Back OLD DELHI - ROHTAK MEMU

OLD DELHI(DLI) ROHTAK JN(ROK) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 5:00 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 5:12 5:13 1 2.7
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 5:17 5:18 1 4.5
DAYA BASTI(DBSI) 5:21 5:22 1 5.6
SHAKURBASTI(SSB) 5:29 5:30 1 10.3
MANGOLPURI(MGLP) 5:37 5:38 1 13.9
NANGLOI(NNO) 5:42 5:43 1 17.2
MUNDKA(MQC) 5:49 5:50 1 20.0
GHEVRA(GHE) 5:54 5:55 1 23.0
BAHADURGARH(BGZ) 6:01 6:02 1 29.7
ASAUDAH(ASE) 6:09 6:10 1 37.7
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 6:15 6:16 1 42.9
SAMPLA(SPZ) 6:21 6:22 1 47.6
ISMAILA HARYANA(ISM) 6:27 6:28 1 51.3
KHARAWAR(KRZ) 6:35 6:36 1 58.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 6:46 6:47 1 63.8
ROHTAK JN(ROK) 7:00 Ends 0 69.9