Back Durgapur (DGR) Railway Station

Train name (no.) Arrives Departs Stop time M T W T F S S
ANAND VIHAR T - HOWRAH SF Express (12324) 03:40 03:40 - Y N N N Y N N
AMRITSAR - HOWRAH Mail Express (13006) 04:42 04:46 4 mins Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani Exp (via Gaya) (12301) 18:29 18:29 - Y Y Y Y Y Y N
NEW DELHI - HOWRAH Rajdhani Exp (via Gaya) (12302) 07:58 07:58 - Y Y Y Y Y N Y
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani Exp (Via Patna) (12305) 15:50 15:50 - N N N N N N Y
NEW DELHI - HOWRAH Rajdhani Exp (Via Patna) (12306) 10:16 10:16 - N N N N N Y N
HOWRAH - RANCHI Shatabdi Express (12019) 07:48 07:50 2 mins Y Y Y Y Y Y N
RANCHI - HOWRAH Shatabdi Express (12020) 19:14 19:16 2 mins Y Y Y Y Y Y N
SEALDAH - NEW DELHI AC Duronto Express (12259) 20:27 20:27 - Y N Y Y N N Y
NEW DELHI - SEALDAH AC Duronto Express (12260) 10:26 10:26 - N Y Y N Y Y N
JHANSI - KOLKATA Pratham Swatantrata Sangram Exp (11106) 17:53 17:53 - N N N N N Y N
HOWRAH - NEW DELHI Duronto Express (12273) 10:25 10:25 - Y N N N Y N N
KOLKATA SHALIMAR - PATNA Duronto Express (22213) 00:37 00:37 - N Y N Y N Y N
PATNA - KOLKATA SHALIMAR Duronto Express (22214) 02:34 02:34 - N N Y N Y N Y
NEW DELHI - HOWRAH Duronto Express (12274) 08:18 08:18 - N N Y N N N Y
HOWRAH - RAXAUL Express (13043) 02:02 02:04 2 mins N N N Y N Y N
RAXAUL - HOWRAH Express (13044) 08:57 08:59 2 mins N N N N Y N Y
HOWRAH - AMRITSAR Express (13049) 17:17 17:19 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BALLIA - KOLKATA SEALDAH Express (13106) 23:10 23:12 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
SEALDAH - ANAND VIHAR West Bengal Sampark Kranti Exp (12329) 15:29 15:31 2 mins N Y N N N N N
ANAND VIHAR - SEALDAH West Bengal Sampark Kranti Exp (12330) 14:27 14:29 2 mins N N N Y N N N
KOLKATA - GHAZIPUR CITY Express (13121) 22:17 22:19 2 mins N N N N N N Y
GHAZIPUR CITY - KOLKATA Express (13122) 02:31 02:33 2 mins N Y N N N N N
KOLKATA - PATNA Express (13131) 23:01 23:03 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
PATNA - KOLKATA Express (13132) 03:31 03:35 4 mins Y Y Y Y Y Y Y
JAYNAGAR - KOLKATA Weekly Express (13136) 23:25 23:27 2 mins N N N N N N Y
KOLKATA - AZAMGARH Weekly Express (13137) 14:55 14:57 2 mins Y N N N N N N
AZAMGARH - KOLKATA Weekly Express (13138) 23:25 23:27 2 mins N Y N N N N N
SITAMARHI - KOLKATA Mithilanchal Express (13156) 23:25 23:27 2 mins Y N N N Y N N
KOLKATA - JAYNAGAR Weekly Express (13135) 00:15 00:17 2 mins N N N N N N Y
KOLKATA - SITAMARHI Express (13165) 01:00 01:02 2 mins N N N N N N Y
SITAMARHI - KOLKATA Express (13166) 08:58 09:00 2 mins Y N N N N N N
KOLKATA - AGRA CANTT Weekly Express (13167) 14:17 14:17 - N N N Y N N N
AGRA CANTT - KOLKATA Express (13168) 05:58 05:58 - N N N N N N Y
KOLKATA SEALDAH - JAYNAGAR Ganga Sagar Exp (13185) 21:27 21:32 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
JAYNAGAR - KOLKATA SEALDAH Ganga Sagar Exp (13186) 02:22 02:24 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
SEALDAH - JAMMU TAWI Humsafar Express (22317) 15:30 15:30 - Y N N N N N N
JAMMU TAWI - SEALDAH Humsafar Express (22318) 15:02 15:02 - N N N Y N N N
DIGHA - MALDA TOWN Express (13417) 08:39 08:59 20 mins N N N N Y N N
MALDA TOWN - DIGHA Express (13418) 13:35 13:55 20 mins N N N Y N N N
KOLKATA - PATNA Garib Rath Express (12359) 22:12 22:14 2 mins N Y N Y N Y N
PATNA - KOLKATA Garib Rath Express (12360) 02:30 02:32 2 mins Y N N Y N Y N
KOLKATA - GORAKHPUR Purvanchal Express (15049) 17:41 17:43 2 mins N N Y N N N Y
