Back REWARI - BHATINDA Passenger

REWARI(RE) BHATINDA JN(BTI) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
REWARI(RE) Starts 9:10 0 0.0
KISHANGARH BALAWAS(KGBS) 9:22 9:23 1 8.4
JATUSANA(JTS) 9:32 9:33 1 17.4
NANGAL PATHANI HALT(NLQ) 9:39 9:40 1 21.9
KOSLI(KSI) 9:46 9:48 2 27.9
SUDHARNA(SDRA) 9:56 9:57 1 33.3
JHARILI(JRL) 10:05 10:07 2 41.8
PATUWAS MEHRANA(PUW) 10:16 10:17 1 48.6
CHARKHI DADRI(CKD) 10:24 10:26 2 55.8
FATEHGARH HARYANA(FGH) 10:35 10:36 1 62.6
MANHERU(MHU) 10:43 10:45 2 69.2
DHANA LADANPUR(DZL) 10:54 10:55 1 77.0
BHIWANI(BNW) 11:10 11:15 5 82.9
SUI(SUI) 11:23 11:24 1 91.7
BAWANI KHERA(BWK) 11:32 11:34 2 100.8
JITAKHERI(JKZ) 11:43 11:45 2 110.0
AURANG NAGAR(AUN) 11:51 11:52 1 112.5
HANSI(HNS) 11:59 12:01 2 119.7
MAYAR(MAYR) 12:11 12:12 1 128.1
SATROD(STD) 12:17 12:19 2 132.2
HISAR(HSR) 12:35 12:40 5 142.8
NYOLI KALAN(NKN) 12:49 12:50 1 152.6
JAKHOD KHERA(JKHI) 12:57 12:58 1 158.8
MANDI ADAMPUR(ADR) 13:09 13:11 2 171.9
KHABRA KALAN(KBKN) 13:21 13:23 2 182.8
BHATTU(BHT) 13:29 13:31 2 188.9
MEHUWALA HALT(MHUL) 13:38 13:39 1 193.2
DING(DING) 13:46 13:48 2 200.2
JODHKA(JOK) 13:56 13:57 1 205.6
SUCHAN KOTLI(SHN) 14:03 14:04 1 209.8
BAJEKAN(BJKN) 14:13 14:14 1 218.2
SIRSA(SSA) 14:25 14:35 10 224.7
BARA GUDAH(BGD) 14:48 14:50 2 242.8
SUKHCHAIN(SCV) 14:58 15:00 2 249.8
KALANWALI(KNL) 15:08 15:10 2 258.2
RATANGARH KANAKWAL(RKK) 15:18 15:20 2 265.6
RAMAN(RMN) 15:28 15:30 2 272.2
BANGI NIHAL SINGH(BNLS) 15:38 15:39 1 277.8
MANWALA KOT BAKHTU(MKBH) 15:44 15:45 1 281.1
SHERGARH(SGA) 15:50 15:51 1 284.0
GAHRI BHAGI(GHB) 15:58 15:59 1 285.6
BHATINDA JN(BTI) 16:50 Ends 0 300.4