Back OLD DELHI - KURUKSHETRA DEMU

OLD DELHI(DLI) KURUKSHETRA JN(KKDE) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 16:45 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 16:57 16:58 1 2.7
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 17:02 17:03 1 4.5
DAYA BASTI(DBSI) 17:07 17:08 1 5.6
SHAKURBASTI(SSB) 17:16 17:18 2 10.3
MANGOLPURI(MGLP) 17:25 17:26 1 13.9
NANGLOI(NNO) 17:31 17:32 1 17.2
MUNDKA(MQC) 17:36 17:37 1 20.0
GHEVRA(GHE) 17:42 17:43 1 23.0
BAHADURGARH(BGZ) 17:49 17:50 1 29.7
ASAUDAH(ASE) 17:58 17:59 1 37.7
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 18:05 18:06 1 42.9
SAMPLA(SPZ) 18:11 18:12 1 47.6
ISMAILA HARYANA(ISM) 18:17 18:18 1 51.3
KHARAWAR(KRZ) 18:25 18:26 1 58.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 18:32 18:33 1 63.8
ROHTAK JN(ROK) 18:48 18:50 2 69.9
SAMAR GOPALPUR(SMF) 18:59 19:00 1 79.9
KARAINTHI(KHV) 19:07 19:08 1 86.8
LAKHAN MAJRA(LNMA) 19:12 19:13 1 90.2
KILA ZAFARGARH(KZH) 19:19 19:20 1 95.9
JULANA(JNA) 19:26 19:27 1 101.5
JAI JAI WANTI(JJT) 19:33 19:34 1 107.4
KINANA(KIU) 19:40 19:41 1 114.7
BISHANPUR HARYANA(BSPH) 19:47 19:48 1 119.9
JIND JN(JIND) 20:05 20:10 5 127.0
BARSOLA(BZO) 20:18 20:19 1 135.1
UCHANA(UCA) 20:31 20:32 1 145.7
GHASO(GSO) 20:40 20:41 1 153.6
NARWANA JN(NRW) 20:54 20:56 2 160.9
GURTHURI(GRZ) 21:05 21:06 1 169.0
KALAYAT(KIY) 21:16 21:17 1 177.4
SAJUMA(SJM) 21:27 21:28 1 185.8
QUATABPUR(QTP) 21:36 21:37 1 192.0
KAITHAL(KLE) 21:45 21:46 1 198.1
NEW KAITHAL HALT(NKLE) 21:50 21:51 1 200.8
GEONG(GXG) 21:58 21:59 1 205.5
TEEK(TIK) 22:07 22:08 1 212.1
PEHOWA ROAD(PHWR) 22:29 22:30 1 221.9
PABNAWA JASMAHINDER HALT(PBJM) 22:36 22:37 1 226.2
PINDARSI(PDS) 22:43 22:44 1 230.9
THANESAR CITY(TNDE) 22:57 22:58 1 243.7
KURUKSHETRA JN(KKDE) 23:15 Ends 0 247.0