Back HANSDIHA - BHAGALPUR DEMU

HANSDIHA(HSDA) BHAGALPUR(BGP) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HANSDIHA(HSDA) Starts 10:40 0 0.0
KUMRADOL(KADL) 10:49 10:50 1 6.0
PANDETOLA(PETA) 11:06 11:07 1 15.0
MANDAR HILL(MDLE) 11:25 11:30 5 23.0
BARAHAT JN(BHLE) 11:56 11:57 1 36.0
PUNSIA(PNSA) 12:05 12:06 1 40.0
PIPRADIH(PPDI) 12:15 12:16 1 45.0
DHAUNI(DWLE) 12:21 12:22 1 47.0
BELA HALT(BELT) 12:30 12:31 1 51.0
SANJHA(SJJ) 12:37 12:38 1 53.0
TIKANI(TKLE) 12:47 12:48 1 58.0
JAGDISHPUR(JDPT) 12:53 12:54 1 60.0
HATPURAINI(HPLE) 13:01 13:02 1 61.0
GANI DHAM HALT(GIF) 13:06 13:07 1 62.0
KOLLIKHUTAHA(KKTA) 13:14 13:15 1 65.0
BHAGALPUR(BGP) 13:35 Ends 0 72.0