Back OLD DELHI - BHIWANI Passenger

OLD DELHI(DLI) BHIWANI(BNW) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 17:00 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 17:12 17:13 1 2.7
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 17:17 17:18 1 4.5
DAYA BASTI(DBSI) 17:22 17:23 1 5.6
SHAKURBASTI(SSB) 17:31 17:33 2 10.3
MANGOLPURI(MGLP) 17:39 17:40 1 13.9
NANGLOI(NNO) 17:45 17:46 1 17.2
MUNDKA(MQC) 17:51 17:52 1 20.0
GHEVRA(GHE) 17:57 17:58 1 23.0
BAHADURGARH(BGZ) 18:05 18:06 1 29.7
ASAUDAH(ASE) 18:15 18:16 1 37.7
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 18:22 18:23 1 42.9
SAMPLA(SPZ) 18:29 18:30 1 47.6
ISMAILA HARYANA(ISM) 18:36 18:37 1 51.3
KHARAWAR(KRZ) 18:44 18:45 1 58.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 18:52 18:53 1 63.8
ROHTAK JN(ROK) 19:15 19:17 2 69.9
LAHLI(LHLL) 19:29 19:31 2 83.9
KALANAUR KALAN(KLNK) 19:39 19:41 2 90.1
KHARAK(KHRK) 19:50 19:52 2 98.0
BAMLA(BMLL) 20:00 20:02 2 110.7
BHIWANI CITY(BNWC) 20:12 20:14 2 114.0
BHIWANI(BNW) 20:35 Ends 0 119.1