GORAKHPUR - KOLKATA Purvanchal Express (15050) 00:47 00:49 2 mins N N N Y N N Y
KOLKATA - GORAKHPUR Purvanchal Exp (via Narkatiaganj) (15051) 17:41 17:43 2 mins N N N N Y N N
GORAKHPUR - KOLKATA Purvanchal Exp (via Narkatiaganj) (15052) 00:47 00:49 2 mins N N N N Y N N
HOWRAH - PATNA Jan Shatabdi Exp (12023) 15:58 16:00 2 mins Y Y Y Y Y Y N
PATNA - HOWRAH Jan Shatabdi Express (12024) 11:17 11:19 2 mins Y Y Y Y Y Y N
KOLKATA - DARBHANGA Maithili Express (15233) 13:18 13:20 2 mins Y N N Y N N N
DARBHANGA - KOLKATA CHITPUR Maithili Exp (15234) 00:03 00:05 2 mins Y N N Y N N N
HOWRAH - DARBHANGA Express (15235) 13:18 13:20 2 mins N N N N N Y N
DARBHANGA - HOWRAH Express (15236) 00:06 00:08 2 mins N N N N N Y N
HOWRAH - MUZAFFARPUR JanSadharan Exp (UnReserved) (15271) 13:18 13:20 2 mins N N Y N N N N
MUZAFFARPUR - HOWRAH JanSadharan Express (UnReserved) (15272) 00:03 00:05 2 mins N N Y N N N N
HOWRAH - DELHI ANAND VIHAR T Yuva Express (12249) 20:25 20:25 - N N N N N Y N
DELHI ANAND VIHAR T - HOWRAH Yuva Express (12250) 10:28 10:28 - Y N N N N N N
PURI - KAMAKHYA Express (15639) 02:50 03:15 25 mins N N Y N N N N
KAMAKHYA - PURI Express (15640) 13:35 13:55 20 mins Y N N N N N N
JHAJHA - DIBRUGARH Weekly Express (15941) 02:55 03:15 20 mins N N N N N Y N
DIBRUGARH - JHAJHA Weekly Express (15942) 13:35 13:55 20 mins N N N N Y N N
HOWRAH - GWALIOR Chambal SF Express (12175) 19:52 19:54 2 mins N Y Y N N N Y
GWALIOR - HOWRAH Chambal SF Express (12176) 04:25 04:27 2 mins N N Y N Y N Y
HOWRAH - MATHURA Chambal SF Express (12177) 19:52 19:54 2 mins N N N N Y N N
MATHURA - HOWRAH Chambal SF Express (12178) 04:23 04:25 2 mins N Y N N N N N
YESVANTPUR - BHAGALPUR Anga SF Express (12253) 00:59 00:59 - Y N N N N N N
BHAGALPUR - YESVANTPUR Anga SF Express (12254) 20:40 20:40 - N N Y N N N N
HOWRAH - NEW DELHI Poorva SF Exp (via Patna) (12303) 10:01 10:03 2 mins Y Y N N Y Y N
JODHPUR - HOWRAH SF Express (12308) 01:27 01:27 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - KALKA Kalka Mail (12311) 21:43 21:45 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
UDAIPUR - KOLKATA Ananya SF Express (12316) 12:35 12:35 - N Y N N N N N
KOLKATA - AMRITSAR Akal Takht SF Exp (12317) 09:57 09:57 - N N Y N N N Y
AMRITSAR - KOLKATA CHITPUR Akal Takht SF Exp (12318) 12:47 12:47 - N N Y N N Y N
HOWRAH - MUMBAI CSMT SF Mail (via Gaya) (12321) 00:02 00:04 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA - NANGAL DAM Gurumukhi SF Express (12325) 09:57 09:57 - N N N Y N N N
NANGAL DAM - KOLKATA Gurumukhi SF Express (12326) 12:35 12:35 - N N N N N N Y
HOWRAH - ALLAHABAD CITY Vibhuti SF Express (12333) 22:03 22:05 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
ALLAHABAD CITY - HOWRAH Vibhuti SF Express (12334) 04:54 04:56 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - DHANBAD Coalfield SF Express (12339) 19:24 19:26 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
DHANBAD - HOWRAH Coalfield SF Express (12340) 07:50 07:52 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - ASANSOL Agnibina SF Express (12341) 20:22 20:24 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - HOWRAH Agnibina SF Express (12342) 06:12 06:14 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - RAJENDRA NAGAR PATNA SF Express (12351) 22:38 22:40 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
RAJENDRA NAGAR PATNA - HOWRAH SF Express (12352) 04:11 04:13 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - LAL KUAN Weekly SF Express (12353) 10:15 10:17 2 mins N N N N Y N N
