Back Balod (BXA) Railway Station

Train name (no.) Arrives Departs Stop time M T W T F S S
DURG - DALLI RAJHARA Passenger Spl (08873) 16:50 16:55 5 mins Y Y Y Y Y N N
DALLI RAJHARA - DURG Convention Rake (UnReserved) (08760) 06:13 06:18 5 mins N N N N N N Y
DALLI RAJHARA - GONDIA Passenger (08874) 12:25 12:30 5 mins N N Y N N N N
DURG - DALLI RAJHARA DEMU (78817) 22:15 22:16 1 min Y Y Y Y Y Y Y
DURG - DALLI RAJHARA DEMU (78824) 17:35 17:38 3 mins Y Y Y Y Y Y Y
DALLI RAJHARA - DURG DEMU (78825) 18:55 18:58 3 mins Y Y Y Y Y Y Y
DALLI RAJHARA - DURG DEMU (78826) 06:50 06:55 5 mins Y Y Y N N N N
DURG - DALLI RAJHARA DEMU (78827) 10:00 10:05 5 mins Y Y Y N N N N
KEOTI - RAIPUR DEMU (78816) 06:18 06:23 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
RAIPUR - KEOTI DEMU (78815) 11:34 11:37 3 mins Y Y Y Y Y Y Y
KEOTI - DURG DEMU (78818) 14:35 14:38 3 mins Y Y Y Y Y Y Y