Back ADILABAD - PARLI VAIJNATH Passenger

ADILABAD(ADB) PARLI VAIJNATH(PRLI) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ADILABAD(ADB) Starts 3:30 0 0.0
UMRAM(UMM) 3:39 3:40 1 10.9
TALMADUGU(TLMG) 3:47 3:48 1 15.9
KOSAI(KSAE) 3:51 3:52 1 22.7
AMBARI(ABX) 4:04 4:05 1 37.2
KINWAT(KNVT) 4:14 4:15 1 45.3
MADANAPUR HALT(MDPJ) 4:20 4:21 1 51.3
BODHADI BUJRUG(BHBK) 4:29 4:30 1 60.0
DHANORA DECCAN(DHNR) 4:44 4:45 1 74.4
MAHIMBA(MHMB) 4:51 4:52 1 82.7
SAHARSRAKUND(SHSK) 4:59 5:00 1 89.9
JIRONA(JXN) 5:05 5:06 1 96.2
HIMAYATNAGAR(HEM) 5:13 5:14 1 104.9
KHADKI BAZAR(KDBR) 5:18 5:19 1 108.5
JULGAON DECCAN(JLG) 5:24 5:25 1 113.6
PARWAKHURD HALT(PRWA) 5:29 5:30 1 116.6
HADGAON ROAD(HDGR) 5:44 5:45 1 123.2
DEVTHANA(DVN) 5:52 5:53 1 132.7
THARBAN(TBU) 5:56 5:57 1 136.8
BHOKAR(BOKR) 6:24 6:25 1 141.1
BIMBARI(BMBE) 6:49 6:50 1 148.2
JAMBHALI HALT(JMBL) 6:54 6:55 1 152.6
MUDKHED(MUE) 7:13 7:15 2 162.3
MUGAT(MGC) 7:29 7:30 1 171.5
PATHRAD(PARD) 7:34 7:35 1 174.8
MALTEKDI(MTDI) 7:43 7:44 1 181.9
HUZUR SAHIB NANDED(NED) 8:08 8:10 2 184.7
WANEGAON(WNG) 8:14 8:15 1 191.1
LIMBGAON(LBG) 8:27 8:28 1 195.9
CHUDAWA(CRU) 8:44 8:45 1 205.4
PURNA JN(PAU) 9:15 9:20 5 215.1
MIRKHAL(MQL) 9:34 9:35 1 227.4
PINGLI(PIZ) 9:39 9:40 1 233.6
PARBHANI JN(PBN) 10:28 10:30 2 243.5
SANGANAPUR(SNGR) 10:39 10:40 1 254.1
POKHARNI NARASIMHA(PKNS) 10:44 10:45 1 260.7
DHONDI(DNDI) 10:49 10:50 1 264.7
GANGAKHER(GNH) 10:59 11:00 1 277.9
VADGAON NILA(WDN) 11:14 11:15 1 291.8
UKHALI(UKH) 11:17 11:18 1 296.8
PARLI VAIJNATH(PRLI) 12:40 Ends 0 307.5