Back OLD DELHI - NARWANA Passenger

OLD DELHI(DLI) NARWANA JN(NRW) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 17:25 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 17:37 17:38 1 2.7
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 17:42 17:43 1 4.5
DAYA BASTI(DBSI) 17:47 17:48 1 5.6
SHAKURBASTI(SSB) 17:58 18:00 2 10.3
MANGOLPURI(MGLP) 18:07 18:08 1 13.9
NANGLOI(NNO) 18:13 18:14 1 17.2
MUNDKA(MQC) 18:19 18:20 1 20.0
GHEVRA(GHE) 18:24 18:25 1 23.0
BAHADURGARH(BGZ) 18:33 18:34 1 29.7
ASAUDAH(ASE) 18:43 18:44 1 37.7
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 18:51 18:52 1 42.9
SAMPLA(SPZ) 18:57 18:58 1 47.6
ISMAILA HARYANA(ISM) 19:04 19:05 1 51.3
KHARAWAR(KRZ) 19:12 19:13 1 58.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 19:20 19:21 1 63.8
ROHTAK JN(ROK) 19:50 20:20 30 69.9
SAMAR GOPALPUR(SMF) 20:29 20:30 1 79.9
KARAINTHI(KHV) 20:38 20:39 1 86.8
KILA ZAFARGARH(KZH) 20:52 20:53 1 95.9
JULANA(JNA) 21:00 21:01 1 101.5
JAI JAI WANTI(JJT) 21:08 21:09 1 107.4
KINANA(KIU) 21:17 21:18 1 114.7
BISHANPUR HARYANA(BSPH) 21:25 21:26 1 119.9
JIND JN(JIND) 21:40 21:45 5 127.0
BARSOLA(BZO) 21:53 21:54 1 135.1
UCHANA(UCA) 22:04 22:05 1 145.7
GHASO(GSO) 22:13 22:14 1 153.6
NARWANA JN(NRW) 22:25 Ends 0 160.9