Back ASANSOL - VARANASI MEMU

ASANSOL JN(ASN) VARANASI JN(BSB) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ASANSOL JN(ASN) Starts 6:30 0 0.0
BARACHAK(BCQ) 6:35 6:36 1 5.0
SITARAMPUR(STN) 6:42 6:43 1 9.0
KULTI(ULT) 6:48 6:49 1 14.0
BARAKAR(BRR) 6:53 6:54 1 17.0
KUMARDUBI(KMME) 6:58 6:59 1 20.0
MUGMA(MMU) 7:03 7:04 1 24.0
THAPAR NAGAR(TNW) 7:09 7:10 1 30.0
KALUBATHAN(KAO) 7:14 7:15 1 34.0
CHHOTA AMBANA(CAM) 7:22 7:23 1 43.0
PRADHANKHUNTA(PKA) 7:46 7:47 1 49.0
DOKRA HALT(DOKM) 7:53 7:54 1 54.0
DHANBAD JN(DHN) 8:05 8:10 5 59.0
BHULI(BHN) 8:17 8:18 1 62.0
TETULMARI(TET) 8:24 8:26 2 68.0
NICHITPUR(NPJE) 8:33 8:34 1 73.0
MATARI(MRQ) 8:38 8:40 2 79.0
GOMOH JN(GMO) 8:52 9:02 10 88.0
BHOLLDIH(BLME) 9:11 9:12 1 93.0
NIMIAGHAT(NMG) 9:18 9:20 2 98.0
PARASNATH(PNME) 9:30 9:35 5 106.0
CHEGRO(CEME) 9:42 9:43 1 112.0
CHAUDHRIBANDH(CDB) 9:46 9:48 2 115.0
KARMABAD BH(KRMB) 9:54 9:55 1 119.0
CHICHAKI(CCK) 9:59 10:01 2 123.0
GAREA BIHAR(GRBH) 10:07 10:08 1 128.0
HAZARIBAGH ROAD(HZD) 10:16 10:18 2 133.0
KESHWARI(KSHR) 10:28 10:29 1 139.0
CHAUBE(CBH) 10:36 10:38 2 144.0
DASARA(DSME) 10:54 10:55 1 149.0
PARSABAD(PSB) 11:02 11:04 2 155.0
YADUDIH(YDD) 11:12 11:13 1 160.0
SARMATANR(SMND) 11:19 11:20 1 164.0
HIRODIH(HRE) 11:28 11:30 2 172.0
LARABAD(LRB) 11:37 11:38 1 177.0
KODERMA(KQR) 11:45 11:50 5 181.0
GUJHANDI(GJD) 12:00 12:02 2 191.0
LALBAG BH(LBZ) 12:08 12:09 1 193.0
DILWA(DLW) 12:15 12:17 2 198.0
NATH GANJ(NGY) 12:24 12:25 1 203.0
BASKATWA B H(BSCP) 12:31 12:32 1 206.0
YADUGRAM BH(YGM) 12:39 12:40 1 210.0
GURPA(GAP) 12:45 12:46 1 213.0
PAHARPUR(PRP) 13:18 13:20 2 225.0
BANSINALA HALT(BNSL) 13:27 13:29 2 232.0
TANKUPPA(TKN) 13:48 13:50 2 238.0
BANDHUA(BNF) 14:06 14:08 2 245.0
MANPUR JN(MPO) 14:20 14:21 1 252.0
SHAHEED ISHWAR CHOWDHARY HALT(SICY) 14:26 14:27 1 254.0
GAYA JN(GAYA) 14:35 14:40 5 258.0
KASTHA(KSTA) 14:51 14:52 1 266.0
PARAIYA(PRY) 15:01 15:02 1 273.0
GURARU(GRRU) 15:10 15:11 1 279.0
ISMAILPUR(IMGE) 15:21 15:22 1 286.0
RAFIGANJ(RFJ) 15:46 15:47 1 295.0
DEO ROAD(DORD) 15:56 15:57 1 303.0
JAKHIM(JHN) 16:03 16:04 1 306.0
BAGHOI KUSA(BHKH) 16:12 16:13 1 313.0
PHESAR(PES) 16:21 16:22 1 317.0
ANUGRAHA NARAYAN ROAD(AUBR) 16:37 16:38 1 326.0
CHIRAILA(CPBH) 16:45 16:46 1 332.0
SON NAGAR(SEB) 16:54 16:55 1 337.0
DEHRI ON SONE(DOS) 17:05 17:07 2 343.0
PAHALEJA HALT(PHE) 17:13 17:14 1 347.0
KARWANDIA(KWD) 17:22 17:23 1 353.0
SASARAM(SSM) 17:32 17:33 1 361.0
KUMAHU(KMGE) 17:42 17:43 1 368.0
SHIU SAGAR ROAD(SSG) 17:51 17:52 1 374.0
KHURMABAD ROAD(KVD) 17:59 18:00 1 379.0
KUDRA(KTQ) 18:08 18:09 1 386.0
PUSAULI(PSE) 18:18 18:19 1 395.0
MUTHANI(MTGE) 18:28 18:29 1 403.0
BHABUA ROAD(BBU) 18:36 18:37 1 408.0
DURGAUTI(DGO) 18:47 18:48 1 417.0
DHANICHHA(DCX) 18:55 18:56 1 422.0
KARAMNASA(KMS) 19:04 19:05 1 429.0
SAIDRAJA(SYJ) 19:14 19:15 1 437.0
CHANDAULI MJHWR(CDMR) 19:24 19:25 1 445.0
GANJ KHAWAJA(GAQ) 19:34 19:35 1 454.0
PT DEEN DAYAL UPADHYAYA JN (DDU) 20:25 20:35 10 461.0
BLOCK HUT B(BHBV) 20:51 20:52 1 465.0
VYASNAGAR(VYN) 20:59 21:00 1 469.0
KASHI(KEI) 21:10 21:11 1 474.0
VARANASI JN(BSB) 21:25 Ends 0 480.0