Back BHAGALPUR - HANSDIHA DEMU

BHAGALPUR(BGP) HANSDIHA(HSDA) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BHAGALPUR(BGP) Starts 18:45 0 0.0
KOLLIKHUTAHA(KKTA) 18:55 18:56 1 7.0
GANI DHAM HALT(GIF) 19:03 19:04 1 10.0
HATPURAINI(HPLE) 19:09 19:10 1 12.0
JAGDISHPUR(JDPT) 19:16 19:17 1 13.0
TIKANI(TKLE) 19:22 19:23 1 15.0
SANJHA(SJJ) 19:32 19:33 1 20.0
BELA HALT(BELT) 19:40 19:41 1 22.0
DHAUNI(DWLE) 19:49 19:50 1 26.0
PIPRADIH(PPDI) 19:55 19:56 1 28.0
PUNSIA(PNSA) 20:05 20:06 1 33.0
BARAHAT JN(BHLE) 20:14 20:15 1 36.0
MANDAR HILL(MDLE) 20:45 20:47 2 50.0
PANDETOLA(PETA) 20:59 21:00 1 57.0
KUMRADOL(KADL) 21:16 21:17 1 66.0
HANSDIHA(HSDA) 21:40 Ends 0 73.0