Back OLD DELHI - ROHTAK MEMU

OLD DELHI(DLI) ROHTAK JN(ROK) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 18:35 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 18:47 18:48 1 2.7
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 18:52 18:53 1 4.5
DAYA BASTI(DBSI) 18:57 18:58 1 5.6
SHAKURBASTI(SSB) 19:14 19:15 1 10.3
MANGOLPURI(MGLP) 19:22 19:23 1 13.9
NANGLOI(NNO) 19:28 19:29 1 17.2
MUNDKA(MQC) 19:33 19:34 1 20.0
GHEVRA(GHE) 19:38 19:39 1 23.0
BAHADURGARH(BGZ) 19:46 19:47 1 29.7
ASAUDAH(ASE) 19:55 19:56 1 37.7
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 20:02 20:03 1 42.9
SAMPLA(SPZ) 20:08 20:09 1 47.6
ISMAILA HARYANA(ISM) 20:14 20:15 1 51.3
KHARAWAR(KRZ) 20:22 20:23 1 58.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 20:29 20:30 1 63.8
ROHTAK JN(ROK) 20:55 Ends 0 69.9