Back BHAGALPUR - JAMALPUR DEMU

BHAGALPUR(BGP) JAMALPUR JN(JMP) | MON,TUE,WED,THU,FRI
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BHAGALPUR(BGP) Starts 12:25 0 0.0
NATHNAGAR(NAT) 12:31 12:32 1 3.8
AKBARNAGAR(AKN) 12:44 12:45 1 14.0
MAHESHI(MVV) 12:50 12:51 1 18.4
SULTANGANJ(SGG) 12:57 12:58 1 24.2
GANGANI(GNNA) 13:06 13:07 1 31.3
KHARIAPIPRA HALT(KAPP) 13:11 13:12 1 33.3
GHORGHAT(GOG) 13:17 13:18 1 35.1
KALYANPUR ROAD(KPRD) 13:21 13:22 1 37.3
BARIARPUR(BUP) 13:30 13:31 1 42.0
RATANPUR(RPUR) 13:36 13:37 1 46.9
PATAM HALT(PATM) 13:42 13:43 1 48.2
JAMALPUR JN(JMP) 13:50 Ends 0 53.1