Back REWARI - BHATINDA Passenger

REWARI(RE) BATHINDA JN(BTI) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
REWARI(RE) Starts 9:15 0 0.0
KISHANGARH BALAWAS(KGBS) 9:27 9:28 1 8.4
JATUSANA(JTS) 9:37 9:38 1 17.4
NANGAL PATHANI HALT(NLQ) 9:44 9:45 1 21.9
KOSLI(KSI) 9:51 9:53 2 27.9
SUDHARNA(SDRA) 10:01 10:02 1 33.3
JHARILI(JRL) 10:10 10:12 2 41.8
PATUWAS MEHRANA(PUW) 10:21 10:22 1 48.6
CHARKHI DADRI(CKD) 10:29 10:31 2 55.8
FATEHGARH HARYANA(FGH) 10:41 10:42 1 62.6
MANHERU(MHU) 10:50 10:51 1 69.2
DHANA LADANPUR(DZL) 10:59 11:00 1 77.0
BHIWANI(BNW) 11:10 11:15 5 82.9
SUI(SUI) 11:23 11:24 1 91.7
BAWANI KHERA(BWK) 11:32 11:34 2 100.8
JITAKHERI(JKZ) 11:43 11:45 2 110.0
AURANG NAGAR(AUN) 11:51 11:52 1 112.5
HANSI(HNS) 11:59 12:01 2 119.7
MAYAR(MAYR) 12:11 12:12 1 128.1
SATROD(STD) 12:17 12:19 2 132.2
HISAR(HSR) 12:35 12:40 5 142.8
NYOLI KALAN(NKN) 12:49 12:50 1 152.6
JAKHOD KHERA(JKHI) 12:57 12:58 1 158.8
MANDI ADAMPUR(ADR) 13:09 13:11 2 171.9
KHABRA KALAN(KBKN) 13:22 13:23 1 182.8
BHATTU(BHT) 13:29 13:31 2 188.9
MEHUWALA HALT(MHUL) 13:38 13:39 1 193.2
DING(DING) 13:46 13:48 2 200.2
JODHKA(JOK) 13:56 13:57 1 205.6
SUCHAN KOTLI(SHN) 14:03 14:04 1 209.9
BAJEKAN(BJKN) 14:13 14:14 1 218.3
SIRSA(SSA) 14:25 14:35 10 224.8
BARA GUDAH(BGD) 14:48 14:50 2 242.8
SUKHCHAIN(SCV) 14:59 15:00 1 249.9
KALANWALI(KNL) 15:08 15:10 2 258.2
RATANGARH KANAKWAL(RKK) 15:18 15:20 2 265.6
RAMAN(RMN) 15:28 15:30 2 272.2
BANGI NIHAL SINGH(BNLS) 15:38 15:39 1 277.8
MANWALA KOT BAKHTU(MKBH) 15:44 15:45 1 281.2
SHERGARH(SGA) 15:50 15:51 1 284.0
GAHRI BHAGI(GHB) 15:58 15:59 1 285.7
BATHINDA JN(BTI) 16:50 Ends 0 300.4