Back SITAMARHI - RAXUAL DEMU

SITAMARHI JN(SMI) RAXAUL JN(RXL) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SITAMARHI JN(SMI) Starts 13:55 0 0.0
TAPASWINARAYAN NAGAR HALT(TNNH) 14:02 14:03 1 5.8
RIGA(RIGA) 14:06 14:08 2 9.3
MOHINI MANDAL(H(MMDL) 14:15 14:16 1 14.7
DHANG(DAG) 14:20 14:22 2 20.6
BAIRGANIA(BGU) 14:31 14:33 2 29.1
GURHANWA(GRNA) 14:43 14:44 1 34.1
KUNDWA CHAINPUR(KWC) 14:51 14:53 2 39.0
RAMRUPNAGAR(RRNH) 14:58 14:59 1 41.7
GHORASAHAN(GRH) 15:04 15:06 2 47.0
JAIMURTINAGAR F(JMM) 15:15 15:16 1 52.9
CHAURADANO(CAO) 15:21 15:23 2 58.7
PACHPOKHARIA(PPK) 15:32 15:33 1 64.1
ADAPUR(ADX) 15:40 15:42 2 70.3
NAKARDEI(NKU) 15:51 15:52 1 76.5
RAXAUL JN(RXL) 16:20 Ends 0 82.5