Back OLD DELHI - JAKHAL Passenger

OLD DELHI(DLI) JAKHAL JN(JHL) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 15:40 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 15:53 15:54 1 2.7
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 15:58 15:59 1 4.5
DAYA BASTI(DBSI) 16:03 16:04 1 5.6
SHAKURBASTI(SSB) 16:10 16:12 2 10.3
MANGOLPURI(MGLP) 16:19 16:20 1 13.9
NANGLOI(NNO) 16:25 16:26 1 17.2
MUNDKA(MQC) 16:31 16:32 1 20.0
GHEVRA(GHE) 16:36 16:37 1 23.0
BAHADURGARH(BGZ) 16:45 16:46 1 29.7
ASAUDAH(ASE) 16:55 16:56 1 37.7
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 17:03 17:04 1 42.9
SAMPLA(SPZ) 17:09 17:10 1 47.6
ISMAILA HARYANA(ISM) 17:16 17:17 1 51.3
KHARAWAR(KRZ) 17:24 17:25 1 58.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 17:32 17:33 1 63.8
ROHTAK JN(ROK) 18:00 18:05 5 69.9
SAMAR GOPALPUR(SMF) 18:14 18:15 1 79.9
KARAINTHI(KHV) 18:23 18:24 1 86.8
LAKHAN MAJRA(LNMA) 18:30 18:31 1 90.2
KILA ZAFARGARH(KZH) 18:37 18:38 1 95.9
JULANA(JNA) 18:45 18:46 1 101.5
JAI JAI WANTI(JJT) 18:53 18:54 1 107.4
KINANA(KIU) 19:02 19:03 1 114.7
BISHANPUR HARYANA(BSPH) 19:10 19:11 1 119.9
JIND JN(JIND) 19:40 19:45 5 127.0
BARSOLA(BZO) 19:53 19:54 1 135.1
UCHANA(UCA) 20:07 20:08 1 145.7
GHASO(GSO) 20:17 20:18 1 153.6
NARWANA JN(NRW) 20:26 20:27 1 160.9
DHARODI(DHY) 20:35 20:36 1 168.5
DHAMTAN SAHIB(DTN) 20:44 20:45 1 175.7
KALWAN(KLWN) 20:51 20:52 1 179.9
TOHANA(TUN) 20:59 21:00 1 186.8
HIMMATPURA(HMQ) 21:06 21:07 1 191.2
JAKHAL JN(JHL) 21:40 Ends 0 199.0