Back BHAGALPUR - HANSDIHA DEMU

BHAGALPUR(BGP) HANSDIHA(HSDA) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BHAGALPUR(BGP) Starts 12:05 0 0.0
KOLLIKHUTAHA(KKTA) 12:15 12:16 1 7.0
GANI DHAM HALT(GIF) 12:23 12:24 1 10.0
HATPURAINI(HPLE) 12:29 12:30 1 12.0
JAGDISHPUR(JDPT) 12:36 12:37 1 13.0
TIKANI(TKLE) 12:43 12:51 8 15.0
SANJHA(SJJ) 13:02 13:03 1 20.0
BELA HALT(BELT) 13:09 13:10 1 22.0
DHAUNI(DWLE) 13:18 13:19 1 26.0
PIPRADIH(PPDI) 13:24 13:25 1 28.0
PUNSIA(PNSA) 13:34 13:35 1 33.0
BARAHAT JN(BHLE) 13:43 13:44 1 36.0
PANJWARA ROAD(PJLE) 13:53 13:54 1 40.0
MANDAR VIDYAPITH HALT(MDVB) 14:02 14:03 1 44.0
MANDAR HILL(MDLE) 14:17 14:19 2 50.0
PANDETOLA(PETA) 14:31 14:32 1 57.0
KUMRADOL(KADL) 14:36 14:37 1 66.0
HANSDIHA(HSDA) 15:05 Ends 0 73.0