LAL KUAN - HOWRAH Weekly SF Express (12354) 16:14 16:16 2 mins N N N N N N Y
JAISALMER - HOWRAH SF Express (12372) 13:47 13:49 2 mins N N N N Y N N
HOWRAH - NEW DELHI Poorva SF Exp (via Gaya) (12381) 10:15 10:17 2 mins N N Y Y N N Y
NEW DELHI - HOWRAH Poorva SF Exp (via Gaya) (12382) 14:11 14:13 2 mins N Y Y N N Y N
HOWRAH - JAISALMER SF Express (12371) 10:15 10:17 2 mins Y N N N N N N
BIKANER - KOLKATA Pratap SF Express (12495) 10:44 10:46 2 mins N N N N Y N N
KOLKATA - BIKANER Pratap SF Express (12496) 01:00 01:02 2 mins N N N N N Y N
KAMAKHYA - YESVANTPUR AC SF Express (12552) 07:40 08:00 20 mins N N N Y N N N
HOWRAH - GANDHIDHAM Garbha SF Express (12938) 00:58 00:58 - N Y N N N N N
GANDHIDHAM - HOWRAH Garbha SF Express (12937) 10:47 10:47 - Y N N N N N N
BIKANER - HOWRAH Link SF Express (22308) 01:27 01:27 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - SIURI Hool SF Express (22321) 09:24 09:25 1 min Y Y Y Y Y Y Y
SIURI - HOWRAH Hool SF Express (22322) 15:04 15:05 1 min Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA - GHAZIPUR CITY Shabd Bhedi SF Exp (22323) 01:00 01:02 2 mins N N N N Y N N
GHAZIPUR CITY - KOLKATA Shabd Bhedi SF Exp (22324) 10:44 10:46 2 mins N N N N N Y N
HOWRAH - DHANBAD Black Diamond SF Exp (22387) 08:57 08:59 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
DHANBAD - HOWRAH Black Diamond SF Exp (22388) 18:21 18:23 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
TAMBARAM - SILGHAT TOWN Express (15629) 08:39 08:59 20 mins N N Y N N N N
RAXAUL - HOWRAH Mithila Express (13022) 00:28 00:32 4 mins Y Y Y Y Y Y Y
MGR CHENNAI CENTRAL - NEW JALPAIGURI SF Express (22611) 17:25 17:45 20 mins N N N Y N N N
NEW JALPAIGURI - MGR CHENNAI CENTRAL SF Express (22612) 07:40 08:00 20 mins N N N N N Y N
AHMEDABAD - KOLKATA Express (19413) 12:28 12:30 2 mins N N N N Y N N
RANCHI - KAMAKHYA Express (15661) 02:50 03:10 20 mins N N N Y N N N
KOLKATA SEALDAH - ASANSOL SF Intercity Exp (12383) 20:02 20:03 1 min Y Y Y Y Y Y N
ASANSOL - KOLKATA SEALDAH SF Intercity Exp (12384) 07:25 07:26 1 min Y Y Y Y Y Y N
KOLKATA - AHMEDABAD Express (19414) 15:29 15:31 2 mins N N N N N Y N
YESVANTPUR - KAMAKHYA AC SF Express (12551) 18:43 19:03 20 mins N N N N N N Y
KOLKATA - UDAIPUR CITY Ananya SF Express (12315) 15:30 15:30 - N N N Y N N N
KOLKATA - SITAMARHI Mithilanchal Express (13155) 00:15 00:17 2 mins Y N N N Y N N
MALDA TOWN - SURAT Express (13425) 17:25 17:45 20 mins N N N N N Y N
SURAT - MALDA TOWN Express (13426) 00:25 00:45 20 mins N N Y N N N N
HOWRAH - DEHRADUN Upsana SF Express (12327) 14:58 14:58 - N Y N N Y N N
DEHRADUN - HOWRAH Upsana SF Express (12328) 00:33 00:33 - Y N N N Y N N
KOLKATA - JHANSI Pratham Swatantrata Sangram Exp (11105) 11:01 11:01 - N N N N N N Y
BHOPAL - HOWRAH Weekly Express (Start 07 Aug) (13026) 12:28 12:30 2 mins N N N Y N N N
HOWRAH - BHOPAL Weekly Express (13025) 14:37 14:39 2 mins Y N N N N N N
KOLKATA SEALDAH - AMRITSAR Jallianwalabagh SF Exp (12379) 15:29 15:31 2 mins N N N N Y N N
AMRITSAR - KOLKATA SEALDAH Jallianwalabagh SF Exp (12380) 14:22 14:24 2 mins Y N N N N N N
HOWRAH - RAMPUR HAT Mayurakshi Fast Passenger (53045) 19:13 19:15 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
RAMPUR HAT - HOWRAH Mayurakshi Fast Passenger (53046) 08:20 08:22 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA - JASIDIH Passenger (53139) 02:15 02:17 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
