Back VARANASI CITY - CHHAPRA MEMU

VARANASI CITY(BCY) CHHAPRA(CPR) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
VARANASI CITY(BCY) Starts 5:00 0 0.0
SARNATH(SRNT) 5:11 5:12 1 6.6
KADIPUR(KDQ) 5:19 5:20 1 16.6
RAJAWARI(RJI) 5:28 5:29 1 23.6
AUNRIHAR JN(ARJ) 5:43 5:45 2 31.9
SAIYEDPUR BHTRI(SYH) 5:54 5:55 1 36.7
TARAON(TRN) 6:02 6:03 1 44.7
BASUCHAK(BSCK) 6:07 6:08 1 48.5
NANDGANJ(NDJ) 6:22 6:23 1 53.7
SAHERI(SAHR) 6:29 6:30 1 59.8
ANKUSPUR(AKS) 6:37 6:38 1 63.8
GHAZIPUR CITY(GCT) 6:46 6:48 2 71.4
GHAZIPUR GHAT(GZT) 6:54 6:55 1 75.5
FATEHPUR ATWA HALT(FPAW) 7:00 7:01 1 80.2
SHAHBAZ KULI(SBK) 7:05 7:06 1 83.8
YUSUFPUR(YFP) 7:12 7:13 1 91.2
DHONDHA DIH(DDD) 7:19 7:20 1 98.3
KARIMUDDIN PUR(KMDR) 7:26 7:27 1 104.9
TAJPUR DEHMA(TJD) 7:33 7:34 1 112.4
CHIT BARAGAON(CBN) 7:40 7:41 1 119.8
PHEPHNA JN(PEP) 7:45 7:46 1 126.0
SAGARPALI(SVI) 7:53 7:54 1 131.0
BALLIA(BUI) 8:15 8:17 2 136.2
BANSDIH ROAD(BCD) 8:31 8:32 1 145.2
CHHATA ASCHAURA(CATA) 8:36 8:37 1 148.9
SAHATWAR(STW) 8:42 8:43 1 153.6
REOTI(ROI) 8:54 8:55 1 161.8
DAL CHAPRA(DCP) 8:59 9:00 1 167.1
SURAIMANPUR(SIP) 9:11 9:12 1 173.2
BAKULHA(BKLA) 9:22 9:23 1 180.0
MANJHI(MHT) 9:28 9:29 1 185.6
REVELGANJ GHAT HALT(RVG) 9:34 9:35 1 191.3
GAUTAMSTHAN(GTST) 9:43 9:44 1 193.5
CHHAPRA(CPR) 10:55 Ends 0 202.4