Back KATIHAR - RADHIKAPUR Passenger

KATIHAR JN(KIR) RADHIKAPUR(RDP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KATIHAR JN(KIR) Starts 14:00 0 0.0
NAYATOLA(NYT) 14:10 14:11 1 4.5
DANDKHORA(DNQ) 14:17 14:18 1 9.1
GORPHAR(GRR) 14:23 14:24 1 12.1
SONALLI(SI) 14:30 14:32 2 16.8
BISHANPUR HALT(BHNP) 14:37 14:38 1 19.7
JHAUA(JAU) 14:43 14:45 2 23.0
MEENAPUR(MENP) 14:52 14:53 1 25.6
SALMARI(SRI) 15:00 15:02 2 29.2
MAKURIA(MFA) 15:10 15:11 1 34.5
BARSOI JN(BOE) 15:20 15:22 2 38.9
DHACHANA(DHNA) 15:28 15:29 1 43.2
KACHNA(KAU) 15:35 15:36 1 49.6
JHITKIA(JTK) 15:43 15:44 1 53.5
RAIGANJ(RGJ) 15:51 15:53 2 60.2
BAMANGRAM(BMGR) 16:01 16:02 1 67.2
BANGALBAREE(BJY) 16:10 16:12 2 70.5
KALIYANGANJ(KAJ) 16:23 16:25 2 80.3
DALIMGAON(DLX) 16:32 16:33 1 86.2
RADHIKAPUR(RDP) 17:00 Ends 0 92.4