Back OLD DELHI - FIROZPUR CANTT Passenger

OLD DELHI(DLI) FIROZPUR CANT(FZR) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 7:10 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 7:22 7:23 1 3.0
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 7:27 7:28 1 5.0
DAYA BASTI(DBSI) 7:32 7:33 1 6.0
SHAKURBASTI(SSB) 7:39 7:41 2 10.0
MANGOLPURI(MGLP) 7:48 7:49 1 14.0
NANGLOI(NNO) 7:54 7:55 1 17.0
MUNDKA(MQC) 8:00 8:01 1 20.0
GHEVRA(GHE) 8:06 8:07 1 23.0
BAHADURGARH(BGZ) 8:14 8:15 1 30.0
ASAUDAH(ASE) 8:24 8:25 1 38.0
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 8:32 8:33 1 43.0
SAMPLA(SPZ) 8:39 8:40 1 48.0
ISMAILA HARYANA(ISM) 8:46 8:47 1 51.0
KHARAWAR(KRZ) 8:54 8:55 1 58.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 9:01 9:02 1 64.0
ROHTAK JN(ROK) 9:13 9:18 5 70.0
SAMAR GOPALPUR(SMF) 9:27 9:28 1 80.0
KARAINTHI(KHV) 9:35 9:36 1 87.0
KILA ZAFARGARH(KZH) 9:49 9:50 1 96.0
JULANA(JNA) 9:56 9:57 1 102.0
JAI JAI WANTI(JJT) 10:04 10:05 1 107.0
KINANA(KIU) 10:12 10:13 1 115.0
BISHANPUR HARYANA(BSPH) 10:19 10:20 1 120.0
JIND JN(JIND) 10:40 10:50 10 127.0
BARSOLA(BZO) 10:58 10:59 1 135.0
UCHANA(UCA) 11:09 11:10 1 146.0
GHASO(GSO) 11:18 11:19 1 154.0
NARWANA JN(NRW) 11:27 11:28 1 161.0
DHARODI(DHY) 11:37 11:38 1 169.0
DHAMTAN SAHIB(DTN) 11:46 11:47 1 176.0
KALWAN(KLWN) 11:54 11:55 1 180.0
TOHANA(TUN) 12:01 12:02 1 187.0
HIMMATPURA(HMQ) 12:08 12:09 1 191.0
JAKHAL JN(JHL) 12:30 12:55 25 199.0
KAGANGARH(KAGR) 13:02 13:03 1 207.0
BARETA(BRZ) 13:10 13:11 1 213.0
DATEWAS(DTW) 13:19 13:20 1 221.0
BUDHLADA(BLZ) 13:28 13:29 1 228.0
NARINDARPURA(NPX) 13:38 13:39 1 236.0
MANSA(MSZ) 13:48 13:49 1 244.0
SADDA SINGHWALA(SSZ) 14:00 14:01 1 253.0
KOTLI KALAN(KTKL) 14:06 14:07 1 256.0
MAUR(MAUR) 14:14 14:15 1 263.0
MAISAR KHANA(MASK) 14:24 14:25 1 271.0
KOT FATTEH(KTF) 14:33 14:34 1 279.0
KATAR SINGHWALA(KZW) 14:43 14:44 1 288.0
BHATINDA JN(BTI) 15:35 17:00 85 297.0
GONEANA(GNA) 17:11 17:13 2 309.0
CHAND BHAN(CBX) 17:21 17:22 1 316.0
GANGSAR JAITU(GJUT) 17:28 17:30 2 323.0
AJITGILL MATTA(AJTM) 17:36 17:37 1 327.0
ROMANA ALBEL SINGH(RLS) 17:42 17:43 1 331.0
KOT KAPURA(KKP) 17:52 17:55 3 340.0
GIANI ZAIL SINGH SANDHWAN(GZS) 17:59 18:01 2 344.0
FARIDKOT(FDK) 18:13 18:15 2 352.0
PIPLI PAKHI KALAN(PKZ) 18:28 18:29 1 358.0
GOLEHWALA(GHA) 18:36 18:38 2 365.0
KASU BEGU(KBU) 18:46 18:48 2 375.0
FIROZPUR CANT(FZR) 19:35 Ends 0 384.0