JASIDIH - KOLKATA Passenger (53140) 10:00 10:02 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA CHITPUR - AMRITSAR Durgiana SF Exp (12357) 14:19 14:19 - N Y N N N Y N
AMRITSAR - KOLKATA Durgiana SF Express (12358) 09:04 09:04 - N Y N N Y N N
AMRITSAR - HOWRAH Express (13050) 11:48 11:52 4 mins Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - AMRITSAR Mail Express (13005) 21:13 21:16 3 mins Y Y Y Y Y Y Y
BARDDHAMAN - HATIA MEMU (63503) 07:43 07:45 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
HATIA - BARDDHAMAN MEMU (63504) 18:55 18:57 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BARDDHAMAN - ASANSOL MEMU (63505) 04:58 05:00 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - BARDDHAMAN MEMU (63506) 05:36 05:38 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BARDDHAMAN - ASANSOL MEMU (63507) 06:16 06:17 1 min Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - BARDDHAMAN MEMU (63508) 06:27 06:29 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BARDDHAMAN - ASANSOL MEMU (63509) 08:28 08:30 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - BARDDHAMAN MEMU (63510) 07:01 07:02 1 min Y Y Y Y Y Y Y
BARDDHAMAN - ASANSOL MEMU (63511) 09:40 09:42 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - BARDDHAMAN MEMU (63512) 08:29 08:31 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BARDDHAMAN - ASANSOL MEMU (63513) 10:48 10:50 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - BARDDHAMAN MEMU (63514) 09:41 09:43 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BARDDHAMAN - ASANSOL MEMU (63515) 13:03 13:05 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - BARDDHAMAN MEMU (63516) 11:02 11:04 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BARDDHAMAN - ASANSOL MEMU (63517) 14:13 14:16 3 mins Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - BARDDHAMAN MEMU (63518) 13:21 13:23 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BARDDHAMAN - ASANSOL MEMU (63519) 16:18 16:20 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - BARDDHAMAN MEMU (63520) 14:46 14:49 3 mins Y Y Y Y Y Y Y
BARDDHAMAN - ASANSOL MEMU (63521) 17:05 17:07 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - BARDDHAMAN MEMU (63522) 16:58 17:00 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BARDDHAMAN - ASANSOL MEMU (63523) 18:22 18:23 1 min Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - BARDDHAMAN MEMU (63524) 17:37 17:39 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
BARDDHAMAN - ASANSOL MEMU (63525) 21:02 21:04 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - BARDDHAMAN MEMU (63526) 22:34 22:39 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
DURGAPUR - ASANSOL MEMU (63527) START 22:25 - Y Y Y Y Y Y Y
ASANSOL - DURGAPUR MEMU (63528) 21:10 ENDS - Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA - GORAKHPUR Purvanchal Express (15047) 17:38 17:43 5 mins Y Y N Y N Y N
GORAKHPUR - KOLKATA Purvanchal Express (15048) 00:47 00:49 2 mins Y Y Y N N Y N
MUMBAI CSMT - HOWRAH SF Mail (via Gaya) (12322) 09:10 09:14 4 mins Y Y Y Y Y Y Y
AJMER - SEALDAH SF Express (12988) 12:46 12:48 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MADAR - KOLKATA Weekly Express (19608) 12:59 13:01 2 mins N N Y N N N N
SEALDAH - AJMER SF Express (12987) 01:11 01:13 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - DEHRADUN Doon Express (13009) 23:27 23:29 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - KATHGODAM Bagh Express (13019) 00:27 00:29 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
