Back HANSDIHA - BHAGALPUR DEMU

HANSDIHA(HSDA) BHAGALPUR(BGP) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HANSDIHA(HSDA) Starts 22:00 0 0.0
KUMRADOL(KADL) 22:11 22:12 1 6.0
DANRE(DANE) 22:23 22:24 1 13.0
PANDETOLA(PETA) 22:28 22:29 1 15.0
MANDAR HILL(MDLE) 22:44 22:45 1 23.0
MANDAR VIDYAPITH HALT(MDVB) 22:58 22:59 1 29.0
PANJWARA ROAD(PJLE) 23:07 23:08 1 33.0
BARAHAT JN(BHLE) 23:16 23:17 1 36.0
PUNSIA(PNSA) 23:26 23:27 1 40.0
PIPRADIH(PPDI) 23:36 23:37 1 45.0
DHAUNI(DWLE) 23:42 23:43 1 47.0
BELA HALT(BELT) 23:51 23:52 1 51.0
SANJHA(SJJ) 23:58 23:59 1 53.0
TIKANI(TKLE) 00:08 00:09 1 58.0
JAGDISHPUR(JDPT) 00:14 00:15 1 60.0
HATPURAINI(HPLE) 00:20 00:21 1 61.0
GANI DHAM HALT(GIF) 00:26 00:27 1 62.0
KOLLIKHUTAHA(KKTA) 00:35 00:36 1 65.0
BHAGALPUR(BGP) 01:00 Ends 0 72.0