Back OLD DELHI - ROHTAK MEMU

OLD DELHI(DLI) ROHTAK JN(ROK) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 18:35 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 18:47 18:48 1 2.7
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 18:52 18:53 1 4.5
DAYA BASTI(DBSI) 18:57 18:58 1 5.6
SHAKURBASTI(SSB) 19:14 19:15 1 10.3
MANGOLPURI(MGLP) 19:21 19:22 1 13.9
NANGLOI(NNO) 19:28 19:29 1 17.2
MUNDKA(MQC) 19:35 19:36 1 20.0
GHEVRA(GHE) 19:41 19:42 1 23.0
BAHADURGARH(BGZ) 19:49 19:50 1 29.7
ASAUDAH(ASE) 19:59 20:00 1 37.7
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 20:05 20:06 1 42.9
SAMPLA(SPZ) 20:13 20:14 1 47.6
ISMAILA HARYANA(ISM) 20:20 20:21 1 51.3
KHARAWAR(KRZ) 20:30 20:31 1 58.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 20:36 20:37 1 63.8
ROHTAK JN(ROK) 20:55 Ends 0 69.9