Back OLD DELHI - ROHTAK MEMU

OLD DELHI(DLI) ROHTAK JN(ROK) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 5:00 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 5:12 5:13 1 3.0
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 5:17 5:18 1 5.0
DAYA BASTI(DBSI) 5:21 5:22 1 6.0
SHAKURBASTI(SSB) 5:29 5:30 1 10.0
MANGOLPURI(MGLP) 5:37 5:38 1 14.0
NANGLOI(NNO) 5:42 5:43 1 17.0
MUNDKA(MQC) 5:47 5:48 1 20.0
GHEVRA(GHE) 5:52 5:53 1 23.0
BAHADURGARH(BGZ) 5:58 6:00 2 30.0
ASAUDAH(ASE) 6:07 6:08 1 38.0
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 6:13 6:14 1 43.0
SAMPLA(SPZ) 6:19 6:20 1 48.0
ISMAILA HARYANA(ISM) 6:27 6:28 1 51.0
KHARAWAR(KRZ) 6:34 6:35 1 58.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 6:46 6:47 1 64.0
ROHTAK JN(ROK) 7:00 Ends 0 70.0