Back KATIHAR - RADHIKAPUR Passenger

KATIHAR JN(KIR) RADHIKAPUR(RDP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KATIHAR JN(KIR) Starts 6:20 0 0.0
NAYATOLA(NYT) 6:30 6:31 1 4.5
DANDKHORA(DNQ) 6:37 6:38 1 9.1
GORPHAR(GRR) 6:43 6:44 1 12.1
SONALLI(SI) 6:50 6:52 2 16.8
BISHANPUR HALT(BHNP) 6:57 6:58 1 19.7
JHAUA(JAU) 7:03 7:04 1 23.0
MEENAPUR(MENP) 7:11 7:12 1 25.6
SALMARI(SRI) 7:18 7:20 2 29.2
MAKURIA(MFA) 7:28 7:29 1 34.5
BARSOI JN(BOE) 7:54 7:56 2 38.9
DHACHANA(DHNA) 8:02 8:03 1 43.2
KACHNA(KAU) 8:09 8:10 1 49.6
JHITKIA(JTK) 8:19 8:20 1 53.5
RAIGANJ(RGJ) 8:27 8:29 2 60.2
BAMANGRAM(BMGR) 8:36 8:37 1 67.2
BANGALBAREE(BJY) 8:42 8:44 2 70.5
KALIYANGANJ(KAJ) 8:54 8:56 2 80.3
DALIMGAON(DLX) 9:03 9:04 1 86.2
RADHIKAPUR(RDP) 9:25 Ends 0 92.4