Back SAHIBGANJ - JAMALPUR DEMU

SAHIBGANJ JN(SBG) JAMALPUR JN(JMP) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAHIBGANJ JN(SBG) Starts 7:05 0 0.0
KARAMTOLA(KRMA) 7:15 7:16 1 9.0
MIRZA CHEUKI(MZC) 7:24 7:25 1 15.0
AMMAPALLI HALT(AMPL) 7:30 7:31 1 19.0
PIRPAINTI(PPT) 7:37 7:38 1 24.0
LAKSHMIPUR BHORANG(LKB) 7:45 7:46 1 28.0
SHIVANARAYANPUR(SVRP) 7:53 7:54 1 33.0
BIKRAM SHILA(BKSL) 8:02 8:03 1 38.0
KAHALGAON(CLG) 8:14 8:15 1 44.0
EKCHARI(EKC) 8:21 8:22 1 49.0
GHOGA(GGA) 8:30 8:31 1 54.0
LAILAKH MAMLKHA(LMM) 8:39 8:40 1 60.0
SABAUR(SBO) 8:52 8:53 1 67.0
BHAGALPUR(BGP) 9:10 9:59 49 75.0
NATHNAGAR(NAT) 10:06 10:07 1 79.0
MURARPUR(MPY) 10:14 10:15 1 84.0
CHHIT MAKHANPUR(CTMP) 10:18 10:19 1 85.0
AKBARNAGAR(AKN) 10:24 10:25 1 89.0
MAHESHI(MVV) 10:30 10:31 1 93.0
ABJUGANJ(AJUG) 10:36 10:37 1 97.0
SULTANGANJ(SGG) 10:41 10:42 1 99.0
KAMARGANJ(KMGH) 10:51 10:52 1 104.0
GANGANI(GNNA) 10:56 10:57 1 106.0
KHARIAPIPRA HALT(KAPP) 11:01 11:02 1 109.0
GHORGHAT(GOG) 11:07 11:08 1 110.0
KALYANPUR ROAD(KPRD) 11:12 11:13 1 112.0
BARIARPUR(BUP) 11:21 11:22 1 117.0
RISHIKUND(RIKD) 11:26 11:27 1 119.0
RATANPUR(RPUR) 11:31 11:32 1 121.0
PATAM HALT(PATM) 11:36 11:37 1 123.0
JAMALPUR JN(JMP) 11:55 Ends 0 128.0