Back ASANSOL - VARANASI MEMU

ASANSOL JN(ASN) VARANASI JN(BSB) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ASANSOL JN(ASN) Starts 6:30 0 0.0
BARACHAK(BCQ) 6:35 6:36 1 5.1
SITARAMPUR(STN) 6:42 6:43 1 8.8
KULTI(ULT) 6:48 6:49 1 14.0
BARAKAR(BRR) 6:53 6:54 1 17.2
KUMARDUBI(KMME) 6:58 6:59 1 19.7
MUGMA(MMU) 7:03 7:04 1 24.4
THAPAR NAGAR(TNW) 7:09 7:10 1 29.8
KALUBATHAN(KAO) 7:14 7:15 1 34.0
CHHOTA AMBANA(CAM) 7:22 7:23 1 43.3
PRADHANKHUNTA(PKA) 7:46 7:47 1 49.1
DOKRA HALT(DOKM) 7:53 7:54 1 53.6
DHANBAD JN(DHN) 8:00 8:05 5 58.3
BHULI(BHN) 8:12 8:13 1 62.2
TETULMARI(TET) 8:19 8:20 1 67.5
NICHITPUR(NPJE) 8:27 8:28 1 73.3
MATARI(MRQ) 8:34 8:35 1 78.6
GOMOH JN(GMO) 8:46 8:51 5 88.1
BHOLLDIH(BLME) 8:58 8:59 1 92.9
NIMIAGHAT(NMG) 9:06 9:07 1 98.5
PARASNATH(PNME) 9:16 9:18 2 106.1
CHEGRO(CEME) 9:25 9:26 1 110.2
CHAUDHRIBANDH(CDB) 9:31 9:32 1 115.3
KARMABAD BH(KRMB) 9:38 9:39 1 119.1
CHICHAKI(CCK) 9:44 9:45 1 123.4
GAREA BIHAR(GRBH) 9:51 9:52 1 128.0
HAZARIBAGH ROAD(HZD) 9:58 10:00 2 133.2
KESHWARI(KSHR) 10:07 10:08 1 138.9
CHAUBE(CBH) 10:15 10:16 1 143.8
DASARA(DSME) 10:23 10:24 1 148.7
PARSABAD(PSB) 10:31 10:32 1 155.2
YADUDIH(YDD) 10:39 10:40 1 160.7
SARMATANR(SMND) 10:47 10:48 1 164.6
HIRODIH(HRE) 10:57 10:58 1 172.4
LARABAD(LRB) 11:15 11:16 1 177.0
KODERMA(KQR) 11:17 11:22 5 181.6
GUJHANDI(GJD) 11:36 11:38 2 191.5
LALBAG BH(LBZ) 11:44 11:45 1 193.5
DILWA(DLW) 11:51 11:52 1 198.2
NATH GANJ(NGY) 11:59 12:00 1 204.3
BASKATWA B H(BSCP) 12:06 12:07 1 205.8
YADUGRAM BH(YGM) 12:14 12:15 1 210.3
GURPA(GAP) 12:21 12:22 1 213.6
PAHARPUR(PRP) 12:40 12:42 2 225.3
BANSINALA HALT(BNSL) 12:49 12:50 1 231.8
TANKUPPA(TKN) 12:58 13:00 2 237.8
BANDHUA(BNF) 13:24 13:25 1 245.4
MANPUR JN(MPO) 14:20 14:21 1 252.6
SHAHEED ISHWAR CHOWDHARY HALT(SICY) 14:27 14:28 1 254.2
GAYA JN(GAYA) 14:35 14:40 5 257.8
KASTHA(KSTA) 14:51 14:52 1 266.2
PARAIYA(PRY) 14:59 15:00 1 273.4
GURARU(GRRU) 15:07 15:08 1 279.3
ISMAILPUR(IMGE) 15:15 15:16 1 286.2
RAFIGANJ(RFJ) 15:41 15:42 1 295.4
DEO ROAD(DORD) 15:51 15:52 1 302.5
JAKHIM(JHN) 15:57 15:58 1 306.3
BAGHOI KUSA(BHKH) 16:06 16:07 1 312.9
PHESAR(PES) 16:14 16:15 1 317.4
ANUGRAHA NARAYAN ROAD(AUBR) 16:27 16:28 1 326.4
CHIRAILA(CPBH) 16:35 16:36 1 331.4
SON NAGAR(SEB) 16:43 16:44 1 337.1
DEHRI ON SONE(DOS) 16:54 16:56 2 342.9
PAHALEJA HALT(PHE) 17:01 17:02 1 347.4
KARWANDIA(KWD) 17:09 17:10 1 353.2
SASARAM(SSM) 17:18 17:19 1 360.7
KUMAHU(KMGE) 17:28 17:29 1 368.6
SHIU SAGAR ROAD(SSG) 17:36 17:37 1 374.3
KHURMABAD ROAD(KVD) 17:44 17:45 1 379.7
KUDRA(KTQ) 17:52 17:53 1 386.1
PUSAULI(PSE) 18:02 18:03 1 395.0
MUTHANI(MTGE) 18:12 18:13 1 402.8
BHABUA ROAD(BBU) 18:20 18:21 1 408.3
DURGAUTI(DGO) 18:30 18:31 1 417.3
DHANICHHA(DCX) 18:38 18:39 1 422.6
KARAMNASA(KMS) 18:46 18:47 1 428.8
SAIDRAJA(SYJ) 18:56 18:57 1 436.9
CHANDAULI MJHWR(CDMR) 19:06 19:07 1 445.5
GANJ KHAWAJA(GAQ) 19:16 19:17 1 454.0
PT DEEN DAYAL UPADHYAYA JN (DDU) 20:15 20:25 10 462.9
BLOCK HUT B(BHBV) 20:51 20:52 1 466.0
VYASNAGAR(VYN) 20:59 21:00 1 470.2
KASHI(KEI) 21:10 21:11 1 475.6
VARANASI JN(BSB) 21:25 Ends 0 481.0