Back OLD DELHI - JAKHAL Passenger

OLD DELHI(DLI) JAKHAL JN(JHL) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 15:40 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 15:53 15:54 1 2.7
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 15:58 15:59 1 4.5
DAYA BASTI(DBSI) 16:03 16:04 1 5.6
SHAKURBASTI(SSB) 16:10 16:12 2 10.3
MANGOLPURI(MGLP) 16:19 16:20 1 13.9
NANGLOI(NNO) 16:25 16:26 1 17.2
MUNDKA(MQC) 16:31 16:32 1 20.0
GHEVRA(GHE) 16:37 16:38 1 23.0
BAHADURGARH(BGZ) 16:45 16:46 1 29.7
ASAUDAH(ASE) 16:56 16:57 1 37.7
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 17:03 17:04 1 42.9
SAMPLA(SPZ) 17:10 17:11 1 47.6
ISMAILA HARYANA(ISM) 17:17 17:18 1 51.3
KHARAWAR(KRZ) 17:27 17:28 1 58.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 17:35 17:36 1 63.8
ROHTAK JN(ROK) 18:06 18:10 4 69.9
SAMAR GOPALPUR(SMF) 18:21 18:22 1 79.9
KARAINTHI(KHV) 18:29 18:30 1 86.8
KILA ZAFARGARH(KZH) 18:44 18:45 1 95.9
JULANA(JNA) 18:52 18:53 1 101.5
JAI JAI WANTI(JJT) 19:00 19:01 1 107.4
KINANA(KIU) 19:08 19:09 1 114.7
BISHANPUR HARYANA(BSPH) 19:16 19:17 1 119.9
JIND JN(JIND) 19:30 19:45 15 127.0
BARSOLA(BZO) 19:55 19:56 1 135.1
UCHANA(UCA) 20:07 20:08 1 145.7
GHASO(GSO) 20:17 20:18 1 153.6
NARWANA JN(NRW) 20:30 20:40 10 160.9
DHARODI(DHY) 20:47 20:48 1 168.5
DHAMTAN SAHIB(DTN) 20:56 20:57 1 175.7
KALWAN(KLWN) 21:04 21:05 1 179.9
TOHANA(TUN) 21:14 21:15 1 186.8
HIMMATPURA(HMQ) 21:22 21:23 1 191.2
JAKHAL JN(JHL) 21:40 Ends 0 199.0