Back OLD DELHI - ROHTAK MEMU

OLD DELHI(DLI) ROHTAK JN(ROK) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 10:10 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 10:24 10:25 1 2.7
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 10:29 10:30 1 4.5
DAYA BASTI(DBSI) 10:34 10:35 1 5.6
SHAKURBASTI(SSB) 10:46 10:48 2 10.3
MANGOLPURI(MGLP) 10:55 10:56 1 13.9
NANGLOI(NNO) 11:01 11:02 1 17.2
MUNDKA(MQC) 11:06 11:07 1 20.0
GHEVRA(GHE) 11:11 11:12 1 23.0
BAHADURGARH(BGZ) 11:19 11:20 1 29.7
ASAUDAH(ASE) 11:28 11:29 1 37.7
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 11:35 11:36 1 42.9
SAMPLA(SPZ) 11:41 11:42 1 47.6
ISMAILA HARYANA(ISM) 11:47 11:48 1 51.3
KHARAWAR(KRZ) 11:55 11:56 1 58.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 12:02 12:03 1 63.8
ROHTAK JN(ROK) 12:20 Ends 0 69.9