KATHGODAM - HOWRAH Bagh Express (13020) 09:29 09:31 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - ANAND VIHAR T SF Express (12323) 20:45 20:45 - N Y N N Y N N
SILGHAT TOWN - TAMBARAM Nagaon Express (15630) 09:18 09:38 20 mins N N N N N Y N
KAMAKHYA - RANCHI Express (15662) 07:45 08:05 20 mins N N Y N N N N
DEHRADUN - HOWRAH Doon Express (13010) 03:07 03:09 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
GUWAHATI - MGR CHENNAI CENTRAL Special (Start 24 July) (06337) 18:05 18:40 35 mins N N N Y N N N
MGR CHENNAI CENTRAL - GUWAHATI Special (06338) 17:25 17:45 20 mins N Y N N N N N
KOLKATA - AGRA CANTT SF Weekly Express (12319) 15:29 15:31 2 mins N N Y N N N N
AGRA CANTT - KOLKATA SF Weekly Express (12320) 14:22 14:24 2 mins N N N N Y N N
KALKA - HOWRAH Kalka Mail (12312) 05:06 05:10 4 mins Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - JODHPUR SF Express (12307) 01:33 01:33 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - SHRI GANGANAGAR Udyan Abha Toofan Exp (13007) 12:33 12:35 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
TAMBARAM - DIBRUGARH Weekly Express (15929) 08:39 08:59 20 mins N N N N N Y N
DIBRUGARH - TAMBARAM Weekly Express (15930) 09:18 09:38 20 mins N Y N N N N N
KOLKATA SEALDAH - BALLIA Express (13105) 16:33 16:35 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MUZAFFARPUR - KOLKATA Tirhut Express (13158) 23:25 23:27 2 mins N N Y N N N N
KOLKATA - MUZAFFARPUR Tirhut Express (13157) 00:15 00:17 2 mins N N Y N N N N
SEALDAH - SITAMARHI Express (13123) 09:58 10:00 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
SHRI GANGANAGAR - HOWRAH Udyan Abha Toofan Exp (13008) 15:49 15:51 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - MOKAMEH Fast Passenger (53049) 02:36 02:41 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
MOKAMEH - HOWRAH Fast Passenger (53050) 21:48 21:53 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - RAXAUL Mithila Express (13021) 19:04 19:09 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - INDORE Shipra SF Express (22912) 19:52 19:54 2 mins Y N N Y N Y N
INDORE - HOWRAH Shipra SF Express (22911) 04:25 04:27 2 mins Y N N Y N Y N
HOWRAH - HARIDWAR Kumbha SF Express (12369) 14:58 14:58 - Y N Y Y N Y Y
HARIDWAR - HOWRAH Kumbha SF Express (12370) 00:33 00:33 - N Y Y Y N Y Y
NEW DELHI - KOLKATA SEALDAH Rajdhani Express (12314) 07:39 07:41 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA SEALDAH - NEW DELHI Rajdhani Express (12313) 18:48 18:50 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA CHITPUR - JAMMU TAWI Express (13151) 14:25 14:27 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - KOLKATA CHITPUR Express (13152) 12:31 12:33 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
SITAMARHI - SEALDAH Express (13124) 22:55 23:00 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH - KANYAKUMARI Vivek Express (15906) 07:40 08:00 20 mins Y N N N N N N
KANYAKUMARI - DIBRUGARH Vivek Express (15905) 00:25 00:45 20 mins N N N N N N Y
HOWRAH - JAMMU TAWI Himgiri SF Express (12331) 01:48 01:48 - N N Y N N Y Y
JAMMU TAWI - HOWRAH Himgiri SF Express (12332) 08:54 08:54 - N Y Y N N Y N
KOLKATA - MADAR Weekly Express (19607) 14:55 14:57 2 mins N N N Y N N N
HOWRAH - JABALPUR Shaktipunj Express (11448) 15:13 15:15 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
JABALPUR - HOWRAH Shaktipunj Express (11447) 01:30 01:32 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - HOWRAH Poorva SF Exp (via Patna) (12304) 14:06 14:08 2 mins Y N N Y Y N Y