Back Wadsa (WSA) Railway Station

Train name (no.) Arrives Departs Stop time M T W T F S S
YESVANTPUR - KORBA Wainganga SF Express (12251) 19:30 19:32 2 mins N N Y N N Y N
BALHARSHAH - GONDIA Passenger (58803) 09:01 09:06 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
GONDIA - BALHARSHAH Passenger (58804) 19:16 19:21 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
CHANDA FORT - GONDIA Passenger (58805) 12:51 12:56 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
GONDIA - WADSA Passenger (58806) 21:40 ENDS - Y Y Y Y Y Y Y
WADSA - CHANDA FORT Passenger (58808) START 07:15 - Y Y Y Y Y Y Y
BALHARSHAH - GONDIA MEMU (68801) 17:08 17:13 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
GONDIA - BALHARSHAH MEMU (68802) 09:30 09:35 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
BALHARSHAH - GONDIA DEMU (78819) 21:25 21:30 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
GONDIA - BALHARSHAH DEMU (78820) 12:25 12:30 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
SECUNDERABAD - DARBHANGA Express (17007) 07:17 07:19 2 mins N N Y N N N Y
DARBHANGA - SECUNDERABAD Express (17008) 12:38 12:40 2 mins N N Y N N Y N
GONDIA - BALHARSHAH MEMU (68804) 19:16 19:21 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
BALHARSHAH - GONDIA MEMU (68803) 09:01 09:06 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
GONDIA - WADSA MEMU (68806) 21:30 ENDS - Y Y Y Y Y Y Y
CHANDA FORT - GONDIA MEMU (68805) 12:51 12:56 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
WADSA - CHANDA FORT MEMU (68808) START 07:15 - Y Y Y Y Y Y Y
KORBA - YESVANTPUR Wainganga SF Express (12252) 16:27 16:29 2 mins N N N Y N N Y
BILASPUR - MGR CHENNAI CENTRAL Weekly SF Express (12851) 15:01 15:03 2 mins N N N N N N Y
MGR CHENNAI CENTRAL - BILASPUR Weekly SF Express (12852) 13:41 13:43 2 mins N Y N N N N N