Back DANAPUR - RAGHUNATHPUR MEMU

DANAPUR(DNR) RAGHUNATHPUR(RPR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
DANAPUR(DNR) Starts 9:55 0 0.0
NEORA(NEO) 10:00 10:01 1 5.8
GANDHI HALT(GNHI) 10:06 10:07 1 8.7
SADISOPUR(SDE) 10:11 10:12 1 12.8
PATEL HALT(PATL) 10:16 10:17 1 14.9
BIHTA(BTA) 10:20 10:22 2 17.3
KOELWAR(KWR) 10:31 10:32 1 25.8
KULHARIA(KUA) 10:36 10:38 2 29.4
JAMIRA HALT(JMIR) 10:44 10:45 1 34.8
ARA(ARA) 11:02 11:04 2 39.3
JAGJIVAN HALT(JGWL) 11:08 11:09 1 42.6
KARISATH(KRS) 11:15 11:17 2 49.2
KAURIYA(KYA) 11:22 11:23 1 53.4
SARVODAYA HALT(XSAN) 11:26 11:27 1 55.3
RAMANAND(RNTE) 11:30 11:31 1 56.8
BIHIYA(BEA) 11:48 11:50 2 60.7
BANAHI(BYN) 11:59 12:00 1 66.6
RAGHUNATHPUR(RPR) 13:05 Ends 0 75.2