Back KATIHAR - TEJNARAYANPUR DEMU

KATIHAR JN(KIR) TEJNARAYANPUR(TNPR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KATIHAR JN(KIR) Starts 6:30 0 0.0
MANSHAHI(MNS) 6:44 6:45 1 8.7
KUMARIPUR HALT(KRMP) 6:51 6:52 1 13.3
MAHIYARPUR(MHPR) 6:58 6:59 1 16.1
BAGHMARA HALT(BHMA) 7:09 7:10 1 21.5
MANIHARI(MHI) 7:20 7:25 5 24.1
KANTAKOSH HALT(KTKS) 7:36 7:37 1 30.0
TEJNARAYANPUR(TNPR) 8:00 Ends 0 34.0