Back KATIHAR - MALDA TOWN Passenger

KATIHAR JN(KIR) MALDA TOWN(MLDT) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KATIHAR JN(KIR) Starts 14:50 0 0.0
MANIYAN(MIYN) 15:03 15:05 2 6.4
KURETHA(KUQ) 15:13 15:15 2 11.4
SAHJA HALT(SAJH) 15:21 15:22 1 15.2
PRANPUR ROAD(PQD) 15:28 15:30 2 18.5
LABHA(LAV) 15:38 15:40 2 23.1
DILLI DEWAN GANJ(DVJ) 15:46 15:47 1 26.8
KUMEDPUR(KDPR) 16:15 16:17 2 29.7
HARISCHANDRPUR(HCR) 16:28 16:30 2 36.4
MILANGARH(MQG) 16:36 16:37 1 41.2
BHALUKA ROAD F(BKRD) 16:43 16:45 2 46.3
MALAHAR(MFZ) 16:51 16:52 1 51.1
SAMSI(SM) 16:59 17:01 2 57.0
SRIPUR HALT(SRPU) 17:08 17:09 1 61.0
KUMARGANJ(KMRJ) 17:15 17:17 2 65.8
MAHANANDA BRIDGE(MBC) 17:23 17:24 1 69.6
EKLAKHI(EKI) 17:29 17:31 2 72.4
ADINA(ADF) 17:42 17:44 2 78.9
OLD MALDA(OMLF) 18:03 18:05 2 86.0
MALDA TOWN(MLDT) 18:45 Ends 0 91.7