Back LAKSHMIKANTAPUR - SEALDAH Local

LAKSHMIKANTPUR(LKPR) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
LAKSHMIKANTPUR(LKPR) Starts 21:45 0 0.0
MADHABPUR(MDBP) 21:47 21:48 1 2.9
MATHURAPUR ROAD(MPRD) 21:52 21:53 1 7.9
JAYANAGAR MAJLIPUR HALT(JNM) 21:57 21:58 1 12.1
BAHARU(BARU) 22:03 22:04 1 17.2
DAKSHIN BARASAT(DBT) 22:06 22:07 1 19.7
HOGLA(HGA) 22:10 22:11 1 23.0
GOCHARAN(GCN) 22:13 22:14 1 25.6
SURJYAPUR(SJPR) 22:16 22:17 1 27.5
DHAPDHAPI(DPDP) 22:19 22:20 1 30.2
SHASAN ROAD(SSRD) 22:23 22:24 1 34.5
BARUIPUR JUNCTION(BRP) 22:41 22:42 1 36.9
MALLIKPUR(MAK) 22:46 22:47 1 40.4
SUBHAS GRAM(SBGR) 22:49 22:50 1 42.2
SONARPUR JN(SPR) 22:54 22:55 1 45.6
NARENDRAPUR HALT(NRPR) 22:57 22:58 1 47.4
GARIA(GIA) 22:59 23:00 1 49.3
BAGHA JATIN(BGJT) 23:03 23:04 1 51.9
JADAVPUR(JDP) 23:07 23:08 1 53.8
DHAKURIA(DHK) 23:10 23:11 1 55.4
BALLYGUNGE JN(BLN) 23:14 23:15 1 56.5
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 23:30 Ends 0 61.9