Back OLD DELHI - JIND Passenger

OLD DELHI(DLI) JIND JN(JIND) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 12:00 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 12:12 12:13 1 2.7
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 12:17 12:18 1 4.5
DAYA BASTI(DBSI) 12:22 12:23 1 5.6
SHAKURBASTI(SSB) 12:29 12:31 2 10.3
MANGOLPURI(MGLP) 12:38 12:39 1 13.9
NANGLOI(NNO) 12:44 12:45 1 17.2
MUNDKA(MQC) 12:50 12:51 1 20.0
GHEVRA(GHE) 12:56 12:57 1 23.0
BAHADURGARH(BGZ) 13:04 13:05 1 29.7
ASAUDAH(ASE) 13:13 13:14 1 37.7
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 13:20 13:21 1 42.9
SAMPLA(SPZ) 13:26 13:27 1 47.6
ISMAILA HARYANA(ISM) 13:33 13:34 1 51.3
KHARAWAR(KRZ) 13:41 13:42 1 58.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 13:49 13:50 1 63.8
ROHTAK JN(ROK) 14:05 14:10 5 69.9
SAMAR GOPALPUR(SMF) 14:19 14:20 1 79.9
KARAINTHI(KHV) 14:27 14:28 1 86.8
KILA ZAFARGARH(KZH) 14:41 14:42 1 95.9
JULANA(JNA) 14:51 14:52 1 101.5
JAI JAI WANTI(JJT) 14:58 14:59 1 107.4
KINANA(KIU) 15:06 15:07 1 114.7
BISHANPUR HARYANA(BSPH) 15:14 15:15 1 119.9
JIND JN(JIND) 16:15 Ends 0 127.0