Back KATIHAR - RADHIKAPUR Passenger

KATIHAR JN(KIR) RADHIKAPUR(RDP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KATIHAR JN(KIR) Starts 18:45 0 0.0
MANIYAN(MIYN) 18:54 18:55 1 6.4
KURETHA(KUQ) 19:07 19:09 2 11.4
SAHJA HALT(SAJH) 19:15 19:16 1 15.2
PRANPUR ROAD(PQD) 19:22 19:24 2 18.5
LABHA(LAV) 19:33 19:35 2 23.1
DILLI DEWAN GANJ(DVJ) 19:41 19:42 1 26.8
KUMEDPUR(KDPR) 19:48 19:50 2 29.7
BABHABGAON HALT(BAHN) 19:58 19:59 1 34.2
KHURIAL(KWE) 20:04 20:06 2 37.3
KAMALPUR HALT(KMPH) 20:11 20:12 1 40.3
AZAMNAGAR ROAD(AZR) 20:17 20:19 2 45.0
BHAWANIPUR BIHAR(BWPB) 20:25 20:26 1 49.4
MAKURIA(MFA) 20:32 20:33 1 54.0
BARSOI JN(BOE) 20:41 20:43 2 58.4
DHACHANA(DHNA) 20:54 20:55 1 62.7
KACHNA(KAU) 21:17 21:18 1 69.1
JHITKIA(JTK) 21:25 21:26 1 73.0
RAIGANJ(RGJ) 21:33 21:35 2 79.7
BAMANGRAM(BMGR) 21:43 21:44 1 86.7
BANGALBAREE(BJY) 21:49 21:50 1 89.9
KALIYANGANJ(KAJ) 22:00 22:02 2 99.8
DALIMGAON(DLX) 22:14 22:15 1 105.7
RADHIKAPUR(RDP) 22:30 Ends 0 111.9