Back PURNA - ADILABAD Passenger

PURNA JN(PAU) ADILABAD(ADB) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PURNA JN(PAU) Starts 18:25 0 0.0
CHUDAWA(CRU) 18:34 18:35 1 9.7
LIMBGAON(LBG) 18:44 18:45 1 19.3
WANEGAON(WNG) 18:49 18:50 1 24.0
HUZUR SAHIB NANDED(NED) 19:03 19:05 2 30.4
PATHRAD(PARD) 19:14 19:15 1 40.4
MUGAT(MGC) 19:24 19:25 1 43.6
MUDKHED(MUE) 19:43 19:45 2 52.8
JAMBHALI HALT(JMBL) 19:54 19:55 1 62.5
BIMBARI(BMBE) 19:59 20:00 1 66.9
BHOKAR(BOKR) 20:08 20:09 1 74.0
THARBAN(TBU) 20:24 20:25 1 78.4
DEVTHANA(DVN) 20:29 20:30 1 82.5
HADGAON ROAD(HDGR) 20:39 20:40 1 92.0
PARWAKHURD HALT(PRWA) 20:44 20:45 1 98.5
JULGAON DECCAN(JLG) 20:49 20:50 1 101.5
KHADKI BAZAR(KDBR) 20:54 20:55 1 106.6
HIMAYATNAGAR(HEM) 21:04 21:05 1 110.2
JIRONA(JXN) 21:10 21:11 1 118.9
SAHARSRAKUND(SHSK) 21:34 21:35 1 125.2
MAHIMBA(MHMB) 21:39 21:40 1 132.4
DHANORA DECCAN(DHNR) 21:44 21:45 1 140.7
BODHADI BUJRUG(BHBK) 21:54 21:55 1 155.2
MADANAPUR HALT(MDPJ) 22:01 22:02 1 163.8
KINWAT(KNVT) 22:06 22:07 1 169.9
AMBARI(ABX) 22:14 22:15 1 177.9
KOSAI(KSAE) 22:39 22:40 1 192.4
TALMADUGU(TLMG) 22:46 22:47 1 199.3
UMRAM(UMM) 23:09 23:10 1 204.2
ADILABAD(ADB) 00:15 Ends 0 215.1