Back Nawadih (NWD) Railway Station

Train name (no.) Arrives Departs Stop time M T W T F S S
HOWRAH - GAYA Express (13023) 09:00 09:02 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
GAYA - HOWRAH Express (13024) 13:20 13:22 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
GAYA - KAMAKHYA Weekly Express (15619) 13:45 13:47 2 mins N Y N N N N N
KAMAKHYA - GAYA Weekly Express (15620) 04:02 04:04 2 mins N Y N N N N N
BHAGALPUR - NEW DELHI Weekly SF Express (12349) 19:45 19:47 2 mins Y N N N N N N
NEW DELHI - BHAGALPUR Weekly SF Express (12350) 16:00 16:02 2 mins N N Y N N N N
RAMPURHAT - GAYA Passenger (53403) 21:15 21:20 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
GAYA - JAMALPUR Passenger (53404) 08:00 08:05 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
GAYA - JAMALPUR Fast Passenger (UnReserved) (53616) 16:55 17:00 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
JAMALPUR - GAYA Fast Passenger (UnReserved) (53615) 11:45 11:50 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
GAYA - KIUL Passenger (53630) 21:15 21:20 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
KIUL - GAYA MEMU (63317) 06:50 06:55 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
KIUL - GAYA MEMU (63319) 20:20 20:25 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
GAYA - KIUL MEMU (63320) 22:30 22:35 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
GAYA - KIUL MEMU (63318) 12:48 12:50 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
KIUL - GAYA Passenger (53627) 08:02 08:07 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
JHAJHA - GAYA MEMU (63315) 17:50 17:55 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
GAYA - JHAJHA MEMU (63316) 07:00 07:05 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
SECUNDERABAD - BARAUNI Special (07009) 07:05 07:07 2 mins N Y N N N N N
BARAUNI - SECUNDERABAD Special (07010) 12:30 12:32 2 mins N N Y N N N N
KIUL - GAYA MEMU (63355) 15:50 15:55 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
GAYA - KIUL MEMU (63356) 08:58 09:03 5 mins Y Y Y Y Y Y Y