Back BHAGALPUR - SAHIBGANJ Passenger

BHAGALPUR(BGP) SAHIBGANJ JN(SBG) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BHAGALPUR(BGP) Starts 11:40 0 0.0
SABAUR(SBO) 11:49 11:50 1 7.5
LAILAKH MAMLKHA(LMM) 12:02 12:03 1 14.1
GHOGA(GGA) 12:11 12:12 1 20.2
EKCHARI(EKC) 12:25 12:26 1 25.7
KAHALGAON(CLG) 12:32 12:33 1 30.0
BIKRAM SHILA(BKSL) 12:44 12:45 1 38.0
SHIVANARAYANPUR(SVRP) 12:53 12:54 1 41.4
LAKSHMIPUR BHORANG(LKB) 13:00 13:01 1 44.3
PIRPAINTI(PPT) 13:09 13:10 1 50.3
AMMAPALLI HALT(AMPL) 13:16 13:17 1 54.6
MIRZA CHEUKI(MZC) 13:22 13:23 1 58.8
KARAMTOLA(KRMA) 13:31 13:32 1 64.8
SAHIBGANJ JN(SBG) 14:05 Ends 0 73.9