Back OLD DELHI - SAHARANPUR Passenger (via Shamli)

OLD DELHI(DLI) SAHARANPUR(SRE) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 5:20 0 0.0
DELHI SHAHDARA(DSA) 5:34 5:36 2 6.5
GOKULPUR SABOLI HALT(GPSL) 5:44 5:45 1 10.6
BEHTA HAZIPUR HALT(BHHZ) 5:49 5:50 1 12.4
NOLI(NOLI) 5:55 5:56 1 15.2
NURSRATABAD KHARKHAR(NTG) 6:02 6:03 1 18.7
GOTRA HALT(GTRA) 6:09 6:10 1 22.9
FAKHARPUR HALT(FAP) 6:15 6:16 1 26.2
KHEKRA(KEX) 6:21 6:22 1 29.5
SANHERA HALT(SFA) 6:28 6:29 1 33.2
AHERA HALT(AHQ) 6:34 6:35 1 36.2
BAGPAT ROAD(BPM) 6:40 6:41 1 39.2
SUJRA(SUJR) 6:49 6:50 1 45.5
ALAWALPUR I PUR(AIH) 6:56 6:57 1 49.5
BARKA(BADK) 7:02 7:03 1 52.3
BARAUT(BTU) 7:08 7:09 1 55.0
BAOLI(BAOL) 7:16 7:17 1 59.9
QASIMPUR KHERI(KPKI) 7:23 7:24 1 64.6
BHUDPUR(BDHP) 7:40 7:41 1 68.6
ASRA HALT(ASAR) 7:46 7:47 1 72.1
AILAM(AILM) 7:51 7:52 1 74.6
KANDHLA(KQL) 8:03 8:04 1 80.4
KHANDRAWALI(KZI) 8:13 8:14 1 86.8
GUJRAN BALWA(GLBN) 8:19 8:20 1 89.8
SHAMLI(SMQL) 8:40 8:50 10 94.2
SILAWAR(SLWR) 8:58 8:59 1 101.6
HIND(HIND) 9:04 9:05 1 105.0
HARHAR FATEHPUR(HHP) 9:12 9:13 1 109.1
THANA BHAWAN TN(TBTN) 9:19 9:20 1 113.2
THANA BHAWAN(THBN) 9:24 9:25 1 115.9
NANAUTA(NNX) 9:37 9:38 1 125.8
SONA ARJUNPUR(SNAP) 9:46 9:47 1 132.0
RAMPURMANI HARA(RPMN) 9:54 9:55 1 137.4
BHANKALA HALT(BNQL) 10:02 10:03 1 142.1
MANANI(MNZ) 10:09 10:10 1 147.1
TAPRI JN(TPZ) 10:22 10:23 1 158.1
SAHARANPUR(SRE) 10:50 Ends 0 164.8