Back BHAGALPUR - BANKA DEMU

BHAGALPUR(BGP) BANKA(BAKA) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BHAGALPUR(BGP) Starts 6:40 0 0.0
KOLLIKHUTAHA(KKTA) 6:50 6:51 1 7.0
GANI DHAM HALT(GIF) 6:58 6:59 1 10.0
HATPURAINI(HPLE) 7:04 7:05 1 12.0
JAGDISHPUR(JDPT) 7:11 7:12 1 13.0
TIKANI(TKLE) 7:18 7:19 1 15.0
SANJHA(SJJ) 7:27 7:28 1 20.0
BELA HALT(BELT) 7:34 7:35 1 22.0
DHAUNI(DWLE) 7:44 7:45 1 26.0
PIPRADIH(PPDI) 7:49 7:50 1 28.0
PUNSIA(PNSA) 7:59 8:00 1 33.0
BARAHAT JN(BHLE) 8:10 8:18 8 36.0
TELIA(TELY) 8:27 8:28 1 41.0
MURAHARA(MRHA) 8:37 8:38 1 45.0
BANKA(BAKA) 9:00 Ends 0 52.0