHAZIPUR - MUMBAI BANDRA T Exp Covid Special (09042) 03:03 03:03 - Y N Y N N N N
RAJENDRA NAGAR T - NEW DELHI Sampoorna Kranti Covid SF SPL (02393) 02:07 02:07 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RAJENDRA NAGAR T Sampoorna Kranti Covid SF SPL (02394) 22:50 22:50 - Y Y Y Y Y Y Y
PRAYAGRAJ - NEW DELHI Prayagraj Covid SF Special (02417) 23:38 23:38 - Y Y Y Y Y Y Y
MANDUADIH - NEW DELHI Shiv Ganga Covid SF Special (02559) 00:38 00:38 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - MANDUADIH Shiv Ganga Covid SF Special (02560) 01:33 01:33 - Y Y Y Y Y Y Y
AHMEDABAD - PATNA Covid Special (02947) 19:31 19:31 - N Y N Y N N N
PATNA - AHMEDABAD Covid Special (02948) 07:47 07:47 - N N N Y N Y N
BIKANER - HOWRAH Covid Special (03112) 11:27 11:27 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - GHAZIPUR CITY Suhaildev Covid SF Special (02234) 02:04 02:04 - N Y N N N Y N
NEW DELHI - PRAYAGRAJ JUNCTION Prayagraj Exp Covid SPL (02418) 04:08 04:08 - Y Y Y Y Y Y Y
GHAZIPUR CITY - ANAND VIHAR T Suhaildev Covid SF Special (02233) 00:17 00:17 - N N Y N N N Y
HOWRAH - JODHPUR Exp Covid SF Special (02307) 14:30 14:30 - Y Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH - OLD DELHI Brahmaputra Mail Covid Special (05955) 22:06 22:06 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - HOWRAH Poorva Exp Covid SF Special (02304) 23:24 23:24 - Y Y Y Y Y Y Y
OLD DELHI - DIBRUGARH Brahmaputra Mail Covid Special (05956) 06:21 06:21 - Y Y Y Y Y Y Y