Back OLD DELHI - ROHTAK DEMU

OLD DELHI(DLI) ROHTAK JN(ROK) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 20:20 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 20:33 20:34 1 2.7
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 20:39 20:40 1 4.5
DAYA BASTI(DBSI) 20:44 20:45 1 5.6
SHAKURBASTI(SSB) 20:53 20:55 2 10.3
MANGOLPURI(MGLP) 21:02 21:03 1 13.9
NANGLOI(NNO) 21:08 21:09 1 17.2
MUNDKA(MQC) 21:13 21:14 1 20.0
GHEVRA(GHE) 21:18 21:19 1 23.0
BAHADURGARH(BGZ) 21:26 21:27 1 29.7
ASAUDAH(ASE) 21:35 21:36 1 37.7
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 21:42 21:43 1 42.9
SAMPLA(SPZ) 21:48 21:49 1 47.6
ISMAILA HARYANA(ISM) 21:54 21:55 1 51.3
KHARAWAR(KRZ) 22:02 22:03 1 58.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 22:09 22:10 1 63.8
ROHTAK JN(ROK) 22:30 Ends 0 69.9