Back HANSDIHA - BHAGALPUR DEMU

HANSDIHA(HSDA) BHAGALPUR(BGP) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HANSDIHA(HSDA) Starts 15:30 0 0.0
KUMRADOL(KADL) 15:39 15:40 1 6.0
DANRE(DANE) 15:52 15:53 1 13.0
PANDETOLA(PETA) 15:56 15:57 1 15.0
MANDAR HILL(MDLE) 16:10 16:12 2 23.0
MANDAR VIDYAPITH HALT(MDVB) 16:20 16:21 1 29.0
PANJWARA ROAD(PJLE) 16:29 16:30 1 33.0
BARAHAT JN(BHLE) 16:38 16:39 1 36.0
PUNSIA(PNSA) 16:48 16:49 1 40.0
PIPRADIH(PPDI) 16:58 16:59 1 45.0
DHAUNI(DWLE) 17:04 17:05 1 47.0
BELA HALT(BELT) 17:13 17:14 1 51.0
SANJHA(SJJ) 17:20 17:21 1 53.0
TIKANI(TKLE) 17:29 17:30 1 58.0
JAGDISHPUR(JDPT) 17:35 17:36 1 60.0
HATPURAINI(HPLE) 17:42 17:43 1 61.0
GANI DHAM HALT(GIF) 17:48 17:49 1 62.0
KOLLIKHUTAHA(KKTA) 17:57 17:58 1 65.0
BHAGALPUR(BGP) 18:15 Ends 0 72.0