Back KATIHAR - MALDA COURT Passanger

KATIHAR JN(KIR) MALDA COURT(MLFC) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KATIHAR JN(KIR) Starts 8:10 0 0.0
MANIYAN(MIYN) 8:23 8:24 1 6.4
KURETHA(KUQ) 8:32 8:33 1 11.4
SAHJA HALT(SAJH) 8:39 8:40 1 15.2
PRANPUR ROAD(PQD) 8:46 8:48 2 18.5
LABHA(LAV) 8:56 8:58 2 23.1
DILLI DEWAN GANJ(DVJ) 9:04 9:05 1 26.8
KUMEDPUR(KDPR) 9:12 9:14 2 29.7
HARISCHANDRPUR(HCR) 9:26 9:28 2 36.4
MILANGARH(MQG) 9:34 9:35 1 41.2
BHALUKA ROAD F(BKRD) 9:41 9:43 2 46.3
MALAHAR(MFZ) 9:49 9:50 1 51.1
SAMSI(SM) 9:58 10:00 2 57.0
SRIPUR HALT(SRPU) 10:07 10:08 1 61.0
KUMARGANJ(KMRJ) 10:14 10:16 2 65.8
MAHANANDA BRIDGE(MBC) 10:22 10:23 1 69.6
EKLAKHI(EKI) 10:28 10:30 2 72.4
ADINA(ADF) 10:38 10:40 2 78.9
OLD MALDA(OMLF) 10:48 10:50 2 86.0
MALDA COURT(MLFC) 11:15 Ends 0 91.1