Back OLD DELHI - JIND Passenger

OLD DELHI(DLI) JIND JN(JIND) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 11:45 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 11:57 11:58 1 2.7
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 12:02 12:03 1 4.5
DAYA BASTI(DBSI) 12:07 12:08 1 5.6
SHAKURBASTI(SSB) 12:16 12:18 2 10.3
MANGOLPURI(MGLP) 12:25 12:26 1 13.9
NANGLOI(NNO) 12:31 12:32 1 17.2
MUNDKA(MQC) 12:37 12:38 1 20.0
GHEVRA(GHE) 12:43 12:44 1 23.0
BAHADURGARH(BGZ) 12:52 12:53 1 29.7
ASAUDAH(ASE) 13:03 13:04 1 37.7
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 13:10 13:11 1 42.9
SAMPLA(SPZ) 13:17 13:18 1 47.6
ISMAILA HARYANA(ISM) 13:23 13:24 1 51.3
KHARAWAR(KRZ) 13:32 13:33 1 58.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 13:40 13:41 1 63.8
ROHTAK JN(ROK) 13:50 13:55 5 69.9
SAMAR GOPALPUR(SMF) 14:06 14:07 1 79.9
KARAINTHI(KHV) 14:15 14:16 1 86.8
KILA ZAFARGARH(KZH) 14:26 14:27 1 95.9
JULANA(JNA) 14:34 14:35 1 101.5
JAI JAI WANTI(JJT) 14:42 14:43 1 107.4
KINANA(KIU) 14:51 14:52 1 114.7
BISHANPUR HARYANA(BSPH) 14:59 15:00 1 119.9
JIND JN(JIND) 15:20 Ends 0 127.0