Back OLD DELHI - KURUKSHETRA DEMU

OLD DELHI(DLI) KURUKSHETRA JN(KKDE) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 16:35 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 16:47 16:48 1 2.7
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 16:52 16:53 1 4.5
DAYA BASTI(DBSI) 16:57 16:58 1 5.6
SHAKURBASTI(SSB) 17:11 17:13 2 10.3
MANGOLPURI(MGLP) 17:19 17:20 1 13.9
NANGLOI(NNO) 17:25 17:26 1 17.2
MUNDKA(MQC) 17:31 17:32 1 20.0
GHEVRA(GHE) 17:37 17:38 1 23.0
BAHADURGARH(BGZ) 17:45 17:46 1 29.7
ASAUDAH(ASE) 17:56 17:57 1 37.7
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 18:02 18:03 1 42.9
SAMPLA(SPZ) 18:08 18:09 1 47.6
ISMAILA HARYANA(ISM) 18:15 18:16 1 51.3
KHARAWAR(KRZ) 18:23 18:24 1 58.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 18:31 18:32 1 63.8
ROHTAK JN(ROK) 18:48 18:50 2 69.9
SAMAR GOPALPUR(SMF) 19:01 19:02 1 79.9
KARAINTHI(KHV) 19:09 19:10 1 86.8
KILA ZAFARGARH(KZH) 19:24 19:25 1 95.9
JULANA(JNA) 19:32 19:33 1 101.5
JAI JAI WANTI(JJT) 19:40 19:41 1 107.4
KINANA(KIU) 19:49 19:50 1 114.7
BISHANPUR HARYANA(BSPH) 19:57 19:58 1 119.9
JIND JN(JIND) 20:10 20:40 30 127.0
BARSOLA(BZO) 20:47 20:48 1 135.1
UCHANA(UCA) 20:59 21:00 1 145.7
GHASO(GSO) 21:07 21:08 1 153.6
NARWANA JN(NRW) 21:20 21:22 2 160.9
GURTHURI(GRZ) 21:30 21:31 1 169.0
KALAYAT(KIY) 21:39 21:40 1 177.7
SAJUMA(SJM) 21:49 21:50 1 185.6
QUATABPUR(QTP) 21:57 21:58 1 191.9
KAITHAL(KLE) 22:04 22:06 2 198.1
GEONG(GXG) 22:18 22:19 1 205.5
TEEK(TIK) 22:26 22:27 1 212.1
PEHOWA ROAD(PHWR) 22:37 22:38 1 221.9
PABNAWA JASMAHINDER HALT(PBJM) 22:43 22:44 1 225.1
PINDARSI(PDS) 22:49 22:50 1 230.9
THANESAR CITY(TNDE) 23:03 23:04 1 243.7
KURUKSHETRA JN(KKDE) 23:20 Ends 0 247.1